صفحه قدرت میزبانی عظیم شخصی مشتری تعامل برنامه با یک سری از بیش از یک صد فرد به یکی از جلسات آنلاین بیش از شش هفته است. هدف این است که به تکرار از بهترین و مهم ترین جنبه های یک نمایشگاه – گفتگو با مشتریان در مورد پروژه های خود را و چگونه پیکسل قدرت فن آوری می تواند کمک کند.

Cambridge, UK, 23 مارس 2020: صفحه قدرت میزبانی عظیم شخصی مشتری تعامل برنامه با یک سری از بیش از یک صد فرد به یکی از جلسات آنلاین بیش از شش هفته است. هدف این است که به تکرار از بهترین و مهم ترین جنبه های یک نمایشگاه – گفتگو با مشتریان در مورد پروژه های خود را و چگونه پیکسل قدرت فن آوری می تواند کمک کند.

“گوش دادن به نیازهای مشتریان ما است که در قلب چیزی است که ما همیشه انجام می شود در صفحه قدرت – این که چرا ما مورد اعتماد برای ارائه در آنچه ما می گویند ما” توضیح داد: James Gilbert, مدیر عامل شرکت, صفحه قدرت. “در این زمان از جهانی مستند و با تمام نمایشگاه ها یا لغو و یا به تعویق افتاد ما می خواستم برای پیدا کردن یک روش جایگزین برای تکرار آن محرمانه یک به یک نشست بین مشتریان و تکنولوژی همکاران”

“ما باور داریم که این جدید طبیعی” ارائه می دهد فرصت های جدید بیش از حد. نرم افزار تعریف شده virtualizable تبریز انتقال دهنده راه حل فعال کردن پخش شود بسیار flexibile بسیار سریع است و ما در حال حاضر شاهد این با تاسیسات موجود. در حالی که این زمان به چالش کشیدن برای همه ما, ما مشغول کمک به مشتریان مدیریت تبریز انتقال دهنده زیرساخت در راه بودند که فقط رویاهای تنها یک زن و شوهر از سال پیش. سرمایه گذاری های خود را در virtualizable, انعطاف پذیر, کارشناسی ارشد کنترل تبریز انتقال دهنده می پرداخت”.

Showtime پیکسل قدرت جایگزینی اجتماعی-فاصله اجتماعی-اتصال در حالی که حفظ فاصله فیزیکی اقدامات در محل در سراسر جهان است. Showtime پیکسل قدرت برنامه ارائه صدها یکی از به یکی از جلسات آنلاین است که هم کاربران نهایی محصول مدیران و توسعه مهندسین و صاحبان کسب و کار به بحث در مورد دقیقا آنچه که آنها را مورد بحث و بررسی در نمایشگاه مانند NAB.

گیلبرت ادامه داد: “ما تقویم پر شده با دموی آنلاین, فیلم ها و وبینارهای بنابراین ارزش ما Showtime جلسات ارتباط با مردم یک به یک. انبوه به بازار عرضه شده آموزشی مفید هستند اما هیچ چیز ضربان ارتباط شخصی است. این جلسات آنلاین بسیار مهم برای ما به ادامه گوش دادن به مشتری ما برنامه ها و اهداف و ارائه آنها را پشتیبانی و راه حل های نوآورانه.”

Showtime پیکسل قدرت اجرا خواهد شد و به مدت شش هفته.
جلسات می تواند رزرو از طریق تماس با سارا خوب: sdeas@pixelpower.com.

###

در مورد پیکسل قدرت, Rohde & Schwarz شرکت
صفحه قدرت توسعه نرم افزار-تعریف virtualizable راه حل برای پخش تبریز انتقال دهنده اتوماسیون, کارشناسی ارشد, کنترل, گرافیک و برندینگ مورد استفاده در خطی تلویزیون کانال های OTT و VOD. ما برنده جایزه نام تجاری و تبلیغات سیستم های گرافیکی-فعال کارشناسی ارشد کنترل و سیستمهای پیچیده تغییر گرافیک تولید سیستم اجازه می دهد تولید کنندگان برای تحویل زنده و پویا و قبل از ثبت محتوا برای هر SD, HD, 4k, تلفن همراه, آنلاین یا تعاملی نرم افزار.

صفحه قدرت 33 سال تجربه فنی و مهندسی دلاوری و فداکاری برای پشتیبانی از مشتری ساخته شده است که در آن صنعت انتخاب اول در گرافیک تجاری و تبریز انتقال دهنده. با بیش از 2500 تاسیسات در سراسر جهان مشتریان از جمله بازار پیشرو پخش مانند BBC, اریکسون, ITV, SWR, WDR, TV2 نروژ, Danmarks رادیو TV5 Monde, CBC, دیزنی, کشف, ESPN, ViaSat و آسمان است.

به تازگی به دست آورد Rohde & Schwarz GmbH پیکسل قدرت مرکزی شرکت در کمبریج انگلستان با دفاتر منطقه ای در چمن دره کالیفرنیا و دبی, امارات متحده عربی.

صفحه قدرت را می توان برای برقراری تماس آنلاین در www.pixelpower.com.

صفحه قدرت تماس:
نام: Ciaran Doran
عنوان: Exec VP
ایمیل: cdoran@pixelpower.com
Tel: +44 7775 581301

روابط عمومی تماس بگیرید:
نام: Jennie Marwick-Evans
شرکت: مانور بازاریابی
ایمیل: jennie@manormarketing.tv
Tel: +44 7748 636171

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im