Simonson شغل جدید در دریاچه سوپریور, کالج, افزایش درگیری سوالات

Simonson به طور رسمی معرفی پیوند اندازه گیری به عنوان قوه مقننه در جلسه رو در جریان on Feb. 17. در ضمن او یکی از هفت نامزد به نشستن برای مصاحبه در LSC بین Feb. 14-18.

که این فرآیندها رخ داده به طور همزمان و Simonson استخدام شد فقط هفته بعد مطرح شده است و ابرو میان دولت اخلاق ناظران و منجر به سوالات بیش از چگونه قانونگذاران تعادل خارج اشتغال با کار خود را در کنگره.

David Schultz یک استاد در دانشگاه مینه سوتا و ال روزاریو دانشگاه گفت: وضعیت ارائه نگرانی در مورد تضاد منافع — اعم از واقعی یا درک.

“تا چه حد است و این شاید در عوض پرسید:” شولتز رئیس جمهور سابق از دولت شفافیت گروه مشترک باعث مینه سوتا است. “در اینجا یک مرد که می گویند” من شما این پیوند لایحه در حال حاضر شما به من استخدام برای یک کار.’ این یک احتمال است.”

مشاهده از طریق لنز دیگر شولتز پرسید: “به چه میزان او را برخی از اهرم ، در اینجا یک گروه که به پول نیاز دارد و او می تواند با استفاده از قدرت قانونی خود را به نوعی از فشار آنها است.”

Simonson آغاز شده در مارس 1 به عنوان مدیر اجرایی آموزش مداوم و آموزش سفارشی بخش در حقوق و دستمزد سالانه از $100,053.

او و LSC مقامات انکار کرد که وجود دارد هر گونه تخلفات درگیر در این فرآیند و تاکید کرد که دلوت DFLer در حال حاضر recused خود را از تمام قوانین مربوط به کالج. اما اسناد عمومی و حساب نشان می دهد که دولت او نقش یک نقطه از بحث و حداقل برخی از نگرانی در فرآیند استخدام.

“قانونگذاران خواهد شد (recuse خود) اگر وجود دارد هر گونه درک از یک درگیری” Simonson گفت. “این یکی از آن چیزهایی که شما رو به مراقب باشید در مورد. بسیاری از قانون گذاران مشاغل دیگر و این تنها چیزی است که برای همیشه در پشت ذهن خود را.”

سناتور ذکر تجربه قانونگذاری در نرم افزار

Simonson فرستاده شده درخواست خود را به LSC در ماه نوامبر سال قبل از جلسه قانونی آغاز شده است. او گفت: اخبار تریبون اعمال او برای چند شغل داشتن همیشه برنامه ریزی شده برای نقش خود به عنوان مدیر عامل این دریاچه سوپریور, باغ وحش به کوتاه مدت. او فینالیست برای یک موقعیت در مینه سوتا خدمات عمومی کمیسیون برای مثال.

“من تا به حال یک تعریف مجموعه ای از اهداف وجود دارد در این باغ وحش که من که قرار بود برای به انجام رساندن این تابستان پس از من شروع به دنبال در برخی از گزینه های دیگر” Simonson گفت. “آن را مانند وجود دارد یک تن از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید که شما می توانید کار در اطراف قانونی برنامه اما من فقط شروع به نگاه کردن به آنچه در خارج وجود دارد.”

LSC سخنگوی دانیل فانینگ گفت: استخدام کمیته در نظر گرفته Simonson این نرم افزار در کنار دیگران و انتخاب او را به عنوان یکی از سه فینالیست در نظر گرفته شود توسط رئیس جمهور پاتریشیا راجرز.

Lake Superior College in Duluth. (File / News Tribune)

دریاچه سوپریور, کالج در دولوت. (فایل / News Tribune)

در یک فرم ارزیابی به دست آمده توسط این اخبار از طریق تریبون های عمومی ثبت درخواست این کمیته اشاره کرد از جمله نقاط قوت خود را تجربه به عنوان مربی در دانشکده آتش برنامه درک درستی از نیروی کار و نیازهای جامعه اتصالات و اعتبار و تجربه با روابط کار و “تصویر بزرگتر” تفکر.

