داکوتای جنوبی COVID-19 نفر از مجموع 212 با توجه به به روز رسانی شنبه

داکوتای جنوبی, وزارت بهداشت, گزارش مرگ دو نفر به عنوان روز اما انتظار می رود این تعداد به افزایش برای حداقل چهار مجموع مرگ و میر پس از گواهی مرگ پرونده واصل شده اند برای مرگ هارون مقیم دولت و مجلس, Rep. باب Glanzer و مرگ ساکن در یک avondale estates بازنشستگی تسهیلات در Sioux Falls.

مرگ هر دو Glanzer و avondale estates ساکن گزارش شد جمعه, آوریل 3.

رژیم صهیونیستی. کریستی Noem با صدور بیانیه ای در مورد Glanzer مرگ

“من بسیار متاسفم برای شنیدن از باب Glanzer عبور” Noem در آزادی مطبوعات اعلام کرد.

“باب شد یک مرد واقعی صداقت و کسی که من را به شدت مورد احترام است. او کاملی از آنچه در آن به معنی واقعی دولتمرد و کار خستگی ناپذیر برای مردم Beadle و Kingsbury, استان ها و همچنین برای ما و کل دولت است. سکس و من دست او را از صمیم قلب و ما برای گسترش عمیق ترین همدردی به پنی و تمام اعضای خانواده خود را.”

Noem درخواست شده است که همه پرچم ها در داکوتای جنوبی پرواز در نیمه کارکنان به افتخار Glanzer در روز تشییع جنازه او که هنوز به تنظیم شود.

فدرال کمک مالی برای امکانات بازی در داکوتای جنوبی

به گزارش ایسنا ، مایک دور R-داکوتای جنوبی می خواهد ایالات متحده کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری به پذیرش چک های حفاظت از برنامه های کاربردی از امکانات بازی مانند tribally متعلق به قمار و بازی عملیات در شاخه خشکیده درخت.

این برنامه بخشی از مراقبت های عمل که به تازگی به تصویب رسید به منظور کمک به کسب و کار و خانواده مالی مواجه آسیب به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

دور گفت: هیچ قانون منع دو نهاد از برنامه های کاربردی پذیرش از کسب و کارهای کوچک است که دریافت درآمد از امکانات بازی.

“به این منظور خود را به عنوان سازمان اجرای چک حفاظت از برنامه های کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری باید تصدیق است که کسب و کار است که دریافت درآمد از حقوقی عملیات بازی واجد شرایط برای درخواست چک برنامه حفاظت از وام بدون در نظر گرفتن چه مقدار از درآمد خود را می توان به بازی های فعالیت” دور اظهار داشت: در انتشار.

“ترک این نوع از کسب و کارهای کوچک از مهم فدرال تلاش بازیابی ثابت خواهد بود فلج کننده برای داکوتای جنوبی است.”

ساخت و ساز مسکونی ضروری

ساخت و ساز مسکونی تلقی ضروری کسب و کار توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده در مارس 28, اجازه می دهد ساخت و ساز از خانواده های تک و چند مسکن به ادامه, است که به معنای گرفته شده به عنوان راهنمایی به جای دستور دولت برای دولت است.

هیچ اجباری فدرال به منظور تعریف یک کسب و کار ضروری و مشاوره در خصوص ساخت و ساز مسکونی نمی خواهد جایگزین دولت می خواندند.

انجمن ملی سازندگان خانه منتشر شد بیانیه ای خواستار کارگران ساختمانی به شدت پایبند به دستورالعمل های بهداشتی مندرج توسط اداره ايمنی و بهداشت شغلی و مراکز کنترل بیماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>