برخی از افراد سیگاری پا زدن عادت برای جلوگیری از شدید COVID-19 علائم در حالی که دیگران نور بیشتر

این باعث شده است تا برخی از افراد سیگاری به سعی کنید به ترک این عادت است. اما برای دیگران coronavirus همه گیر است و باعث آنها را به دود ،

Jason McCoy, تنباکو, پیشگیری هماهنگ کننده برای Clay County بهداشت عمومی می گوید: شکاف بین مردم او را شنیده از واکنش به این بیماری همه گیر توسط ترک در مقابل افراد سیگاری بیشتر از قبل به علت خستگی یا اضطراب است “در مورد 50-50.”

“ما شاهد هستیم افرادی که در خانه ماندن — شما می توانید احساس می کنید مانند هیچ چیز برای انجام این کار من نیاز به دود,” او گفت:. “و من فکر می کنم احتمالا وجود دارد برخی از افرادی که می ترسند و شاید نیکوتین است که آنچه آنها فکر می کنم کمک خواهد کرد که آنها برآید. اما ما می دانیم که در حالی که نیکوتین به نظر می رسد مانند آن را باعث فوری راحتی اما این افزایش اضطراب است.”

یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند گفت که افرادی که دود شد 2.4 برابر بیشتر احتمال دارد که علائم شدید از COVID-19 نسبت به کسانی که نمی.

“سیگار و vaping هر دو آسیب بافت ریه و کاهش ریه توانایی برای مبارزه با عفونت” McCoy گفت. “ما شده است صحبت کردن در مورد که برای سال. COVID حملات بافت ریه به عنوان یک ویروس. بنابراین هر چیزی که باعث کاهش ریه ها’ توانایی برای مبارزه با عفونت است چیزی است که رفتن به شما را در شانس بیشتری برای به سقوط طعمه به یک ویروس است. ما نشان می دهد که کسی که سیگار میکشد و vapes می دهد تا استفاده از این محصولات برای ایمنی خود را, به خصوص در حال حاضر.”

در بالا از کاهش توانایی بدن برای مبارزه با عفونت و کاهش ظرفیت ریه عمل سیگار کشیدن خود قرار می دهد یک فرد در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. افراد سیگاری افزایش احتمال انتقال ویروس از یک سطح به دست خود و به سیستم های خود را با لمس کردن چهره خود ، و رفتن به فروشگاه به سیگار و یا vaping مواد قرار می دهد و افراد در معرض خطر بالاتری از ابتلا به این ویروس از جامعه گسترش یافته است.

“ما فقط قرار بود برای رفتن به فروشگاه برای خرید اقلام ضروری” فارگو Cass بهداشت عمومی دخانیات پیشگیری هماهنگ کننده ملیسا Markegard گفت. “ما می خواهیم سیگار های الکترونیکی سیگار و vapes برای تبدیل شدن به چیزهایی که ضروری نیستند.”

McCoy در مینه سوتا می گوید وزارت بهداشت دیده است یک چشم انداز مثبت از مردم مایل به کمک ترک سیگار در میان همه گیر. این MDH به تازگی راه اندازی یک برنامه جدید ترک شریک برای کمک به افرادی که می خواهید برای ترک سیگار, vaping و یا استفاده از هر گونه محصولات توتون و تنباکو.

این برنامه فراهم می کند پشتیبانی رایگان به مینه سوتا ساکنان که شامل شخصی مربیگری ایمیل و متن پشتیبانی آموزشی و ترک دارو مانند تکه های نیکوتین آدامس یا قرص تحویل از طریق پست. آن می تواند به صورت آنلاین در quitpartnermn.com یا رسیده تلفن در 1-800-784-8669.

داکوتای شمالی NDQuits طرح مشابه را فراهم می کند پشتیبانی و اجازه می دهد تا کاربران را به ثبت نام در ndquits.health.nd.gov و یا از طریق تلفن در تعداد همان مینه سوتا است.

“بسیاری از مردم هستند که سیستم ایمنی به خطر بیافتد و آنها لازم نیست که کنترل بیش از که” Markegard گفت. “سیگار کشیدن چیزی است که شما باید کنترل بیش از است. ما همیشه نشان می دهد که مردم ترک به خصوص در این بیماری همه گیر.”

وجود دارد نزدیک به منافع فوری برای ترک سیگار. نبض و فشار خون شروع به عادی در عرض 20 دقیقه و در عرض 12 ساعت مونوکسید کربن سطح در خون رها کردن.

“بدن شما است که به منظور درمان خود را” McCoy گفت. “در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای ترک. مردم در حال پرتاب در یک ماسک به طوری که آنها نمی خطر تنفس در کسی دیگری. این معنا ندارد به صورت هدفمند تنفس چیزی است که تأثیر توانایی خود را برای مبارزه با این ویروس است.”

که خود را قرنطینه و دور از موقعیت های اجتماعی می تواند یک شرایط مطلوب برای کسانی که دود اجتماعی به خصوص افراد جوان که دود و یا vape با دوستان خود.

“این واقعا آسان برای افراد جوان که vape با دوستان خود را به فکر می کنم در مورد آنچه که آنها در حال استفاده از” McCoy گفت. “اما زمانی که شما در خانه هستید شما فکر می کنم ‘اوه من با استفاده از این مقدار vape آب در روز است.'”

“ما می دانیم که بسیاری از جوانان بودند vaping و در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای جوانان به ترک” Markegard گفت. “آنها دسترسی ندارید به دوستان خود را که می تواند تهیه شده اند و آنها را با vape آب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>