ارواین کالیفرنیا. — Feb. 12, 2020

چه چیزی جدید:
غزل فن آوری امروز اعلام کرد SF3™ Series – CFexpress™ / XQD™ Pro کارت خوان, آخرین مدل در آن در حال گسترش خانواده از رسانه های حرفه ای خوانندگان. این SF3 سری – CFexpress / XQD نرم افزار کارت خوان ویژگی های دو اسلات کارت و یک 40Gbps Thunderbolt™ 3 رابط. CFexpress 2.0 نوع B است جدید, فوق العاده سریع ضبط رسانه های توسعه یافته برای حمایت از نیازهای تیراندازی 4K و 6K خام و تصویری ضبط مداوم بالا-مگاپیکسل عکس. کارت های XQD در دسترس بوده است برای چندین سال و به اشتراک گذاری همان فاکتور فرم و اتصال به CFexpress 2.0 نوع B رسانه ها.

آنچه در آن می کند:
سازگار با Mac® Windows® کامپیوتر با رعد 3 پورت SF3 سری – CFexpress / XQD نرم افزار کارت خوان قورت فیلم از CFexpress 2.0 نوع B و XQD رسانه ها در به حداکثر پشتیبانی از سرعت. طراحی شده برای خواستار گردش, غزل را SF3 سری کارت خوان ساخته شده با آلومینیوم ناهموار محوطه و دو صاعقه 3 پورت. این ویژگی کاربران را قادر به پشته و اتصال تا شش خوانندگان را به کامپیوتر خود را در یک دیزی زنجیره ای از طریق یک کابل تک و مصرف فیلم از چهار شش یا بیشتر کارت به طور همزمان است. غزل خوان است همچنین سازگار با مکینتاش با تاندربولت 2 یا Thunderbolt پورت استفاده می شود که با دو طرفه اپل تاندربولت 3 (USB-C) به صاعقه 2 آداپتور و کابل تاندربولت (هر دو به طور جداگانه فروخته).

چرا مهم است:
این SF3 سری – CFexpress / XQD نرم افزار کارت خوان طراحی شده است برای دیدار با زمان حساس به خواسته های تصویربرداری دیجیتال تکنسین (DITs) پست حرفه ای و عکاسان حرفه ای چهره به صورت روزانه نیاز به offload یک فایل از کارت حافظه در زمان به عنوان کوچک که ممکن است. نه تنها می تواند غزل خوان ارائه بهتر CFexpress کارت مصرف عملکرد از هر USB مبتنی بر خواننده آن می توانید مصرف فایل به طور همزمان از دو CFexpress کارت در تا 2600 MB/s (و یا دو کارت XQD تا 800 MB/s) — برش مصرف بار تا نصف در مقایسه با هر USB – یا صاعقه بر اساس single-slot خواننده در دسترس است.

چگونه آن را منحصر به فرد:
غزل را SF3 سری – CFexpress / XQD نرم افزار کارت خوان است که تنها دو اسلات CFexpress 2.0 نوع B کارت و دو حافظه XQD کارت خوان موجود است و آن پشتیبانی از هر دو نوع کارت در هر دو اسلات. برای DITs کار multicamera شاخه و یا در یک فضای کاری توانایی پشته چندگانه SF3 سری CFexpress / XQD قرمز مینی-مجله®, SxS™ و CFast™ 2.0 خوانندگان در همان رد پا مناسب است در حالی که قادر به اتصال همه آنها را به یک کامپیوتر از طریق یک کابل است که بازی در حال تغییر. قابلیت مصرف کارت های چندگانه به طور همزمان به این معنی است که کاربران می توانند با تکمیل فرآیند — بدون تعویض کارت های در به عنوان کمی به عنوان یک ششم از زمان مورد نیاز با استفاده از single-slot خوانندگان. برای کاربرانی که نیاز به سوار خود دنده در تجهیزات قفسه غزل SF3 سری خوانندگان شامل رشته سوراخ نصب به پشتیبانی نصب و راه اندازی در یک استاندارد قفسه قفسه قادر سمت-توسط-جانبی نصب و راه اندازی دو خوانندگان در 1U از فضای رک.

هنگامی که شما می توانید آن را دریافت کنید:
این SF3 سری – CFexpress / XQD نرم افزار کارت خوان (قسمت شماره SF3-2CFEX) در دسترس است در حال حاضر در قیمت خرده فروشی پیشنهاد از $199.99.

بیشتر در زمینه: https://www.sonnettech.com/product/sf3-cfexpress-xqd-reader/ | www.sonnettech.com.

# # #

در مورد غزل فن آوری
غزل Technologies, Inc. پیشرو در ارائه دهنده Thunderbolt™ 3 به PCIe® کارت گسترش سیستم های خارجی گرافیک (eGFX) راه حل برای کاربران حرفه ای و گیمر ها; نرم افزار رسانه خوانندگان; اسکله و آداپتور و شبکه سازی و دیگر کارت های رابط برای کاربران حرفه ای در صوتی و تصویری و پخش صنایع. غزل را صاعقه گسترش محصولات فعال کردن استفاده از نرم افزار audio I/O و DSP کارت, نرم افزار ضبط ویدئو و دارا کارت GPU کارت شبکه و ذخیره سازی کارت های رابط و عملکرد کارت گرافیک pci express با رعد تکنولوژی را فعال کنید در کامپیوتر شما ، برای بیش از 30 سال غزل پیشگام است و به بازار آورده نوآورانه و برنده جایزه محصولات که موجب افزایش عملکرد و قابلیت اتصال از Mac®, Windows® و سایر استاندارد صنعت رایانه است. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.sonnettech.com.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Sonnet/200212Sonnet-SF3CFexpress.docx

لینک به فرانسه ترجمه: www.wallstcom.com/Sonnet/200212Sonnet-SF3CFexpressFR.pdf
لینک به ژاپنی ترجمه: www.wallstcom.com/Sonnet/200212Sonnet-SF3CFexpressJP.pdf
لینک به اسپانیایی ترجمه: www.wallstcom.com/Sonnet/200212Sonnet-SF3CFexpressSP.pdf

لینک عکس ها: www.wallstcom.com/Sonnet/Sonnet-SF3_CFexpress_reader.jpg
عنوان تصویر: غزل SF3™ Series – CFexpress™ / XQD™ Pro کارت خوان

لینک عکس ها: www.wallstcom.com/Sonnet/Sonnet-SF3SeriesCardReaderStacked20.jpg
عنوان تصویر: غزل SF3™ Series – CFexpress™ / XQD™ Pro کارت خوان

لینک ویدئو: www.sonnettech.com/product/sf3-cfexpress-xqd-reader/techspecs – ویدئوها
تصویری عنوان: غزل SF3™ Series – CFexpress™ / XQD™ Pro کارت خوان کلی محصول

دنبال غزل فن آوری:
توییتر: https://twitter.com/SonnetTech
Facebook: https://www.facebook.com/SonnetTech/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sonnet-technologies/
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/SonnetTech/playlists

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de