دچار مجموعه آزادی از زامبی فیلم “خون کوانتومی’


Barnaby فیلم بخشی از “در نیمه راه به هالووین’

با سینما بسته AMC شبکه’ دچار جریان های نرم افزاری است که برنامه ریزی اولیه انتشار زامبی هیجان انگیز خون کوانتومی در آوریل 28.

انتشار این فیلم به کارگردانی جف Barnaby بخشی از لرزیدن “در نیمه راه به هالووین ماه” برنامه نویسی کاری است که همچنین شامل نفرین شده سینما و فصل جدید از آخرین درایو با جو باب بریگز و استرالیا سری ترسناک Wolf Creek.

لرزیدن نیز در ادامه آن تمدید نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان برای اعضای جدید.

“ما می دانستیم که این فیلم مهم بود و به موقع که ما آن را به دست آورد سال گذشته اما با توجه به حوادث اخير خون کوانتومی‘s تم انزوا و ترس از سرایت و انسانیت مبارزه با انشعابات جهانی ویروس تنها رشد بیشتر مربوط” گفت: دچار مدیر کل Craig Engler. “زمانی که اکران شد قابل دفاع با توجه به دنیای واقعی گیر ما تصمیم گرفتیم برای سرعت بخشیدن به راه اندازی Barnaby فیلم پس از آن خواهد رسیدن به بزرگترین مخاطبان ممکن است.”

خون کوانتومی ستاره مایکل Greyeyes فارست Goodluck, Kiowa, گوردون, Elle-Maija Tailfeathers اولیویا Scriven, Stonehorse تنهاست Goeman براندون Oakes, ویلیام Belleau, Devery Jacobs and Gary Farmer.

خون کوانتومی تولید شده توسط کبک مبتنی بر تولید شرکت اکتشاف فیلم به عنوان به خوبی به عنوان جان Christou و رابرت وروم. آن را اجرایی تولید شده توسط تاد قهوه ای, Nate Bolotin Gabe Scarpelli رایان Shoup آدریان عشق و نوح سگال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>