سلنو DA اعلام دادستان ویژه بررسی خواهد شد Vallejo تیراندازی پلیس از ویلی McCoy

VALLEJO — این Solano County District Attorney پنج شنبه اعلام کرد که دفتر خود منصوب کرده است یک دادستان ویژه برای بررسی بحث 2019 عکسبرداری از ویلی McCoy در شش Vallejo افسران پایان دادن به عقب و جلو بین او و دولت دادستان کل به عنوان آنها هر دو در تلاش برای جلوگیری از مصرف آن را در.

مایکل آنتونی راموس سان برناردینو کانتی دا از 2002-18 را بررسی فوریه 2019 تیراندازی به عنوان یک ویژه دادستان سلنو دا کریشنا آبرامز گفت: در یک بیانیه عمومی. در هفته های اخیر آبرامز در تلاش است تا recuse خودش از تحقیق در مورد تیراندازی با استناد به عدم اعتماد عمومی اما Vallejo موقت شهرستان وکیل اقدام قانونی تهدید کرده بود اگر او موفق به گرفتن این مورد.

McCoy, 20, از شهرستان سویسون کشته شد در 54 بار توسط شش Vallejo افسران خارج از تاکو بل drive-thru در Admiral Callaghan لین در فوریه. 9, 2019. پلیس به صحنه نامیده می شدند به دلیل McCoy بود, بی, با یک تفنگ را در دامان خود. هنگامی که او خم به جلو ماموران آتش گشودند قابل توجه او بیشتر از 20 بار.

راموس عناوین ساخته شده در سال 2006 با عنوان جرم جنایی برای شارژ یک افسر وظیفه در ارتباط با تیراندازی هر چند افسر بود تبرئه در دادگاه. راموس شارژ San Bernardino County Sheriff معاون عاج Webb با تیراندازی یک زن 21 ساله در چین پس از یک تعقیب پلیس و پس از ویروسی تصویری از تیراندازی.

در سال 2016 یک دهه پس از Webb بود تبرئه اقدام به طرح اتهامات, راموس گفت: لس آنجلس تایمز که در حالی که مردم ممکن است مارس در خیابان حمله به پلیس زمانی که آنها در خدمت در هیئت منصفه: “آنها هنوز هم باید توجه بالا برای صلح افسران و این کار دشوار را انجام می دهند.” این بار داستان می گوید که Webb مورد تنها زمانی از 2004-16 یک وظیفه پلیس متهم شده بود در ارتباط با تیراندازی.

راموس برنده انتخابات سه بار در یک ردیف در قسمت تشکر به رابطه جنسی خشن-در-جنایت شد. او آوازی مجازات اعدام یکی از حامیان تشکیل دفتر خود را برای اولین بار قاچاق انسان واحد و پشتیبانی از باند بوده است. او برای انتقاد از امتناع از آزمایش DNA به منظور بررسی دو قتل اعتقادات بود که به سوال نامیده می شود.”

او را شکست داد و در سال 2018 توسط هيأت Jason Anderson سابق دفاع وکیل.

برای هفته آبرامز و دادستان کل خاویر بکررا تلاش کرده اند به تصویب McCoy در و شان Monterrosa موارد بر روی هر یک از دیگر میز. شهرستان وللجو در زمان رسمی موضع در موضوع متهم آبرامز از dereliction وظیفه و تهدید او با تلاش برای به دست آوردن حکم دادگاه اگر او را بررسی.

آبرامز’ بیانیه یادداشت اختلافات و می گوید که به دنبال راموس به دلیل فراخوان عمومی از “مستقل” نگاهی به تیراندازی.

معلوم نیست اگر راموس’ کاوشگر بعد از آن در ژوئن 2, تیراندازی از 22 سال Monterrosa توسط یک Vallejo افسر و یا مربوط به امکان تخریب کامیون شیشه جلو که تا به حال منجر به دو عالی رتبه و افسران Lieutenants مایک Nichelini و فابیو رودریگز — قرار می گیرد ، رئیس پلیس Shawny ویلیامز به نام برای FBI تحقیقات به اتهام تخریب شواهد اما Nichelini وکیل پیش بینی افسران پاک خواهد شد به سرعت.

آبرامز’ اعلام می آید یک روز پس از ویلیامز اعلام کرد او در حال راه اندازی یک تحقیق که آیا افسران در بخش انداخت احزاب و خم گوشه از مدالها را به جشن پس از آنها کسی کشته. اخبار سایت باز Vallejo گزارش روز شنبه که چنین “مرموز clique” از افسران وجود داشته است در این گروه برای سال.

“اگر چه آن را ناامید کننده است دادستان کل کاهش یافته و به درخواست ما برای بررسی این مورد ما مطمئن هستیم که آقای راموس را ارائه عادلانه و جامع و مستقل بررسی” آبرامز گفت.

McCoy در خانواده حفظ حقوق مدنی وکیل جان Burris و طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر خواستار فدرال نظارت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر