برخی از این jeers برای FCC 6 GHz مورد

AT&T رسانههای افزایش نگرانی های خود را

در حالی که اکثر آنها تشویق FCC تصمیم به اجازه می دهد بدون مجوز دستگاه ها-برای چیزهایی مانند جریان تماس تصویری IoT–به استفاده از تمام 1200 مگاهرتز از 6 GHz band, وجود دارد برخی از دلسرد کلمات به عنوان به خوبی.

AT&T یکی از آنها بود–حمل و استفاده از طیف برای backhaul به عنوان ابزار شرکت امتیازهای.

مرتبط با: NAB انتقاد شدید 6 GHz موضع

“در حالی که ما از استفاده از این گروه برای WiFi گسترش هر استفاده باید وقت خدمات که در این مورد شامل ده ها هزار نفر از مایکروفر لینک حیاتی برای حفظ زیرساخت های شبکه. این سفارش نمی کند که گفت:” جوآن مارش EVP های نظارتی و وزارت امور خارجه در امور خارجی برای AT&T.

مرتبط با: NAB می گوید FCC طیف طرح می تواند صدمه دیده است ENG در زمان بسیار مهم

“عدم نیاز که جدید وای فای با استفاده از دستگاه های این گروه عبارتند از فن آوری هوشمند است که اجتناب از دخالت در FCC را اجازه خواهد داد که مقدمه ای از دستگاه های است که می تواند آسیب و یا حتی دست کشیدن از لینک ها در شبکه است که ما نظارت شبکه برق فعال اولین پاسخ دهندگان به برقراری ارتباط و ارائه خدمات پهن باند تلفن همراه به میلیون ها نفر از آمریکایی ها به ویژه در مناطق روستایی است.

“حتی بیشتر نگران کننده است این واقعیت است که FCC هیچ برنامه ای برای کاهش تداخل زمانی که آن را به ناچار رخ می دهد. هنگامی که میلیون ها نفر از این جدید بدون مجوز دستگاه ها منتشر می شوند و در استفاده از آن خواهد شد غیر عملی اگر نه غیر ممکن است برای FCC برای شناسایی و حذف دستگاه های خاص باعث تداخل. در نهایت آن خواهد بود ایمنی عمومی ملت ما زیرساخت های حیاتی و مصرف کنندگان خواهد شد که پرداخت قیمت.”

“باز کردن 6 گیگاهرتز باند انجام می شود در چنین راهی است که می تواند هر دو از بند باز کردن نوآوری های جدید FCC و دیگران امید در حالی که همچنین حفاظت از CII [زیرساخت های حیاتی اطلاعات] سیستم در حال حاضر در این گروه گفت:” آب و برق فن آوری شدند. “انجام این کار را به وقت اضافی و مطالعه و قوی تر برای حمایت از وقت سیستم. امروز FCC به نظر می رسد تصمیم گرفته اند در نظر گرفتن یک مقدار ریسک رویکرد می کند که کنترل کم قدرت داخلی عملیات با استفاده از کنفدراسیون فوتبال آسیا. و نه FCC منظور ارائه تست اضافی برای جلوگیری از تداخل از وقوع و یا اجرای فرآیندهای برای حل و فصل دخالت می کند رخ می دهد. ما خواهد بود به طور کامل درگیر در آینده بیشتر و اطلاع از پیشنهاد rulemaking.”

یکی دیگر از National Association of Broadcasters (NAB) که خواسته بود FCC به رزرو یک تکه از این طیف (80 مگاهرتز) به صورت الکترونیکی جمع آوری اخبار (ENG) امتیازهای مورد تداخل بالقوه به این سرویس حیاتی.

“NAB نا امید FCC است که اجازه می دهد ناهماهنگ بدون مجوز استفاده در سراسر 6 GHz band” گفت: معاون اجرایی رئیس جمهور از ارتباطات دنیس وارتون. “بر خلاف اخیر دیگر اقدامات این کمیسیون را نمی سهامداران هم به دنبال سازش است.”

ناب تا به حال به دنبال یک جلسه با FCC در مورد دخالت در مسئله قبل از رای دادن.

“علاوه بر این به منظور نشان دهنده غیر قابل توضیح خروج از موجود سابقه. به جای نیاز به بدون مجوز طرفداران برای اثبات آنها نمی خواهد باعث تداخل مضر کمیسیون تکان دهنده forgoes هر گونه تجزیه و تحلیل مستقل که دخالت نمی خواهد بیش از حد بد یا اتفاق می افتد اغلب. این انگشتان عبور’ رویکرد سیاست بد و نه آنچه مورد نیاز است تحت قانون است.

“رکورد می کند از راه دور با توجیه اینکه چرا کامل 1200 مگاهرتز در باند بدون مجوز مورد نیاز برای استفاده در نزدیکی و یا دراز مدت. این COVID-19 بحران باعث شده است تا آمریکایی ها به گله به معتبر تاسیسات و تلویزیون محلی پخش از شبکه اخبار در تعداد رکورد. اگر امروز FCC تصمیم اشتباه است آن را غیر قابل جبرانی تضعیف پخش گردآوری, فقط آن را به عنوان مورد نیاز است.”

FCC رئیس Ajit Pai به خبرنگاران گفت: پس از رای دادن گفت که FCC خواهد محافظت در برابر تداخل به امتیازهای مورد استفاده منعکس شده است. او گفت که او تا به حال صحبت کردیم به پخش و که او احساس FCC تا به حال زده “یک تعادل مناسب.” او گفت: وقت کاربران ادامه خواهد داد به رشد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>