Snackable محتوای شکسته در آتلانتا تلویزیون متحرک


Quibi ارائه خواهد شد tentpole سری و بیشتر نیش اندازه مسائل

پانل “Snackable محتوا برای هر مخاطب” در SCAD aTVfest در آتلانتا نگاه Quibi و چه جریان پلت فرم ممکن است ارائه به تولید کنندگان در ادامه مطالب. بازار داغ است برای کوتاه تر مطالب اعضا گفت: به عنوان شبکه قرار داده واقعی بودجه به snackable مسائل به جای آن ضمیمه بر روی تلویزیون, تولید,’ کارهای روزانه.

جی Blumenfield از بنیانگذاران تولید لباس جی و تونی نشان از صحبت اختصاصی با تکنولوژی در Quibi که در آن تولید کنندگان شلیک عکس های متفاوت به تهیه کردن به بینندگان که در تلفن های خود را به صورت افقی و برای کسانی که به تماشای عمودی.

Quibi برنامه ریزی شده است برای راه اندازی 6 آوریل.

Blumenfield گفت Quibi است فانوس دریایی نشان می دهد که “آوردن توده های” ردیف پایین است که بیشتر unscripted و ملزومات روزانه. “این همه در مورد تلفن,” او گفت:. “شما فقط می توانید Quibi در تلفن.”

برایان بالتازار تهیه کننده و میزبان پاپ می رود این هفتهتعدیل شده پانل. سیندی برترام اجرایی نویسنده برترام جوهر گفت: نمایش رزین استفاده می شود دقیق و اغلب خسته کننده. این روزها زمین را تحویل پیام در چند جمله. “همه چیز عملی…به نقطه انجام این کار با کلمات اقدام برای اولین بار,” او گفت:.

الهام کافمن Kopp اجرایی تولید Flynnside از تولیدات گفت: بهترین فرم کوتاه نشان می دهد “سرب با هیجان انگیز ترین ،

هر چیزی با حیوانات در آن او افزود: به نظر می رسد برای ارائه بزرگ زمان نمایش.

اعضا بر این باورند که زمان خوبی برای تولید کوتاهمدت ، Blumenfield اشاره کرد که چگونه self-driving cars را رایگان مشاهده زمان برای مسافران است. “این فکر که مردم در حال رفتن به یک زمان بسیار بیشتری” او گفت:.

اعضا تاکید کرد در حال همکاری با شبکه به یک نقطه. آیا به آنها بگویید که در مورد مخاطبان خود را زیرا آنها در حال حاضر می دانیم. تولید برنامه های خود را در آن مناسب و طول آن را قطع نکنید و یا پف آن را به تناسب آنچه در شبکه می خواهد.

“آنچه ما در بر داشت در سراسر هر توزیع کننده این است که آنها می دانند که مخاطبان خود را واقعا خوب گفت:” دانا Olkkonen سر از محتوای عملیات Vox Media Studios. “سعی کنید برای پیدا کردن آنچه که بهترین داستان سرایی ما می توانیم انجام داده کسانی که محدودیت.”

Blumenfield پیشنهاد تولید کنندگان آشنایی با شبکه ها و درخواست های خود را نیمه راه. و او اضافه کرد: لحن منتقدان خود را. “شما هنوز هم نوع هنر ساخت و شما را مجبور به نگه داشتن بر روی بینایی خود را,” او گفت:. “بلندترین مردم در Twittersphere هستند باعث خرابی دید هنری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر