برخی از پورت دوقلو تولید کنندگان توقف تولید دیگران سرباز در

Verso پارسیان در نظر دارد برای ادامه به بوسیله اسباب گردنده از کاغذ در آن دلوت آسیاب با کارکنان حدود 240 کارگران است.

مولین ماشین آلات LLC ادامه خواهد داد برای ساخت و خدمات تجاری و تجهیزات نانوایی حداقل به صورت محدود با کاهش کارکنان از 75 نفر است.

در ضمن, Cirrus Aircraft, که استخدام بیش از 1000 نفر در Duluth با صدور بیانیه ای گفت که در حالی که آن را تا به حال شناسایی شده توسط دولت به عنوان یک مهم در بخش تولید آن تصمیم گرفته است “به کم کردن سرعت و توقف بسیاری از عملیات از جمله ساخت هواپیما را از نگرانی برای سلامت و رفاه کارکنان و ثبات کسب و کار ما در این زمان نامشخص است.”

پا لم دادن طرح نیز فشار خواهد شد, توقف, توقف تولید آن خط مرسوم مبلمان فضای باز در حالی که سابق خود را خواهر شرکت اپیکوری در حال حاضر به حال تعطیل کردن آن با چنگال خط تولید برتر پیش از آن در هفته. این دو کسب و کار هر یک از استخدام بیش از 60 نفر است.

تولید کنندگان را انتخاب کرده اند که برای ادامه تولید شد و سریع برای توجیه این تصمیم.

“ما پالپ محصولات و چیزهای شبیه به آن را به چیزهایی مانند بسته بندی محافظ و ماسک کیسه های مواد غذایی و دارویی, برچسب ها” گفت: پسر Priley یک متخصص ارتباطات برای Verso.

“ما در حال عمده تولید کننده تجهیزات برای صنعت مواد غذایی, و است که به عنوان مهم به عنوان آن می شود” گفت: Gary مولین رئیس جمهور مولین ماشین آلات. “ما را به ماشین هایی که عرضه همه چیز را از مک دونالد بیسکویت به نان موارد به بسیاری از چیزهایی که در مواد غذایی منجمد راهرو در سوپر مارکت و ما نیاز به نگه داشتن این افراد در کسب و کار است.”

صرف نظر از اهمیت آن به عنوان یک تولید کننده سیروس اعلام کرد که ارسال خواهد شد بسیاری از کارگران آن خانه آغاز و تا روز دوشنبه. یک شرکت ضبط خبرنگاری گفت: “برای تحت تاثیر اعضای تیم و خانواده های ما ارائه مزایای قابل توجهی از جمله جبران و پوشش مراقبت های بهداشتی حمایت از طول اولیه چهار هفته کردند دوره است.”

در همان بیانیه سیروس گفت: “بی سابقه بهداشت بحران عدم اطمینان اقتصادی و اختلال در آورده با جهانی COVID-19 همه گیر شده است به طور فزاینده به چالش کشیدن برای ما ادامه عملیات بدون وقفه.”

پس از در نظر گرفتن این شرکت اظهار داشت که “منظم آهسته از عملیات ما حق است و گام بعدی.”

گرگ بنسون, co-founder از پا لم دادن و اپیکوری نمی سعی کنید به صورتی که جدید مبلمان باغ و یا برش تخته شد و محصولات ضروری.

اما او گفت: خاموش کردن صدمه دیده خواهد شد به خصوص که پا لم دادن فقط در حال نقل مکان به یک بزرگتر تولید فضا در وسکا خیابان در ماه فوریه است.

“البته این همه ضربه. ما راه اندازی شد برای ما بزرگترین سال ما تا به حال,” بنسون گفت.

پا لم دادن فروش برگزار شد قوی با وجود همه گیر با فروش آنلاین صعودی به مردم در سراسر کشور به طور فزاینده ای پناهگاه در خانه. بنسون گفت که به عنوان خاموش کردن مشتریان شرکت در حال حاضر با آن مواجه حدود هشت هفته صبر کنید برای بسیاری از موارد در آن محبوب مبلمان خط. که پرونده تنها رشد خواهد کرد با تولید در حال حاضر در خود نگه دارد.

همانطور که برای اپیکوری بنسون گفت: این شرکت در گذشته حمل و نقل کانتینر از محصولات چپ گیاه پنج شنبه, محدود برای ژاپن است. هنوز معلوم نیست زمانی که فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers را روشن و راه را برای این شرکت برای از سرگیری عملیات در برتر است.

سیروس همچنین گزارش شده است که آن را به حال شده است برای یک شروع قوی قبل از COVID-19 همه گیر رخ داد. آن را به نام پنج سال گذشته “قوی ترین در تاریخ شرکت” با اشاره به راه اندازی آن SF50 چشم انداز جت به بازار و ادامه رشد آن SR سری پیستون هواپیما. این شرکت نسبت به موفقیت خود را به آن 1,600 اختصاصی کارکنان مشغول به کار در Duluth, Grand Forks, North Dakota; ناکسویل تنسی; و تگزاس.

بنسون گفت که او و همکاران او تلاش کرده اند با بهترین روش برای مراقبت از کارکنان در طول این تعطیلی نامشخص مدت در هر دو طرف پل.

“ما در حال تلاش برای نگه داشتن مردم و نگاه کنید که چگونه ما می تواند کمک به کارکنان زیرا هنگامی که ما آمده ایم پشت در و باز ما در حال رفتن به نیاز همه است. حداقل این چیزی است که من امیدوارم که” او گفت:.

مولین اذعان کرد که ناگهانی رکود در اقتصاد او را گرفتار کردن گارد.

“ما در حال رفتن به در واقع رفتن به بخش خدمات و تنها. همه ما techs کردن جاده ها است. ما به طور معمول پنج تا 10 نفر سفر هر هفته در جایی. اما این همه در حال حاضر,” او گفت:.

در حالی که این شرکت در نظر دارد برای پر کردن هر گونه سفارشات ایستاده کسانی که در باریک عرضه برای مولین.

“ما عمده رکود در اینجا. ما فقط گذاشته شدن 10 نفر دیروز — 20 درصد از کارخانه ما نیروی کار گفت:” مولین و اشاره کرد که این تنها سومین بار در سال 75 از کسب و کار این شرکت تا به حال به کاهش کارکنان.

“حقوق و مزایای اداری مردم را به 32 ساعت شروع هفته آینده,” او گفت:. “ما در یک مسافت طولانی در اینجا. پروژه های سرمایه متوقف است. همه به ما گفته است که پروژه های ما تا به حال در این کتاب است که ما می رویم به دریافت هستند اتفاق می افتد. پروژه های در خانه هستند به تعویق افتاد. این است برای رفتن به شدید است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>