نیویورک — سيبا سیاه و سفید استاندارد نوعی سگ پشمالوی باهوش با دقت مرتب کت و طعم مرغ, برنده بهترین نمایش در 144 Westminster Kennel Club Dog Show on سه شنبه شب Feb. 11 شکست نهایی گروه مدعی است که شامل یک wildly محبوب گلدن رتریور و دو تکرار در نمایش شرکت کنندگان است.

سيبا پنجم استاندارد برای برنده شدن در این نمایش جایزه و برای اولین بار از سال 1991. آخرین نوعی سگ پشمالوی باهوش به افتخارات بالا بود مینیاتوری, سوری ادویه دختر بچه در سال 2002.

“او می داند که او را ویژه” سيبا را مربی فرح موری گفته بود که او پیشرفته برای بهترین نمایش پنج شنبه و بهترین نمایش قاضی, Robert H. ذبح کردن, تنظیم کردن, به سلامتی از جمعیت مناجات با نام Daniel گلدن رتریور, توافق.

موری که همچنین سيبا صاحب گفت: او دوست داشت پودلس چرا که آنها نمی ریخته و در نتیجه hypoallergenic. و با وجود او prim ظاهر سيبا او گفت: فقط یک خانواده سگ که “می داند که به تن آن پایین و خواب بر روی نیمکت.”

سيبا تنها یک به طور منظم مورد نیاز: او ترجیح مرغ. زمانی که موری نمی تواند هر گونه پیدا, او تبدیل به نزدیک ترین گزینه در دسترس: ساندویچ مرغ از نزدیک مک دونالد.

تنها چیزی که فانتزی در مورد او به نظر می رسید او کوتاه کردن مو و نام و نام خانوادگی: GCHP CH سنگ اجرا چای بعد از ظهر.

دانیل یک سگ شکاری طلایی بود و روشن مورد علاقه جمعیت در قضاوت نهایی. قهرمان نمایندگی یکی از محبوب ترین نژاد در امریکا, Daniel شد تلاش برای تبدیل شدن به اولین طلایی را به بالای جایزه در یک مسابقه که برای اولین بار برگزار شد از یک دهه پس از جنگ داخلی. جمعیت شعار می دادند نام خود را به عنوان ذبح فکر تصمیم خود را.

دو فینالیست بنو Havanese و ویلما بوکسور به حال برنده گروه های خود را برای پیشبرد به بهترین نشان می دهد برای سال دوم در یک ردیف. اما هر دو کوتاه آمد دوباره.

Vinny سیم فاکس تریر بود و امیدوار به ارائه یک دوم مستقیم عنوان و یک رکورد 16 بیش از همه برای نژاد خود را. او ممکن است صدمه دیده اند تاریخ اخیر: یک سیم فاکس تریر برنده شده بود در سال گذشته رسم اعتراض از یک تریر-خسته جمعیت.

بوربن براق whippet به دنبال نژاد خود را به عنوان اولین پس از سال 1964 برنده روز دوشنبه runner-up جایزه رزرو بهترین نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر