اینجا را کلیک کنید اگر شما قادر به مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه

سن خوزه — این زمان San Jose Sharks نمی تواند غلبه بر یک درهم و برهم شروع در برابر یک اقیانوس آرام بخش رقیب از استان آلبرتا.

کوسه ها کاهش یافت و با سه گل در 10 دقیقه اول و هرگز بهبود در یک 6-2 دست دادن به شعله کلگری در SAP مرکز.

دروازه بان هارون دل نمی کنید خیلی کمک از اسکیت بازان در اطراف او به عنوان شعله های آتش به ثمر رساند سه بازی قدرت اهداف از جمله یکی از میلان Lucic فقط 4:05 به دوره اول.

شعله های آتش به جلو Tobias Rieder و زک رینالدو نیز به ثمر رساند در اوایل دوره اول به عنوان شعله های آتش در زمان 3-0 سرب و هرگز به عقب نگاه کرد.

اریک Karlsson به ثمر رساند کردن کمک از بارکلی Goodrow در 12:47 علامت از دوره اول به برش شعله های آتش ” منجر به 3-1. که به نظر می رسید به انرژی راه رفتن در خواب کوسه که قادر به کاهش کسری بودجه به یک نفت برنت برنز’ قدرت بازی هدف در 4:51 علامت از دوره دوم.

اما در شعله های آتش با عجله در 10:48 علامت دوم Lucic را پاس به جلوی کوسه’ خالص منعکس کردن تیمو مایر قبل از آن رفت و علامت Jankowski و گذشته Dell برای یک 4-2 کلگری منجر شود.

متی Tkachuk که فقط کشیده دام مجازات ارزیابی به Brenden دیلون و سپس قرار دادن بازی خارج از دسترس با برجسته-حلقه هدف در 1:26 علامت از دوره سوم.

Tkachuk در زمان تصویب نوح Hanifin و بر داشت خود را باز به سمت کوسه خالص قبل از او حرف جن گذشته دل با چوب خود را بین پاهای خود را برای 19th هدف از این فصل است. Mikael Backlund افزود: یکی دیگر از هدف در 14:08 علامت سوم به دور به ثمر رساند.

Dell مواجه 29 عکس در دو دوره تقریبا همان نوع از رگبار گلوله او مواجه هفته گذشته هنگامی که کوسه سفر از طریق کلگری و ادمونتون.

سه شنبه گذشته در برابر کلگری و دل ساخته شده و 16 موجب صرفه جویی در دوره اول به نگه داشتن بازی بدون گل و اجازه می دهد خود را به هم تیمی های خود را برای پیدا کردن پاها چه شد 3-1 کوسه برنده شوید.

در برابر ادمونتون دو شب بعد Oilers به ثمر رساند و دو بار در باز کردن شش دقیقه از اولین دوره قبل از کوسه بسیج برای 6-3 برنده شود.

نه تا روز دوشنبه به عنوان کوسه (24-28-4) خود را از دست داد سوم بازی در خانه یخ. دروازه بان دیوید Rittich ساخته شده 21 صرفه جویی در دو دوره به عنوان شعله های آتش ضرب و شتم کوسه برای اولین بار در این فصل است.

کوسه’ دو بازی بعدی در جاده هستند به عنوان آنها سفر به وینیپگ در روز جمعه و مینه سوتا در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر