سینکلر رضایت فرمان می تواند منتشر شده در چند روز آینده’

FCC ناظران شده است خارش به یک نگاه در رضایت حکم بین سینکلر و FCC حل های متعدد تحقیقات اما باید صبر کنید چند روز بیشتر, با توجه به, FCC, سخنگوی, گفت که FCC در حال انتظار برای کمیسیون به پایان اظهارات خود را قبل از انتشار آن است.

FCC اعلام کرد ممکن است 6 که Sinclair Broadcast Group موافقت کرده بود به پرداخت یک رکورد 48 میلیون دلار مدنی مجازات برای حل و فصل سه برجسته FCC تحقیقات. که پاک راه را برای سینکلر ایستگاه تمدید شود. (ایستگاه در اولین موج از تمدید مجوز–برنامه های کاربردی با توجه ژوئن 1–شامل سینکلر WJLA-تلویزیون واشنگتن.)

“ما هنوز در انتظار کمیسر اظهارات به انتشار [آن] گفت:” سخنگوی. “این به نظر می رسد مانند یک مدت طولانی به خاطر ما قرار داده و از انتشار پیش از ارسال که ما به طور معمول انجام نمی. اما این است که هر یک بیش از حد معمول منتظر اظهارات کمیسر.”

مرتبط با: FCC پیشنهاد 13 میلیون دلار جریمه پرداخت می شود برنامه نویسی

او پیشنهاد کرد این حکم می تواند منتشر شود “ظرف چند روز آینده.”

سینکلر است حل و فصل تحقیقات 1) افشای آن اطلاعات مربوط به آن اقدام به ادغام با تریبیون 2) آن است که آیا مذاکره retransmission رضایت در ایمان خوب است و 3) شکست خود را برای شناسایی حامیان مالی از محتوای آن تولید شده برای سینکلر و غیر سینکلر ایستگاه.

FCC را رسانه ای اداره شده بود بررسی سینکلر برای, چگونه آن را به کار گرفته حفره حفره تلاش برای خرید تریبون ایستگاه و همچنین به عنوان چگونه آن را به کار گرفته retransmission رضایت مذاکرات است.

تریبون بررسی شبیه آن می تواند مشکل از FCC را در کمیسیون توافق کردند که آن را شبیه سینکلر به حال تحریف معامله و نشان داد که “عدم خلوص” است که می رود تا شرایط برای برگزاری هر FCC مجوز و سینکلر یک دسته از آنها.

سینکلر پرداخت می شود در مجموع 35 میلیون دلار را به که و retrans تحقیقات برود.

بخش دیگری از حل و فصل شد و به $13 میلیون FCC پیشنهاد fining سینکلر بیش از افشای برنامه نویسی پرداخت می شود که خود بزرگترین جریمه برای حمایت ID نقض. سینکلر موافقت کرده است که به اعتراف به آن را در واقع نقض آن ID قوانین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر