ST. پل — مرجع بردگی و خدمت اجباری در مینه سوتا قانون اساسی خواهد بود زده تحت یک پیشنهاد گردش در دولت کاپیتول.

قانونگذاران دولت همراه با, St. Paul رئیس پلیس تاد Axtell در روز پنج شنبه, فوریه. 20 ارائه صورتحساب خود را که اصلاح اساسی امور خارجه به وضوح دولت که نه برده داری و نه خدمت اجباری خواهد بود مجاز به عنوان یک مجازات برای یک جرم تحت قانون است.

برده داری شده است قانونى پس از مینه سوتا به یک دولت تبدیل شد و در سال 1858 اما یک قطعه از قانون اساسی در حال حاضر می گوید: “باید وجود داشته باشد نه برده داری و نه خدمت اجباری در دولت و در غیر این صورت از به عنوان مجازات برای یک جرم است که این حزب محکوم شده است.” و کلمات مطرح دردناک یادآوری در تاریخ ملت با برده داری و باقی مانده از مبارزات مردم رنگ در دولت است. تشکر. رنا موران D-St. Paul گفت.

“به عنوان بزرگ و نوه از بردگان این موضوع شخصی است به من. این ماده از کرامت انسانی آن را غیر قابل قبول برای دولت ما را تحریم برده داری و یا خدمت اجباری تحت هر زمینه” مورن گفت. “این متمم نمی خواهد حل هر مسئله ای که آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز چهره آن خواهد شد ارائه یک مسیر کمک به التیام قرن-زخم است.”

Rep. جان Lesch, D-سنت پل و سن. بابی جو قهرمان D-مینیاپولیس همراه با موران مطرح لایحه که خلاص شدن از آن به حکم بند “در غیر این صورت از به عنوان مجازات برای یک جرم است که این حزب محکوم شده است.” در صورت تصویب در قوه مقننه آن را نیز باید به تایید اکثریت رای دهندگان در ماه نوامبر قبل از قانون اساسی خواهد بود اصلاح شده است.

Axtell در شب سال نو ارسال شده در Facebook که آن قطعنامه به حذف زبان از قانون اساسی است. او گفت که او با الهام از کشورهای دیگر گرفته اند که اقدام مشابه. کلرادو حذف زبان های مشابه در سال گذشته و نبراسکا یوتا و ورمونت با توجه به تغییرات مشابه.

“این مهم است که در قانون اساسی منعکس مشترک ما مینه سوتا ارزش” Axtell گفت. “افرادی که در حال پرداخت بدهی خود را به جامعه مشاهده شود باید و نباید درمان به عنوان اگر آنها برده است. کلمات مهم مینه سوتا و ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-Nisswa روز پنج شنبه گفت که او با توجه به اصلاح همراه با یکی دیگر از پیشنهاد ساخت ضریح در قانون اساسی این حق به کیفیت آموزش عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de