برای نقاط ضعف این پنل اشاره کرد نگرانی خود را از خدمات در قوه مقننه و unfamiliarity با برخی از برنامه ها و عملکرد داخلی از کالج.

در یک نامه به نرم افزار Simonson به طور خاص ذکر او هفت سال در کنگره “که در آن من باید تصفیه مهارت های من شامل یک سبک مدیریت مشارکتی و مبتنی بر نتایج روش برای حل مشکل.”

زمانی که راجرز تصمیم به استخدام Simonson در مارس 6, فانینگ وجود دارد یک توافق شفاهی است که او را حذف خودش از LSC قانون — که از او به عنوان “بیشتر از یک نمادین لایحه” بخشی از بسیار بزرگتر درخواست بودجه برای ایالتی مینه سوتا سیستم — بنابراین به عنوان به “نمی تواند تضاد منافع.”

با باغ وحش تعطیل عملیات با توجه به COVID-19 گیر Simonson گفت: او به پایان رسید تا شروع کار زودتر از او برنامه ریزی شده بود.

شش روز بعد از سوی دیگر ، دیوید Tomassoni DFL-Chisholm در زمان بیش از به عنوان رئیس نویسنده پیوند اندازه گیری که به دنبال $985,000 برای پیش کار طراحی در LSC طرح برای حرکت آن را تولید برنامه از یک شهر فضایی به کالج پردیس اصلی در تثلیث جاده ها است.

در خارج کار می کنند تحت تاثیر قوانین نگرانی

مینه سوتا یک “شهروند مقننه” — که بخشی از وقت و تشویق اعضا به خارج اشتغال است که آنها می توانند پس از قرعه کشی برای تخصص در ساخت سیاست و بودجه تصمیم گیری. که بدان معنی است که اعضای پزشکان ممکن است برای حمایت از قانون مراقبت های بهداشتی معلمان فشار آموزش و پرورش اقدامات و کشاورزان حمایت از کشاورزی صورتحساب.

شولتز گفت: وجود مزایای این سیستم اما خط کشیده شده باید در نقطه ای که یک قانونگذار شخصا از مزایای خود را حمایت. و کمی وجود دارد که نظارت و یا پاسخگویی به مانند یک کمیسیون مستقل برای بررسی درگیری های بالقوه او گفت:.

“ما باید برخی از ضعیف ترین افشای قوانین در کشور” شولتز گفت. “ما واقعا در شکل بسیار بد است. این چیزی است که قانون گذاران می خواهید هرگز به پلیس خود را دارند.”

Rep. جن شولتز, DFL-Duluth همچنین با این نسخهها کار در یک محیط به عنوان یک استاد در دانشگاه مینه سوتا دولوت. او گفت: قانون گذاران در یک “موقعیت منحصر به فرد” است که باعث می شود آن را دشوار برای پیدا کردن و حفظ سایر استخدام در اطراف مشغول چند ماه آنها صرف در St. Paul هر سال که برای آنها پرداخت 45.000 دلار در سال است.

او گفت: آن را “حس” که Simonson را حمل LSC لایحه در مجلس سنا. آن را در منطقه خود را و او را تحت حمایت قوانین دیگر مربوط به این دانشکده در گذشته است.

خدمت در قوه مقننه می تواند در واقع یک حرکت نزولی برای خارج چشم انداز اشتغال تنها شولتز گفت. گذشته از کار در اطراف این جلسه تقویم اعضا نیز باید به طور علنی از ریختن خود بی طرفی را انتخاب کنید و دو طرف در مسائل تفرقه.

“من همیشه به حال یک کار تمام وقت, اما بسیاری از افراد تا به حال به رها کردن شغل خود را به دلیل محدودیت های زمانی,” او گفت:. “بنابراین ما فقط باید برای مقابله با هر موضوع را در آن مطرح می شود. … من فکر می کنم قانونگذاران تا کنون در طول تاریخ انجام داده اند یک کار خوب از ایجاد تضاد منافع و از بین بردن خود را از رای دادن.”

اخبار تریبون تحریریه بردی اسلاتر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>