برخی از Northland صنایع هنوز استخدام در طول زمان از رکورد بیکاری

“من به سختی به اندازه کافی برای تغذیه خودم و پرداخت اجاره. بنابراین من گفتم: “آه خدا. من نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام است.’ من فکر بیکاری در حال رفتن به راه بیش از حد طولانی است. بنابراین من نیاز به یک کار بلافاصله,” او گفت:.

عضو شورا 20 است در میان هزاران نفر از کارگران آواره از همه گیری آغاز شد باعث مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به سفارش رستوران ها و تمام غیر ضروری کسب و کار به طور موقت به بستن درهای خود را.

در آخرین هفته از ماه مارس به تنهایی حدود 110,000 Minnesotans ظ تعداد مدعیان بیکاری. و در سراسر کشور 6.6 میلیون ادعا واصل شد — دو بار به عنوان بسیاری که هفته گذشته است.

در این تلخ بازار کار وجود دارد هنوز هم فرصت گفت: النا Foshay مدیر توسعه نیروی کار برای شهر دولوت.

او اشاره کرد که در سوپر مارکت ها و برخی دیگر بزرگ فروشگاه های خرده فروشی شده است استخدام. Foshay با اشاره به تحویل ساخت و ساز و زمینه های پزشکی به عنوان دیگر مکان های که در آن بیشتر مردم همچنان مورد نیاز است.

Foshay همچنین نشد و تشویق همکاری. او گفت: برخی از رستوران محلی که مجبور شده اند به طور موقت نزدیک رسیده اند به کارفرمایان دیگر نیاز به کارگران است.

بوید هانسون منابع انسانی برای خیش Inc., گفت: فوق العاده یکی از فروشگاه های مواد غذایی استخدام تعدادی سابق رستوران کارگران است.

Foshay گفت: مردم نیز مورد نیاز در مراقبت نقش.

ظرف سه روز از آغاز کار خود را جست و شورای فرود آمد به عنوان یک شغل مستقیم پشتیبانی حرفه ای در خدمات مسکونی, Inc., یک سازمان غیر انتفاعی در خدمت افراد معلول است.

“مراقبت پاداش است ، شما در واقع بیرون رفتن وجود دارد و کمک به مردم,” او گفت:.

ویکتور ویلیامز Denfeld دبیرستان ارشد نیز به تازگی به عنوان یک شغل مستقیم پشتیبانی حرفه ای در RSI.

“هنگامی که همه چیز شروع به اتفاق می افتد با این بیماری همه گیر و اقتصاد نوع کاهش یافت و من واقعا نگران چگونه مادر من می خواهم به قادر به رسیدگی به همه لوایح و همه چیز را با خودش. من آنچه من می توانم برای پیدا کردن یک کار, بنابراین من می تواند کمک به,” او گفت:.

ویلیامز تا به حال فقط به پایان رسید خود را در روز سوم در روز شنبه و گفت: “من بسیار خوشحال هستم. من بسیار خوش شانس احساس می کنم قادر به جلو و در یک کار در یک زمان مثل این که میلیون ها کار نمی کند.”

او در توصیف شغل جدید خود به عنوان “بهترین از هر دو جهان” به دلیل آن اجازه خواهد داد که او را به مقداری پول و همچنین کمک به مردم است.

ویلیامز گفت: مادر خود را با این نسخهها کار در دستگاه تنفسی دیالیز میشه و گفت که او از ترس چه چیزی اتفاق می افتد به خانواده خود از جمله یک خواهر کوچکتر و برادر اگر او مریض شد از COVID-19 به عنوان بسیاری دیگر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور داشته باشد. “ما می خواهم به برخی از فداکاری فقط به نگه داشتن شناور,” او گفت:.

بسیاری از کارگران مجبور به تغییر چرخ دنده ها به دلیل اخیر coronavirus بیماری همه گیر.

کتی آگوستا تا به حال مشغول به کار در رستوران Boathouse تا اخیر رکود. زمانی که او از دست رفته است که کار او با موفقیت اعمال شده برای ارسال پرستاری به عنوان دستیار در آموزش در Aftenro یک دلوت ارشد مرکز مراقبت.

آگوستا در نظر شغل مناسب بسیار عالی به خصوص که او تا به حال شده است آموزش در دریاچه سوپریور, کالج برای تبدیل شدن به یک دستیار پرستاری خبره تا همه گیر قطع مطالعات خود را.

“در واقع من به پایان رساندن مهارت های که من نیاز به یادگیری در کلاس اما من نیز کار,” او گفت:.

آگوستا معتقد است این کار انجام خواهد شد.

“با مراقبت های بهداشتی کارگران که در خط مقدم من واقعا احساس غرور و افتخار به انجام چیزی است که در خدمت جامعه من حتی اگر من در جبهه و خط, پس به صحبت می کنند. اما در نهایت من می خواهم به بیشتر از یک پرستاری, نقش,” او گفت:.

آگوستا بستری بودن کمی عصبی در مورد چشم انداز از آینده در تماس با COVID-19 در کار اما گفت: “من می دانم که همیشه خطر وجود دارد هر روز وقتی که من رفتن. اما زمانی که من در نگاه این افراد من فکر می کنم از پدر و مادر خود من.”

دیدگاه جدید زندگی ارشد است استخدام در تعدادی از خواص آن از جمله امکانات در برتر کلوکت و روان گفت: Pam Engle شرکت معاون رئیس جمهور از مردم و دولت.

“ما در یک صنعت رشد, و ما یک شرکت در حال رشد. تا به آن حد است که ما همواره به استخدام پس به صحبت می کنند. ما تا به حال چند اعضای تیم قطعا اکثریت, اما تعداد کمی از اعضای تیم که برای یک دلیل و یا دیگر راحت نیست در آینده به کار در این COVID محیط زیست است. اما به طور کلی اعضای تیم ما بسیار اختصاص داده شده به خدمت بتی و باب” گفت و توضیح داد کسانی که نام چشم انداز جدید با استفاده از به مراجعه به ساکنان آن است.

انگل گفت: برخی دیگر از کارگران در معرض بالقوه بیمار و اعضای خانواده یا با بازگشت از سفر به مکان های که در آن COVID-19 شیوع بیماری تا به حال رخ داده اند نیاز به زمان را از فراوانی از احتیاط.

“بنابراین وجود دارد این است که برخی از پر اتفاق می افتد,” او گفت:. “همه شغل دائمی می تواند باشد اما مطمئنا ما درک می کنیم که برخی از افراد ممکن است تنها در دسترس خواهد بود به طور موقت در حالی که خود را به طور منظم کار چیزی است که آنها می توانید انجام دهید. ما استقبال موقت و دائم کارکنان.”

انگل گفت: دیدگاه جدید دقت صفحه نمایش های کارکنان خود را بر اساس مداوم.

“اجتماعی فاصله زمانی که شما در حال کمک به کسی که در لباس پوشیدن امکان پذیر نیست. شما باید نزدیک تر از 6 پا برای کمک به آنها را با برخی از چیزهایی که ما با آنها انجام دهد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>