رفتن به نوشته‌ها

Sierra County دا اتهامات مشکوک در دنویل دکتر تیراندازی مرگبار

سیرا شهرستان دفتر دادستان منطقه متهم کرده است یک مظنون در این تیراندازی مرگبار یک دنویل دکتر با چند فقره جنایت از جمله قتل و اقدام به قتل و حمله با سلاح مرگبار در صلح افسر مقامات روز دوشنبه گفت:.

در بیانیه دادستان منطقه ساندرا Groven شکایت در شهرستان برتر دادگاه شارژ اوروویل مرد جان توماس کانوی 40 با کسانی می شمارد و همچنین سرقت غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم در اشغال وسیله نقلیه, و یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم از جمله ویژه اتهام قتل از یک موتور خودرو و عمدی تخلیه از یک اسلحه گرم با آسیب.

“تحقیقات در حال انجام است و شامل چندین صحنه های جرم و جنایت و متعدد قربانیان” Groven گفت.

Ari و پیج Gershman از Danville, با کودکان خود. آری به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن یک فرد مسلح در حالی که آفرود در تاهو جنگل ملی با او 5 ساله پسر. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Gershman خانواده)

کلانتر نمایندگان و دیگر سازمان های اجرای قانون دستگیر کانوی در جولای 4, یک روز پس از یکی از چندین تیراندازی حوادث در شهرستان پوکر منطقه مسطح از شمال غربی Sierra County کشته Danville, دکتر, Ari Gershman و مجبور پسر نوجوان خود را به فرار به جنگل برای بیش از یک روز.

مقامات به زودی در بر داشت که کانوی شده بود به دنبال در ارتباط با جنایات در Butte County, جایی که او در ماه اوت سال 2019 می رود برای یک جنایت حکم شارژ او با خرابکاری باتری و دو فقره ساخت تهدیدهای تروریستی است.

یک GoFundMe صندوق-کمپین جمع آوری ارسال شده در اوایل این ماه گفت: Gershman, 45 شده بود رانندگی یک نام تجاری جدید چهار چرخ درایو جیپ “در منطقه او امیدوار بود به بازنشسته در یک روز.”

که کمپین جمع آوری پول برای کمک به Gershman همسر پیج سابق گفتار و زبان درمانگر ویژه-آموزش و پرورش پیش دبستانی کلاس در دانویل Greenbrook مدرسه ابتدایی که در حال حاضر تحت شیمی درمانی در درمان سرطان و برای حمایت از این زوج سه فرزند که با حضور چنار ابتدایی و San Ramon Valley مدارس بالا است.

همانطور که از 6 p. m. روز شنبه, مبارزات انتخاباتی, ارسال شده در https://www.gofundme.com/f/the-gershman-family-fund به حال مطرح شده بیش از $565,000 از نزدیک به 6,200 اهدا کنندگان نسبت به یک $650,000 هدف است.

با توجه به یک رسانه اجتماعی پست هفته گذشته اعضای جامعه در سیرا شهرستان و در دان ویل با هم کار از هفته گذشته برای ایجاد یک virtual چمن luminary, مملو از رایحه پشتیبانی تسلیت و عزاداری به پست آنلاین دوشنبه شب.

نویسنده کارکنان Jon کاواموتو کمک به این گزارش. تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در بی تایمز

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول