پی اس ارائه می دهد ‘Penny Dreadful: شهر فرشتگان برتر و اوایل


جان لوگان پشت سری در مورد لا در سال 1938, Nathan Lane, ستاره

پی اس ساخته شده است که والاتر از Penny Dreadful: شهر فرشتگان به صورت رایگان در دسترس انتخاب شدند. این قسمت را می توان در پرداخت-TV تولید کنندگان تقاضا در سیستم عامل در یوتیوب sho.com و showtime.com. جان لوگان ایجاد شده نشان می دهد که او با اصل Penny Dreadful. پی اس تماس City of Angels یک “روحانی نوادگان” از آن پدر.

اولین مارس 26. وجود ده قسمت.

لوگان اجرایی تولید در کنار مایکل اگویلار دو لا فرانترا.

Nathan Lane, Natalie Dormer, Daniel Zovatto, Kerry Bishé, روری کینر, Adriana Barraza و Michael Gladis در بازیگران.

شهر فرشتگان باز می شود در سال 1938 لس آنجلس “زمان و مکان عمیقا حاوی اجتماعی و تنش سیاسی” گفت: Showtime. هنگامی که یک قتل وحشتناک شوک شهرستان کارآگاه جیمز وگا (Zovatto) و شریک لوئیس Michener (لین) تبدیل شدن به درگیر در یک داستان است که نشان دهنده تاریخ غنی از لس آنجلس: از ساختمان اولین بار در شهرستان بزرگراه و آن سنت عمیق مکزیکی-آمریکایی و فرهنگ عامه و خطرناک جاسوسی اقدامات رایش سوم و ظهور رادیو تبلیغ. اجرایی دیگر تولید کنندگان در حال سام مندس و Pippa هریس از نیل Street Productions. لوگان را Desert Wolf Productions تولید می کند.

Zovatto به نام شهر فرشتگان “یک جهان کاملا متفاوت” از قبلی Penny Dreadful. “که بیشتر در مورد یک هیولا” گفت: B&C. “این است که در مورد هیولا که درون ما زندگی می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>