سیگما اعلام #SigmaShotatHome عکاسی و فیلمبرداری مسابقه


رنکنکما, NY – مارس 3, 2020 – Sigma Corporation of America, پیشرو, دوربین عکاسی, لنز سینمایی لنز و فلش و لوازم جانبی تولید کننده امروز اعلام کرد که در حال راه اندازی #sigmashotathome های عکاسی و فیلمبرداری مسابقه که دعوت هر کسی را به تصرف خود و به اشتراک گذاری شخصی خود را توصیفاتی از زندگی در قرنطینه در طول این مهم دوره اجتماعی فاصله و خود انزوا. به طور کامل به روی عموم باز #sigmashotathome خواهد بود میزبانی آنلاین در حال اجرا از آوریل 6th طریق ژوئن 26th, 2020.

“ما در میان بی سابقه لحظه در تاریخ است که به طور چشمگیری نهفته قلب خلاق تصویربرداری جامعه” می گوید علامت امیر-Hamzeh, رئيس جمهور, Sigma Corporation of America. “#sigmashotathome است که ما تلاش فروتن را به الهام و خلاقیت به یک وضعیت دشوار است و به یادآوری سازندگان بدون در نظر گرفتن سبکی انتخاب رشته و یا دنده تنظیمات است که ما در این با هم.”

هر هفته یک پانل از سیگما حرفه ای قضاوت خواهد کرد مطالب بر اساس خلاقیت و اصالت و پایبندی به موضوع “عکاسی در منزل” و سپس انتخاب یک برنده به 500 دلار دریافت امریکن اکسپرس کارت هدیه. در اوج هر ماه یک برنده انتخاب خواهد شد از استخر بارگیری در این هفته برندگان برای دریافت $1000 امریکن اکسپرس کارت هدیه. به طور کلی مسابقه جایزه بزرگ برنده دریافت خواهد کرد سیگما fp + 45 mm F2.8 DG DN معاصر لنز و یک مقام دوم مسابقه برنده دریافت خواهد کرد هر سیگما لنز به ارزش 1000 دلار یا کمتر است. قوانین و مقررات اعمال می شود باز به شهروندان ایالات متحده تنها.

برای تکمیل جزئیات مسابقه و همچنین قوانین و مقررات مراجعه کنید: https://www.sigmaphoto.com/sigmashotathome

چگونه برای ورود به #sigmashotathome

عکاسی مطالب باید تحت 25MB و .فرمت jpg با 3000×2000, حداکثر وضوح. Cine مطالب باید 60 ثانیه و یا کوتاه تر در 720-1080p. ارسال کنید .mov و یا .فایل های mp4 تنها. تمام مطالب ارسالی باید شرکت کننده کار خود را و آنها باید کپی رایت خود را به هر عکس وارد شده است. هفتگی ارسالی بسته خواهد شد در روز جمعه در 5pm PT / 8pm ET هر هفته. برای ورود به شرکت کنندگان باید کارهای زیر را انجام دهید:

  • عکس ارسالی:
    • ارسال از طریق: https://tinyurl.com/sigmaphotoathome
    • باید فایل نامگذاری: DATE_LAST NAME_DESCRIPTIVE عنوان
    • مانند و به دنبال Sigma Corporation of America, on Facebook و Instagram.
    • آپلود عکس و ارسال به Facebook و Instagram, برچسب, Sigma Corporation of America و شامل هشتگ #sigmashotathome.
  • سینمایی ارسالی:

شرکت کنندگان خوش آمدید برای ارسال مطالب متعدد به ده عکس نوشته و سه cine نوشته های هر فرد در هر هفته. قضاوت اصطلاح بازنشانی هفتگی روز جمعه در 5:00pm PT / 8:00بعد از ظهر و همکاران.

در مورد Sigma Corporation

ساخت. دقت. فداکاری. از سال 1961 سیگما اختصاص داده شده برای دستیابی به پیشرفت عکاسی فن آوری است. منحصر به فرد به این صنعت متعلق به خانواده کسب و کار تولید آن با کیفیت بالا, برنده جایزه هنوز هم عکس و سینما لنز دوربین DSLR و بدون آینه, دوربین چشمک می زند, فیلتر ها و لوازم جانبی از آن دولت از هنر تسهیلات ساخت واقع در های عراق و ژاپن.

در سال 2012 معرفی شرکت سیگما چشم انداز جهانی با سه لنز مجزا خطوط: هنر معاصر و ورزشی. طراحی شده برای صنعت سوار شدن دوربین از جمله کانن, لایکا, نیکون, کوه المپ در مقدونیه, پاناسونیک سونی و سیگما هر لنز صنایع و تست شده در ژاپن برای اطمینان از عملکرد بالا و بیمه محصول است که با هدف خاص ساخته شده است به آخرین. در سال 2016 سیگما Cine lens صف راه اندازی شد بیشتر حفاری سیگما به عنوان یک مبتکر در تصویربرداری مهندسی. مجسم هسته نوری DNA است که تعریف سیگما معیار برتری سیگما لنزهای سینمایی نیازهای پیشرفته 6k و 8k سینما تولید.

تشکیل برجسته L-کوه داد در کنار لایکا و پاناسونیک در سال 2018 سیگما در ادامه طبقه آن سنت تصویربرداری تعالی از طریق پیشگامانه نوآوری مانند همه جدید بومی L-کوه سیگما fp فول فریم بدون آینه, دوربین دیجیتال, در ماه ژوئیه اعلام کرد 2019. معرفی fp همراه با در دسترس بودن از 15 برنده جایزه سیگما لنز در چشم انداز جهانی بومی L-کوه فرمت نشان می دهد سیگما ادامه داد: تعهد به خلاق جامعه از طریق گسترش محصول ارائه شده است. با fp و این لنز حتی بیشتر بورس در حال حاضر می تواند اهرم سیگما مشهور نوری فرمول برای رسیدن به چشم انداز خلاق خود را با سهولت.

برای کسب اطلاعات در مورد سیگما لطفا www.sigmaphoto.com و یا به دنبال شرکت در سیگما وبلاگ, Twitter, Instagram و Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>