منبع: بیش از حد به زودی به تماس در Pai NAB ظاهر

FCC رئیس Ajit Pai است نه یک تصمیم هنوز خود را برنامه ریزی شده ظاهر ماه آینده در انجمن ملی رسانههای NAB نشان می دهد با توجه به یک منبع.

Pai هنوز میله میله برای یک Q&A با NAB جمهور گوردون اسمیت نشان می دهد که هنوز هم در از مطبوعات زمان با توجه به NAB را coronavirus به روز رسانی صفحه.

FCC این هفته اعلام کرد که آن را به حال تعلیق کارمند سفر و حضور در اجتماعات بزرگ. پس NAB میزبان نزدیک به 100 ، 000 نفر است و در لاس وگاس که به نظر می رسد به تناسب این لایحه اگر این تعلیق همچنان در جای خود داده شده بسیار خاص و جمله بندی با FCC “تعلیق تا اطلاع ثانوی هر گونه FCC دخالت در غیر انتقادی اجتماعات بزرگ که شامل شرکت کنندگان از سراسر کشور و یا در سراسر جهان است.” مگر اینکه رئیس ظاهر خود را وجود دارد “مهم است.”

یک منبع آشنا با رئیس برنامه می گوید آن است که بیش از حد به زودی به یک تصمیم در مورد NAB ظاهر.

به خانه نزدیک تر و نزدیک تر در زمان ACA متصل به تعویق انداخته است سالانه خود در اجلاس مارس 17-19 در واشنگتن با استناد به نگرانی های آن و کسانی که از شرکت کنندگان در مورد ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>