برخی از کالیفرنیا رانندگان دریافت مجوز پسوند. چرا همه از ما ؟

س: من گواهینامه رانندگی برای تجدید در ماه سپتامبر. برای کاهش آینده logjams راهنمایی و رانندگی در, چرا تمدید نیست مگر اینکه همه آنها را به یک فقیر سابقه رانندگی (DUI متعدد استناد علت حادثه سرعت بیش از حد بی پروا رانندگی و غیره.) برای دو تا سه سال ؟ ما هنوز هم پرداخت هزینه مناسب, بنابراین درآمد از دست داده است.

شما چه فکر می کنید ؟

باب Howard, Alameda

یک: من فکر می کنم شما باید یک ایده خوب است. کالیفرنیا رانندگان تحت 70 که مجوز منقضی شده در مارس, آوریل, و یا ممکن است در حال گرفتن یک خودکار به فرمت مارس 31 دلیل COVID-19. کسانی که 70 یا بیش از دریافت اتوماتیک 120-بعد فرمت.

نیویورک و مسائل مربوط به مجوز هر هشت سال در حالی که کالیفرنیا و مسائل مربوط به مجوز هر پنج سال. هک رفتن هر هفت سال می تواند به سهولت برخی از کسانی که در صف های طولانی.

س: من یک بچه با یک مجوز یادگیرنده. پسر من برای اولین بار او را درس رانندگی با یک حرفه ای چند ماه پیش اما در حال حاضر آن را تا به من. او خود تجربه رانندگی با تبدیل شدن به راننده به فروشگاه مواد غذایی. او را رانده و در باران و مه در اتوبان و یک شب رانندگی قبل از زمان تغییر دهید. روزی او خواهد آموخت که برای رانندگی در ترافیک.

به هر حال در حال حاضر او همواره باقی می ماند و در ماشین. او خوشحال به نگاهداری سگ (به طوری که او می تواند تفرج) و بازی بازی های ویدئویی در خودرو بدون مادر nattering در او. من تمام خرید و پوشیدن مناسب PPE و سپس پاک کردن آن را خاموش قبل از من به عقب بر گردیم در ماشین.

لی استیونس کوپرتینو

یک: خلاق شما هستند. من امیدوارم که شما و سگ خود را به درک این.

س: ما فقط در بازگشت از سفر به شیراز برای دیدن خانواده. هتل ها نمی شد سخت برای پیدا کردن. ما را انتخاب متل که در آن ما می تواند پارک در خارج از اتاق ما به کیسه های ما به اتاق. ایستگاه گاز و بقیه منطقه دستشویی بود آسان برای پیدا کردن. ما به ارمغان آورد مواد غذایی ما است.

کارن والتون لیورمور

یک: آن را مانند تلفن های موبایل به خوبی مدیریت سفر است که ملاقات های اجتماعی فاصله دستورالعمل در این چالش COVID-19 بار.

س: من و اعضای خانواده در سن خوزه که نیاز به برخی از کمک در طول این زمان. آنها پرسید: اگر من می توانید درایو وجود دارد از سن دیگو به آنها و مراقبت از آنها.

آیا این در نظر گرفته شده ضروری سفر ؟ من نمی خواهم به طول کشیده و دریافت جریمه اگر من را در این سفر است.

Flor Trueba سن دیگو

یک: شما باید یک چراغ سبز از من. این ضروری سفر. رانندگی با خیال راحت.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats.نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>