خلیج جنوبی اردوهای تابستانی انطباق با COVID-19 محدودیت

کودکانی که ثبت نام در یک تنیس اردوگاه تابستانی ارائه شده توسط کوپرتینو پارک و تفریح و سرگرمی گروه به احتمال زیاد نمی خواهد مجبور به پوشیدن PPEs در حالی که یادگیری یک ورزش است. اما جوان جادوگران که ثبت نام برای هاگوارتز اردوگاه ممکن است فریاد “Expelliarmus!” از پشت ماسک صورت.

کوپرتینو در تابستان اردوگاه های اقتباس شده اند مطابق با COVID-19 محدودیت به این معنی که هر یک از طرفین می تواند به جای بیش از 12 کودکانی که می توانند تنها در یک هفته سه اردوگاه در یک زمان نمی تواند تبدیل به گروه های مختلف در طول این سه هفته.

کمپ ثبت نام در فعالیت های مختلف در همان تسهیلات نمی تواند ممزوج و آنها خواهید بود خود را به گرفتن درجه حرارت گرفته شده با بدون تماس دماسنج زمانی که آنها می رسند هر روز. ماسک های مورد نیاز برای کودکان سنین 6 به بالا و کمپ باید خود را به ارمغان بیاورد.

در حالی که اکثر اردوهای برگزار خواهد شد در شاه توت مزرعه در گروه پیک نیک, سایت, برخی از اعضای کمپ را قادر به ورود از خانه های خود را برای یادگیری Lego-ساختمان مهارت توقف حرکت انیمیشن تکنیک ها و نحوه انجام یک سر به پا معاینه در یک نوزاد.

که آخرین مهارت های تنظیم بخشی از یک “کمی اطفال” طبقه برای 5 – 10-ساله. آنلاین پزشکی ورزشی کلاس برای همان گروه سنی خواهد شد که دانش آموزان در نقش یک مربی ورزشی و جراح ارتوپد.علاوه بر جوانه زدن حرفه ای پزشکی کوپرتینو نیز ارائه می دهد اردوهای تابستانی برای کودکان و نوجوانان علاقه مند به علم و هنر و رقص سحر و جادو و ساخت دسر. اردوگاه اجرا از طریق Aug. 16; برای یک برنامه کامل و اطلاعات بیشتر در مورد کمپ ایمنی و سلامت پروتکل بازدید cupertino.org/camps.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>