سینکلر, YouTube, TV تجدید 19 منطقه ای تورهای ورزشی


نخست بلیط, Fox Sports غرب از دست دادن حمل و نقل

Sinclair Broadcast Group گفت: این توافق با یوتیوب تلویزیون برای حمل 19 از آن 21 منطقه ای شبکه های ورزشی.

سینکلر که به دست آورد این روباه منطقه ای شبکه ورزش از والت دیزنی شرکت ، در سال گذشته گفت: نخست بلیط و Fox Sports غرب دیگر نمی خواهد انجام شده در یوتیوب تلویزیون موثر پنج شنبه.

قبلا بله شبکه گفت: آن را به حال شده است کاهش یوتیوب تلویزیون. سینکلر به دست آورد سهام در بله سال گذشته زمانی که آن را فروخته بود به گروهی که همچنین شامل یانکی ها و آمازون است.

سینکلر انتشار ذکر نشده خیمه شبکه سرمایه گذاری مشترک بین سینکلر و توله شیکاگو که راه اندازی در ماه گذشته.

مرتبط با: خیمه شبکه ورزش نمرات Hulu جریان معامله

“ما خوشحالیم که یوتیوب تلویزیون قادر به موافقت با نظر بر 19 از ما RSNs و آنها را ادامه خواهد داد برای ارائه به مشترکین با دسترسی به برخی از مهمترین در خواست های ورزشی شبکه در کشور گفت:” دیوید بربر ارشد معاونت و مشاور عمومی از سینکلر. “میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر کشور لحن به مطالب ورزشی روزانه و در سینکلر هدف ما این است که به این عنوان به طور گسترده ای در دسترس به عنوان امکان پذیر است.”

سینکلر گفت: نخست بلیط و Fox Sports غرب در دسترس هستند در دیگر جریان سیستم عامل است.

“ما ارزش ما ارتباط مستمر با یوتیوب تلویزیون ما عمیقا نا امید با آن تصمیم به انجام برخی RSNs. ما با ارائه رقابتی بازار از نظر اما در نهایت یوتیوب تلویزیون کاهش یافته است” گفت: بربر. “ما را تشویق یوتیوب تلویزیون مشترکین که ارزش این RSNs به نوبه خود به دیگر جریان خدمات و یا محلی خود کابل و یا ارائه دهنده های ماهواره ای برای ادامه دسترسی و یا به طور مستقیم تماس یوتیوب تلویزیون با بازخورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>