بنابراین من نیاز به زندگی در یک پناهگاه برای دریافت واقعی شناسه ؟ Roadshow

س: من می خواهم به درخواست برای یک ID در مارس اما کشف کرده اند که چون من بی خانمان و هیچ آدرس فیزیکی است که من نمی توانم یک ID. به من گفته شد برای رفتن به یک سرپناه برای زندگی موقت و سپس رفتن به راهنمایی و رانندگی و می گویند من می خواهم پناهگاه آدرس اضافه شده به ثبت نام خودرو.

من باید برای رفتن به این همه مشکل و پرداخت برای یک آدرس است که نمی خواهد دائمی است. چه منظور است ؟ چیزی نیاز به تغییر را به جای همه بی خانمان افرادی که بی خانمان توسط انتخاب است. من یک P. O box. می تواند به شما کمک در گرفتن چیزی انجام می شود در این مورد ؟

Leticia گوئریور

یک: راهنمایی و رانندگی می تواند. کسی که بی خانمان می توانید درخواست برای یک ID. الزامات یکسان برای همه واقعی شناسنامه متقاضیان (اثبات هویت اثبات امنیت اجتماعی شماره دو اثبات اقامت کالیفرنیا). برای اثبات اقامت راهنمایی و رانندگی اجازه می دهد تا به متقاضیان ارائه یک نامه در سربرگ از یک پناهگاه بی خانمان یک پناهگاه برای آزار زنان, غیر انتفاعی, نهاد یک سازمان مبتنی بر ایمان و کارفرما و یا سازمان دولتی در ایالات متحده گواه است که شما اقامت در کالیفرنیا است. شما می توانید ارائه P. O. box برای دریافت کارت در پست الکترونیکی.

س: من و زندگی در کوپرتینو منطقه از سال 1968 و تماشا ترافیک رشد به دیوانه کننده L. A. مانند احتقان. در آن زمان من-280/بزرگراه 85/Foothill بزرگراه تبادل شده است خطرناک ظروف سرباز یا مسافر پشتیبان گیری ترافیک در حالی که راه اندازی پتانسیل برای سقوط. همچنین به نظر می رسد که مدت طولانی از زمان های مختلف سازمان های دولتی وعده داده شده راه حل.

اوه آقای Roadshow لطفا خود را مالش جن سحر و جادو لامپ و ما را به حقیقت: زمانی که این بد تقاطع بازسازی شود?

هوارد Lewis, کوپرتینو

یک: به زودی, به زودی.

کار می تواند در ماه آوریل آغاز به گسترش موجود تک خط Foothill بزرگراه کردن سطح شیب دار به ارائه دو خط رمپ خروج به پایان خواهد رسید در ماه اکتبر. کار به تعویق افتاد برای دو سال به دلیل طرح دعوی در دادگاه بیش از اندازه ب 30 سال و نیم درصد مالیات بر فروش که تایید شد در سال گذشته اما یک تاخیر که اضافه شده 1.3 میلیون به هزینه.

این کار دارای محدودیت های زیست محیطی است که تنها اجازه ساخت و ساز از آوریل. 15 Oct. 15 و نهایی بودجه خواهد شد در روز پنجشنبه VTA جلسه هیئت مدیره.

س: به عنوان یک رفت و آمد در بزرگراه بین ایالتی 880 به ایالتی 280 من خواهش شما را به رانندگان اجازه می دانم که چگونه فوق العاده خطرناک ادغام از 880 عازم جنوب به 280 عازم شمال تبدیل شده است در صبح است. اتومبیل به طور منظم لین-شیرجه در آخرین ثانیه اغلب توقف در خط بعدی بیش از پس ترافیک در حال حرکت در سرعت کامل است برای آمدن به توقف screeching. هیچ راهی وجود دارد مخروط قرار داده می شود تا برای جلوگیری از این آخرین لحظه تغییرات خط?

سندی Cardoza

یک: بعید است. مخروط می تواند خطرات بیشتری. اما CHP شناخته شده است به پرداخت بازدیدکننده داشته است به این منطقه است.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت در ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در mrroadshow@bayareanewsgroup.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet