جنوب خلیج دادستان گذشته میمون حکایت مطرح در میان بیش از بحث های نژادی و عدالت لایحه

پس از شهادت داده شد به وزارت امور خارجه آمریکا روز شنبه بیش از محاسن لایحه که باز کردن اتهامات جنایی و احکام بی سابقه برای موشکافی ممکن است تعصب نژادی, Alameda County رئیس مدافع ایمپلنت جنگل را به توییتر با یک کشف در مورد دادستان که ابراز مخالفت با این لایحه از طرف دولت منطقه وکلای مدافع.

جنگل نوشته جف روبین مقدماتی بیوگرافی منتشر شده است که به صورت آنلاین توسط شهرستان سانتا کلارا دفتر دادستان منطقه در سال 2015, وقتی, روبین, در زمان یک دادستان در جنوب خلیج پس از سال آالمدا کانتی.

در بیوگرافی روبین به یاد آورد گذشته کار مشغول به کار در یک پنسیلوانیا باغ وحش و دوستی میمون وجود دارد و میمون در نهایت با استفاده از او به عنوان یک لفظ برای فرار از قفس خود را. روبین به نقل از “میمون فرار قرار داده و تمام بازدید کنندگان باغ وحش در خطر آسیب برساند. من قادر به جبران چون اشتغال متوقف شد در مدت کوتاهی پس از این واقعیت است که من پیشدستی توسط یک میمون آشکار شد.”

است که توسط یک unquoted جمله از نامشخص نویسندگی: “از آقای روبین در تلاش است برای جبران اشتباه خود را با کمک به جلوگیری از فرار از کسانی که نشان دهنده یک خطر آسیب به مردم است.”

گزیده ای از 2015 استخدام بیوگرافی برای شهرستان سانتا کلارا معاون دادستان منطقه جف روبین است در نظر گرفته شود.

جنگل های ایران است که در صدای جیر جیر خود را ادعا که تصویب شد, مقایسه کیفری متهمان — که به طور نامتناسبی مردم رنگ — به میمون.

“او دقیقا به همین دلیل ما نیاز به آن” جنگل ارسال شده با اشاره به مجلس لایحه 2542.”این چنین آشکار لینک میمون و شخص او را جلوگیری از فرار در حال حاضر,” او اضافه شده در ایسنا ،

“شاید خود فرد به طور متوسط است که حساس به مسابقه نمی بینم که گفت:” جنگل را county, اولین بار, سیاه, رئیس مدافع و تنها شخص سیاه و سفید در آن نقش در کالیفرنیا است. “تقریبا در هر فرد سیاه و سفید در حال رفتن به دیدن آن است.”

در بیانیه ای شهرستان سانتا کلارا منطقه وکیل جف روزن گفت: دفتر او پس گرفته شده پایین بیوگرافی صفحه از این وب سایت.

“ما به توافق برسند که این بخش از 2015 ارسال از آقای روبین چشمگیر موفقیت می تواند اشتباه گرفته شود و ما را حذف کرده و آن را” روزن گفت. “من عذرخواهی می کنیم. هر کس در نظام عدالت کیفری – از قربانیان به زندانیان – سزاوار کرامت است.”

مدافعان روبین در حال توصیف صدای جیر جیر به عنوان ناعادلانه و سیاسی لام در نظر گرفته شده برای منحرف کردن اذهان از مسائل قانونی با AB 2542 که منجر نویسنده سان خوزه بر اساس, مجلس خاکستر Kalra.

از طریق دا دفتر روبین کاهش یافته برای این داستان. اما صبح روز بعد از جنگل’ توییت ارسال شده روبین همسر کی روبین دفاع او را در توییتر.

“من همسرش. من سیاه و سفید. فرزندان ما هستند ، او مربوط به یک داستان خنده دار از جوانان خود را. آن است که مربوط به کار خود را,” او هنوز توییتی. “شما در حال کشش به این مقایسه و به رنگ او را به عنوان نژادپرست است. این سیستم ممکن است ناقص اما این باعث نمی شود که هر کسی که با این نسخهها کار در آن یک نژادپرست است.”

جنگل’ پاسخ به او گفت: روبین زندگی خانوادگی معاف نیست او را از موشکافی و افزود که “چند نفر این را دیدم و هیچ کس به رسمیت شناخته شده که چگونه مشکل آن بود. که مشکل است. شما می توانید ثابت نیست آنچه که شما نمی بینید.”

AB 2542 لقب کالیفرنیا نژادی عدالت عمل با هدف ریشه کن کردن تعصب نژادی در تعقیب کیفری اجازه می دهد متهمان برای به چالش کشیدن اعتقادات و احکام نشان می دهد که تعصب نژادی میان به شارژ تصمیم در حال اجرا از یک دادگاه یا شدت یک جمله. شواهدی وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دادن تعصب نژادی در هر یک از این مراحل با توجه به این لایحه شامل “شواهد آماری مجموع اطلاعات کارشناس شهادت و قسم شهادت شهود. دادگاه همچنین ممکن است تعیین یک کارشناس مستقل و هر “نمایش” نژادی animus توسط یک قاضی یا دادگاه های دیگر افسران نیز می تواند به عنوان شواهدی وجود دارد به سوار شدن در یک چالش در لایحه.

علاوه بر این زبان در این لایحه که به تصویب دولت اوباما و امنیت عمومی کمیته جمعه — اجازه می دهد جملات به چالش کشیده می شود بر اساس نژادی و نابرابری در هزینه ها و جملات برای جرایم مشابه.

جنگل است به شدت دفاع و پشتیبانی بخشی از لایحه که نپذیرفتن نژاد-بر اساس چالش های بی چون و چرا در طول داوران انتخاب شده است. این لایحه در کمیته تصویب جمعه شد مورد تحسین قرار گرفته توسط Kalra و اصلاحات گروه از جمله کالیفرنیا آمریکا برای یک مسئول بودجه اوکلند-بر اساس الا بیکر مرکز حقوق بشر و هوشمند عدالت کالیفرنیا.

مخالفت با این لایحه به رهبری کالیفرنیا منطقه وکلای انجمن شامل اعتراض به “مبهم” زبان آنها استدلال می کنند را باز floodgates به موارد بی شماری از بی ثمر اما طولانی و گران قیمت مورد کار و دادخواهی. AB 2542 “ایجاد یک غیر عملی ناعادلانه غیر ضروری و فوق العاده پر هزینه به معنی رسیدن به یک هدف شور و شوق به اشتراک گذاشته شده توسط CDAA از ارائه مساوی عدالت برای همه صرف نظر از نژاد و قومیت و یا منشاء ملی” روبین صحبت از طرف انجمن در روز جمعه گفت.

روبین معتقد است که عدم وجود تعریف در تعیین شباهت در جرائم و ایجاد مقایسه نژادی معیار برای مقایسه آماری مشخص شده در این لایحه آن را بیاستفاده. به زبان جاری لایحه وی افزود: ایجاد خواهد عرض جغرافیایی گسترده ای برای اتهامات جنایی یا جملات به اخراج و یا لغو بدون اثبات است که یک مورد منفی نهفته است.

روبین همچنین استدلال کرد که پنجم و چهاردهم اصلاحات مربوط به قانون اساسی ایالات متحده در حال حاضر نوار تعصب نژادی در تعقیب و قوانین موجود میله اعتقادات اگر ثابت تبعیض نژادی و توسط یک قاضی وکیل مدافع یا داور.

در بیانیه روز شنبه, Kalra گفت: “کسانی که در اپوزیسیون می گویند که این لایحه غیر عملی است; من می گویند که بی عدالتی غیر عملی است. ما نمی توانیم چشم پوشی از آنچه که اتفاق می افتد در جامعه ما و در ادامه به اجازه دادگاه سیستم منعکس کننده تعصبات نژادی که مجازات ما سیاه و Latinx جوامع است.”

جنگل اضافه شده دوشنبه که پنج سال, بیوگرافی, برای روبین بود سمبل گسترده تر مشکلات او معتقد این لایحه با هدف تعمیر.

“آنچه خواهد بود که بزرگترین تاثیر فوری این لایحه این است که آن را به زور دادستان حرکت رو به جلو به فکر می کنم در مورد شیوه های خود را و اگر آنها عمدا یا ناخودآگاه نشان دادن تعصب” او گفت:. “به دنبال آن از همه لنز از شارژ به هیئت منصفه دادگاه برای صدور حکم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet