SJPD نژادپرستی رسوایی: آیا تاریخ تکرار?

سن خوزه — به عنوان سن خوزه اداره پلیس قرقره در رسوایی پس از ظهور ماموران متعصب و ضد اسلامی رسانه اجتماعی نظرات آن برانگیخته حافظه بدنام حادثه زمانی که دیگر سن خوزه افسر اخراج شد برای ساخت خشونت و تهدید سفیر در سیاه و سفید زندگی می کند توجه کرد.

در این مورد افسر خود را در داوری و او همچنان با این گروه البته در اداری وظیفه. اما در رسوایی جدید — که منجر به چهار فعال SJPD افسران گرفتن benched و اف بی آی در حال احضار به کمک بررسی است ناگهانی از حقوق مدنی طرفداران و مقامات دولتی خواستار آن است که نتیجه متفاوت خواهد بود این زمان در اطراف.

“تفاوت را با این نوشته ها رویه در حال حاضر این است که وجود یک چارچوب بزرگتر است که تغییر راه مردم درک این مسائل گفت:” راج Jayadev مدیر Silicon Valley د-اشکال مراجعه کننده به پولیس ملی افغانستان-جنبش اصلاحات ناشی از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. “جنبش بیشتر شدید و سوزش در یک سطح است که به آن قدرت ماندن. من باید اعتماد به نفس در این واقعیت جامعه است که قصد ندارم به اجازه دهید این اسلاید.”

فراخوان عمومی برای شلیک ماموران در ادامه به پور در دوشنبه پس از نزول Facebook posts متوسط جمعه توسط یک وبلاگ نویس ناشناس که به عنوان شریک فعلی SJPD افسر. متهم مقاله, ویژه, تصاویری از اعضای در حال حاضر غیر فعال 10-7ODSJ Facebook group — عمدتا فعال و بازنشسته SJPD افسران — های نژادپرستانه نظرات از جمله در مورد سیاه زندگی مهم جنبش و یک تصویر وبلاگ نویسنده معتقد است مسلمانان با تروریست ها است.

یکی از افسران قرار داده و در ترک نوشت که “سیاه زندگی واقعا مهم نیست” در حالی که در پاسخ به یک جداگانه پست های عمومی در مورد تیراندازی در شیکاگو است. یک افسر دیگر نازل شد به ایجاد یک سکه یادبود با اشاره به سن خوزه, پلیس منطقه, L ساخته شده تا حد زیادی از لاتین و ویتنامی مردم به عنوان “Stinkin لینکلن.”

عضو شورای سیلویا عرصه به نام نظرات “سمی” و “خود disparagement از محله های ما نشان می دهد عدم تحمل ما تنوع و بی توجهی کامل از نیازهای جامعه ما است.” او شورای همکار شبکه Diep به نام این اظهارات را “رد صلاحیت” و این که “هیچ کسی disdains یک جامعه باید اجازه داده شود برای محافظت از آن. نفرت خود را قرار داده است سن جثه در دو بخش ملی و ویژه در بدترین راه ممکن است.”

رئیس پلیس ادی گارسیا شهردار سام Liccardo و سن خوزه, افسران پلیس,’ Association رئیس جمهور پل کلی همه سرعت را محکوم کرد اظهارات با کلی اضافه کرد که افسران دخیل نمی خواهد با حمایت اتحادیه.

دوشنبه, دولت بهداشت ، نانسی, اسکینر, D-برکلی اعلام کرد که مقدمه ای از یک لایحه که گسترش دسترسی عمومی به پلیس انضباطی پرونده شامل “سوابق مربوط به افسران که درگیر در نژادپرست ضد همجنس و یا ضد سامی رفتار و یا اقدامات در برابر هر گونه دیگر محافظت کلاس.”

شهرستان سانتا کلارا مدافع مولی اونیل گفت که دفتر او این است که “خشم” توسط ماموران متعصب نظرات و عهد خود را به بررسی پرونده های جنایی — یک وعده شبیه به یک ساخته شده توسط دفتر دادستان منطقه در روز جمعه.

“ما به بررسی هر مورد هر یک از افسران لمس صحبت می کنند به مشتریان که دستگیر شده بودند توسط آنها و به دنبال برگشت برای هر گونه اعتقاد به دست آمده از طریق پلیس” اونیل گفت. “ما در حال شناسایی مواردی که شامل آن دسته از افسران و ما قطعا به دنبال هر همفکر دیگر نژادپرستان اقدام در کنسرت با آنها.”

اما وجود دارد نیز قابل اعتراض در سال 2014 مورد فیلیپ افسر سفید. در حالی که تعامل با توییتر منتقدان نظرات خود را در انتقاد Black Lives Matter تظاهرات نوشت: “تهدید من و یا من و خانواده ام را از من خدا داده و قانون منصوب حق و وظیفه برای شما بکشند. #CopsLivesMatter” و “اگر کسی احساس می کند که نمی تواند نفس یا جان خود را از موضوع من در فیلم امشب خاموش وظیفه حمل اسلحه.”

سفید اخراج شد اما در مخالفت با این شهر و رئیس یک داور دستور داد که او می تواند دوباره. سفید وکیل در آن زمان گفت که فسخ نمی کند به درستی در نظر بگیرید که سفید بود در پاسخ به یک تهدید ادراک شده و تا به حال هیچ جدی انضباطی تاریخ است.

در پاسخ به این دسته جدید از حمله اجتماعی-رسانه, پست Liccardo اشاره به سفید است و در بیانیه ای گفت: که او را “فشار برای تغییرات انضباطی به یک فرایند است که اجازه می دهد تا غیر قابل توصیف داوران به معکوس ختم تصمیمات رئیس.”

گارسیا تصریح کرد که “اگر این افسران در بر داشت مقصر این خواهد بود که در عرصه فسخ یا قابل تعلیق است” و “این است که تعلیق مورد برای برخی از این نظرات است.” او همچنین گفت که او امیدوار است که اگر ختم تصمیم گرفت آنها را تایید یا این که او را یک توضیح برای یک داور تصمیم که او گفت که او هرگز دریافت می کند.

“من ابراز نا امیدی من برای سال های سال است که یک رئیس تصمیم به آتش یک افسر علت باید مشکل تر ساخته شده است,” او گفت:. “من نمی گویم خلاص شدن از طی مراحل قانونی برای افسران. من میگویم این است که آن را باید به طور شفاف به این دلیل که جامعه نیاز به دانستن اداره پلیس سعی کردم آنچه در آن می تواند.”

اما برای Jayadev و ویلیام Armaline مدیر از دانشگاه ایالتی سن خوزه, حقوق بشر, موسسه تغییرات در SJPD به فراتر از شلیک فردی افسران.

“که فقط به پایین آویزان میوه. باید این پلیس بود از کار اخراج شدند ؟ که بدون ذهن و بسیار خوشحال. اگر یک موسسه می خواهد به ماندن مشروع شما را به آتش آنها” Armaline گفت. “ما باید به رسمیت شناختن در این نقطه است که این است و نه استثنا. وجود ندارد و آژانس که در آن این شده است یک موضوع است. این نه تنها بد سیب.”

“ما این را در همه جا,” او اضافه شده است. “من فکر نمی کنم که فقط خلاص شدن از این چهار بچه آن را حل خواهد کرد. این مکالمات برای شروع داشتن.”

نویسنده کارکنان مگی احساس وحشت و نگرانی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>