مقتول پدر روزنامه نگار فایل های FTC شکایت علیه یوتیوب


گفت: سایت های رسانه های اجتماعی نقض شرایط استفاده از خدمات هیل به دنبال کمک به بخش. 230

اندی پارکر, که, دختر, روزنامه نگار, آلیسون پارکر به قتل رسید هنگام پخش اخبار در WDBJ تلویزیون Roanoke. Va., در ماه اوت سال 2015 هنوز در تلاش برای دریافت کنید که ویدیو وحشتناک در خارج از خط.

پارکر شکایت یوتیوب در FCC این هفته ادعا یوتیوب و پدر و مادر گوگل نقض خود را از سرویس که FTC می تواند دنبال تحت قدرت خود برای جلوگیری از غلط یا فریبنده انجام. شکایت شامل تاری اما گرافیک صفحه نمایش منازعه خشونت آمیز محتوای آنلاین.

مرتبط: اندی پارکر, Keynotes خشونت اسلحه اجلاس

پارکر که کمک کردم با پر کردن از حقوق مدنی درمانگاه دانشگاه جورج تاون مرکز قانون استدلال می کند که یوتیوب نقض آن شرایط “با میزبانی ویدئوها که به صورت گرافیکی به تصویر کشیدن مردم بودن به قتل سرمایه گذاری خود را در لحظات پایانی به صورت خالص ارزش شوک و سرگرمی” حتی آن را به عنوان اعلام کرد که خشونت پذیر نیست.

شکایت می گوید که شرایط مادی فریبنده است چرا که اگر مردم می دانستند که محتوای مجاز به تکثیر آنها نمی خواهد با استفاده از سایت.

به طور خاص “ویدئوها از [پارکر] دختر قتل که آپلود بعد از مرگ او—نزدیک به پنج سال پیش—و گزارش شده است بارها و بارها پس از آن باقی می ماند–در این سایت به این روز” شکایت مدعی.

پارکر همچنین فشار برای تصویب قوانین به تغییر و یا از بین بردن سایت های رسانه های اجتماعی’ ثانیه. 230 مصونیت از مسئولیت شخص ثالث, موارد مانند فیلم پارکر دختر قتل که او می گوید همچنان به یک خانه در یوتیوب سال پس از قتل وحشتناک.

Sec. 230 قانون ارتباطات نجابت نگه می دارد که هیچ وب سایت ناشر از محتوای شخص ثالث در سایت و بنابراین در قبال آن محتوا.

پارکر گفت: B&C بوده و دیدار با قانونگذاران در مورد مشکلات با ثانیه. 230 ایمنی و امیدوار است کنگره می توانید اقدام کنید. او همچنین به نظر می رسد در سی ان ان به بحث در مورد شکایت خود را.

مربوط به: دادستان کل Barr می گوید ثانیه. 230 ممکن است نیاز به کالیبراسیون مجدد

وجود دارد دو حزبی نگرانی در کاپیتول هیل بر اینکه گاراژ سابق-راه اندازی لبه سیستم عامل در حال حاضر برخی از قدرتمند ترین شرکت ها در این سیاره باید در حفظ این ایمنی از جمله از قانون گذاران به عنوان های مختلف به عنوان Ron Wyden (R-سنگ.), که ایجاد Sec. 230 و بهداشت ، تد کروز (R-تگزاس) نگران لبه سیستم عامل در حال استفاده از آن ایمنی به سانسور محافظه کار سخنرانی با مصونیت از مجازات.

“جامعه ما دستورالعمل های طراحی شده برای محافظت از یوتیوب جامعه از جمله کسانی که تحت تاثیر تراژدی” گفت: یوتیوب سخنگو. “ما به طور خاص منع ویدئوها است که با هدف شوک با خشونت و یا متهم قربانیان از حوادث خشونت بار بودن بخشی از یک جعل است. ما با دقت اجرای این سیاست ها با استفاده از ترکیبی از یادگیری ماشین و تکنولوژی بشر بررسی و در طول چند سال گذشته ما حذف هزاران نسخه از این فیلم برای نقض سیاست های ما. ما ادامه خواهد داد به ماندن هوشیار و بهبود سیاست ما اجرای.”

با توجه به یوتیوب آن را حذف, حذف بیش از 1.3 میلیون ویدئوها برای نقض آن خشونت و یا گرافیک محتوای سیاست ها در سه ماهه سوم سال 2019 به تنهایی.

“چرا شما نمی توانید خراب کردن چیزی است که پرچم و بیش از” پارکر گفت: در پاسخ از جمله یک ویدیو از دختر خود را به قتل که بیش از 800,000 views.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید