برخی از شرکت مینه سوتا بازگشت به کار است, اما آن را در زمان

رژیم صهیونیستی. تیم Walz در هفته گذشته گفت: او بلند بود اقامت خود را در خانه اعمال محدودیت بر برخی از غیر ضروری کسب و کار است که نمی تعامل با مشتریان زمانی که آنها اقداماتی برای جلوگیری از گسترش coronavirus در میان همکاران.

“من فکر می کنم این یک گام” گفت: Charlie ویور, مدیر اجرایی, مینه سوتا, مشارکت کسب و کار است که نشان دهنده دولت بزرگترین شرکت های.

منظور امر به دو نوع از کسب و کار:

  • صنایع تعریف شده به عنوان شرکت هایی که تولید یک محصول. این شامل کارخانه ها و مزارع و انبارها و معادن و ساخت و ساز کسب و کار.
  • دفتر کسب و کار مبتنی بر. این کارکنان از میز و نه در درجه اول درگیر در چهره به چهره ملاقات با مشتریان.

تحت تاثیر قرار کسب و کار استخدام به عنوان بسیاری از 100,000 کارگران ترکیب شده است. آنها ممکن است به زودی دوباره به 2.6 میلیون Minnesotans در حال حاضر در حال کار یا در زمینه ضروری و یا کارهایی که می توان با خیال راحت در طول انجام این بیماری همه گیر.

ویور پیش بینی شده روز دوشنبه بخشی از بازگشایی تاثیر بیشتری در کارخانجات از دفاتر. چرا که کارکنان صنعتی کسب و کار تا حد زیادی نمی توانید در خانه کار می کنند و باید نشان می دهد تا بر روی سایت کار.

اندرسن ویندوز از بیپرت گزارش روز دوشنبه که 3000 تا از آن ایالات متحده کارکنان در حال کار از خانه.

فرماندار دستور لغو محدودیت در کسب و کار خواهد شد و نه معنی رمیدن از کارگران بازگشت به کار به گفته سخنگوی شرکت الیزا Chlebeck. بسیاری از آنها را به ادامه کار از خانه, او گفت:.

تحت Walz سفارش “همه کارگران که می توانید از خانه کار باید انجام دهند.”

در یک وبینار جمعه برای کسب و کار با توجه به بازگشایی مجدد مقامات دولتی هشدار داد که بازگشت به کار را در زمان. حتی رقبا در همان صنایع باید با اختلاف بیش از اینکه آیا آنها می توانند با خیال راحت به کسب و کار.

Walz است که نیاز به کسب و کار به تدوین برنامه ای برای اطمینان از کارکنان نمی رفتن به محل کار بیمار است که آنها نگه داشتن فاصله خود در محل کار و شستن دست های خود و کسب و کار, پاک, بالا لمس آیتم های به اشتراک گذاشته شده و فضاهای.

هر کسب و کار باید به ارزیابی نحوه پاسخ ویور گفت.

“شما را به درجه حرارت — ظاهرا — از کارکنان خود را” ویور گفت. “کارکنان می خواهید به احساس امنیت است.”

برخی او گفت: هرگز باز خواهد گشت. چرا که حل و فصل آنها به روال — با فن آوری آنها نیاز به نصب در خانه خود دفاتر. آنها ممکن است برای لذت بردن از یادگیری افزایش بهره وری از کار در خانه و همچنین به عنوان ساعت های انعطاف پذیر و عدم رفت و آمد و زمان.

اما برخی از کارفرمایان را پیدا خواهد کرد که کارکنان کشیده خواهد شد بازگشت به کار به دلیل ارتباطات اجتماعی.

“انسان ها حیوانات اجتماعی هستند,” ویور گفت.

“برخی را از دست رفاقت از دفتر. شاید شما شده اند نشستن در کنار کسی که 30 سال یا شما مانند کار در یک تیم است.”

او فکر نمی کند فرماندار سفارش را به طور چشمگیری بازگرداندن اقتصاد دولتی است.

“این یک فرایند تدریجی” ویور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>