سینکلر ارتش رستگاری کمک به نشویل گردباد قربانیان

راه اندازی ‘ایستاده نشویل قوی’ ابتکار

Sinclair Broadcast Group و نجات ارتش را اعلام همکاری برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این دو گردباد که زده نشویل. آنها را نگه دارید و بعد از دادن در روز سه شنبه, مارس 10, جمع آوری کمک های مالی از بینندگان و مطابقت خواهد کرد تا $25,000.

این بخشی از “ایستاده نشویل قوی” ابتکار عمل را به کمک در حال انجام تلاش های امدادی.

در مارس 2 و 3 دو گردباد زده چهار شهرستان در تنسی میانه با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره. سینکلر ایستگاه WZTV-فاکس 17 ارائه شده 34 ساعت از پوشش.

“به عنوان یک محلی پخش این مسئولیت ما را برای ارائه به بینندگان ما با اطلاعات مهم و به روز رسانی در زمان فاجعه است. در سینکلر ما همچنین بر این باورند که این مسئولیت ما را برای کمک به جوامع ما در پی” گفت: Scott Livingston سینکلر ارشد VP اخبار. “کمک مالی به ” ایستاده نشویل قوی’ صندوق امداد — اعم از بزرگ یا کوچک خواهد شد و تفاوت فوق العاده ای در زندگی همسایگان ما که از دست داده اند بسیار است.”

سینکلر کار کرده است با نجات ارتش برای کمک به تلاش های امدادی پس از 2018 Carr آتش سوزی در کالیفرنیا, غرب, بمب گردباد و طوفان فلورانس و مایکل که مطرح $800,000 دسته جمعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>