سکوت توسط ویروس ملاقات Opera لینک کلیک کنید برای دیجیتال جهانی جشن

توسط رونالد بلوم | آسوشیتد پرس

نیویورک — خاویر Camarena شد در خانه اش در زوریخ آواز آریا از بلینی “Il Pirata” زمانی که صفحه نمایش برای خوراک ویدئویی تقسیم و او پیوست Metropolitan Opera, موسیقی, مدیر, Yannick Nézet-Séguin در مونترال و مدیر کل پیتر Gelb در نیویورک است.

“فقط یک ثانیه” تنور از مکزیک گفت: بالا بردن یک انگشت.

او فقط به پایان رسید در حال حرکت آهسته بخش اول. دیپلم مدیر یک اقیانوس دور نمی دانستم او همچنین برنامه ریزی برای انجام cabaletta سریع تر در حال حرکت قسمت دوم. بازسازی به یک صفحه نمایش کامل Camarena ادامه داد.

با دنیای سرگرمی تعطیل توسط coronavirus همه گیر ملاقات صحنه در خانه جشن در روز شنبه است که می شده اند غیر قابل تصور به Vanderbilts و مورگانها که شدیم این شرکت در سال 1883. درخشان مجموعه ای از موسیقی کلاسیک بزرگترین نام سنگ زنده در اسکایپ از اتاق نشیمن خود را در سراسر 13 ملل از جمله رنه فلمینگ در ویرجینیا جوناس کافمن در آلمان, Bryn Terfel در ولز و روبرتو Alagna در فرانسه.

سی و سه و هفت ضبط اجراهای کشیده به مدت چهار ساعت. این ملاقات گفت: جریان زندگی در وب سایت خود آغاز شده است که در 1 p. m. EDT شنبه به اوج خود رسید و در حدود 300,000 نمایش در 162 کشور و کل با تکرار بود و انتظار می رود برای رسیدن به 1 میلیون یکشنبه شب.

گلب در تلاش برای غلبه بر کسری بودجه تا 60 میلیون دلار گفت: بسیاری وجود دارد کمک کوچک بود اما خیلی زود به کل.

“این یک موقت نوع اکسیر و آن را فقط برداشته روحیه مردم در راه است که هرگز اتفاق افتاده است. این نوع از برنامه فقط کار می کند به دلیل شرایط وحشتناک است که ما در حال حاضر” Gelb روز یکشنبه گفت. “من بسیاری از ایمیل ها و پیام های متنی از مردم که گفت که آنها در اشک برای بخش های زیادی از این برنامه است.”

جویس DiDonato, در اسپانیا پیوست هفت violists و Nézet-Séguin در ثبت ادای احترام به وینسنت Lionti یک ملاقات ویولننواز برای 33 سال که از درگذشت در مارس 4 پس از ابتلا به کوروناویروس. Nézet-Séguin sniffled پس از تماشای پخش هندل را “Ombra mai fu.”

“به از دست دادن او را به این ویروس ساخته شده است این واقعیت بسیار نزدیک تر و فوری است که ما می تواند از دست دادن یک عضو خانواده ما به این تهدید” Nézet-Séguin گفت.

ارین مورلی متی Polenzani, اتین Dupuis و Günther Groissböck نشان داد خود پیانو-توانایی های بازی همراه خود را. Dupuis و همسر نیکول ماشین سنگ دو نفره از Massenet را “Thaïs” پس از اولیه اتصال به تاخیر بیاندازد.

هنرمندان خانه شد و در نمایشگاه: Kaufmann یک Bösendorfer پیانو احاطه شده توسط red تئاتر به سبک صندلی در مونیخ; آنیتا Rachvelishvili است “بدون امضا لطفا” ثبت نام در پیانو خود را در تفلیس, گرجستان; René سیم قرمز لوکوربوزیه صندلی و تزئینی Fornasetti جهان در درسدن. Groissböck یک مدل از ملاقات خود پیانو و یک مجسمه از آهنگساز ریچارد واگنر در یک گوشه پوشیدن آبی facemask با کلمه: “هیچ.”

لباس محدوده Alagna در یک لباس مخصوص مهمانی رسمی کت آبی و شلوار جین و آنچه به نظر می رسد یک فوتبال نیوجرسی به سونیا Yoncheva سفید و سیاه تلاوت آماده ،

Ildar Abdrazakov در مسکو سنگ در مسکو فقط چند ساعت قبل از همسر او به هنگام تولد به یک پسر.

چهره او را خیط و پیت کردن با احساسات فلمینگ به یکی از مهمترین حرکت اجرای برنامه “Ave Maria” از وردی “Otello.” بعد از چند لحظه آرام Gelb میکروفون, گیر افتاد, او گفت:, “برو, Gary” به مدیر Gary Halvorson در لس آنجلس نشانه ای از غیر معمول ویژگی های تدارکات.

برخی از خوانندگان با استفاده از ضبط آهنگ پیانو توسط ملاقات مدیر موسیقی دولت توماس Lausmann و دستیار هادی Howard واتکینز و برایان Wagorn. Lisette ارپسا یک گام به پیش رفت داشتن تصویری از پیانیست مایکل Borowitz در یک ویدئو روی صفحه نمایش پشت سر او در حال پخش “چشم مقاوم و ماندگار de ma vie” از Meyerbeer را “رابرت Le Diable.”

مورلی ارائه شده یکی از بهترین اجراهای با مایع صدای قابل توجهی پیانو مهارت و جوشان شخصیت در “Chacun لو sait” از Donizetti “La fille du régiment (دختر هنگ),” درخواست بینندگان به “آواز خواندن همراه” برای دروس. ایزابل لئونارد خواند الهام بخش a cappella برای “جایی” از برنشتاین “داستان وست ساید.”

یکی دیگر از برجسته بود Diana Damrau و شوهر, Nicolas Testé در “Là ci darem la mano” از موتزارت “دون جیووانی” در حالی که ایستاده در مقابل خود را در آشپزخانه در اورنج فرانسه پیوست و پس از هیجان پسران اسکندر و Colyn. قادر به انجام در خانه در وین, Anna Netrebko و شوهر Yusif Eyvazov ثبت قطعه مجزا در یک شبکه ORF استودیو.

در سخت ترین وظایف فنی و سرب و ویرایشگر ویدئو پیت Scalzitti صرف بیشتر از هفته قبل هم فردی ارکستر و کرال ویدئوها برای میان پرده از Mascagni را “Cavelleria Rusticana” در “Va pensiero” کر از وردی “نابوکو” و سوم قانون مقدمه از واگنر “Lohengrin.” Nézet-Séguin هوایی انجام شده به عنوان یک ویدیو ساخته شده بود و Lausmann استفاده از آن برای ایجاد یک پیانو همراهی ارسال به بازیکنان و خوانندگان. تا 90 مربع مورد استفاده قرار گرفت برای نشان دادن ویدئوها تراز وسط قرار دارد به طور همزمان و دیوید فراست مخلوط بیشتر به صوتی.

قادر به صدای یورتمه رفتن اسب جهان, نوازندگان خوشحال بودند برای سرگرم کردن. بسیاری از معرفی و bantered با فرد بعدی.

“آه آن را سرگرم کننده برای رسیدن به آواز خواندن دوباره!” جیمی بارتون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>