من باید جلو پدر و مادر من از خانه بازنشستگی? در اینجا سوال شما نیاز به درخواست برای اولین بار

آنها امن تر در خانه با من ؟

شاید کارشناسان می گویند — اما شما نیاز به خودتان بپرسید چند سوال مهم قبل از تصمیم گیری است.

برخی از چشم انداز. در مینه سوتا coronavirus پیدا کرده است راه خود را در داخل حداقل 47 مینه سوتا خانه های سالمندان و یا امکانات زندگی کمک, دولت, مقامات بهداشت گفت جمعه, آوریل 3. وجود دارد چند صد امکانات از جمله در دولت و همه در اوج هشدار برای هر نشانه ای از بیماری است. تا کنون در مینه سوتا, هیچ کدام تجربه ویرانگر شیوع مانند یک در یک خانه سالمندان در کرکلند بشویید. مربوط به 37 مرگ و میر و یا جانبازان در Holyoke, Mass., که در آن حداقل هشت ساکنان فوت کرده اند.

اکثر کسانی که 47 امکانات باید دقیقا یک مورد تایید مقامات بهداشتی باید گفت: اعتباری هوشیاری با تسهیلات کارکنان و همچنین به عنوان یک دولت پاسخ رژیم در جای خود قرار داده ماه پیش.

اما این سوال باقی می ماند: که در آن است که مادر یا پدر امن تر?

سوال 1: مراقبت نیاز دارد

“این یک شخصی تصمیم خود را بر اساس توانایی بالقوه برای مراقبت از شما عزیزان خارج از مرکز می گوید:” دکتر امیلی داونینگ معاون رئیس جمهور از عملیات پزشکی مراقبت در منزل و مراقبت ارشد برای Allina Health.

اول سقوط می گوید: آیا resident فیزیکی محدودیت ؟ می توانید آنها را در اطراف خانه خود را ؟ شستشو و حمام خود را ؟ آنچه در مورد مدیریت داروهای خود را اگر آنها نیاز به که ؟

“معمولا دلیل آنها به پایان رسید تا زندگی در یک جامعه مراقبت است چرا که آنها نیاز به کمک است که اعضای خانواده می کنند” او می گوید.

اما حتی اگر شما قادر به مراقبت از فرد و یا او و یا او می تواند به طور مستقل زندگی می کنند, شما در حال انجام پرسیدن سوال.

سوال 2: آیا شما جدا?

در حال حاضر تقریبا در هر خانه سالمندان و یا در دراز مدت مراقبت مرکز در کشور است که ممنوعیت بازدید کنندگان و بسیاری از آنها در غربالگری کارکنان روزانه. آنها در حال تلاش برای منزوی کردن کل تسهیلات است. می تواند به شما می گویند همان را برای خانه خود را ؟

اگر شما یا کسی در خانواده شما است که به طور منظم در تعامل با افراد خارج از خانه خود را — به موجب کار خود را به عنوان مثال — پزشکان هشدار می دهند در برابر مصرف خود را سالمندان عزیزان در.

“است که مصرف آنها را از مرکز خود است که در حال حاضر در ‘مستند’ واقعا به کاهش خطر قرار گرفتن در معرض?” داونینگ می پرسد.

آن را ممکن است. اگر تنها یک عضو از خانواده خود را برای مواد غذایی یک بار در هفته است و مراقب باشید که قطعا ایجاد شانس کمتری برای این ویروس به داخل به عنوان مخالف متعدد کارگران که می رسند هر روز در مراکز مراقبت و سپس رفتن به خانه.

“اگر آن را ممکن است برای پدربزرگ و مادر بزرگ و یا پدر و مادر به حرکت در یک خانواده است و خانواده اجتماعی فاصله دقت — که یک جایگزین خوب می گوید:” دکتر جان Swartzberg بالینی استاد بازنشسته از بیماری های عفونی و vaccinology در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده بهداشت در مصاحبه ای برای اخبار منطقه خلیج ، “اما آن است که اغلب ممکن نیست.”

اگر شما واز این دور شما هنوز هم انجام نشده است.

سوال 3: شما چه برنامه ریزی ؟

سعی کنید به عنوان شما ممکن است برای جلوگیری از آن کسی که در خانه خود را هنوز هم ممکن است بیمار داونینگ یادداشت ها.

“می تواند شما را منزوی عزیزان?” او می پرسد. “اگر این عزیزان نیاز به مقدار زیادی از مراقبت و سپس شما قادر نخواهد بود برای منزوی کردن آنها است. در خانه شما نمی خواهد که به تجهیزات حفاظتی است که آنها را در تاسیسات.”

اگر نمی خواهد شما عزیزان قادر خواهید بود برای بازگشت به خانه سالمندان است ؟ برخی از امکانات توصیه قرار دادن ساکنان تحت دو هفته قرنطینه پس از بازگشت برای یک شرایطی برای اطمینان از آنها نمی آوردن ویروس در.

با توجه به تمام نوسانات مقامات بهداشتی دولت در حال خنثی در این مسئله است.

“ما قطعا در یک موقعیت دیکته که پاسخ” کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: وقتی پرسید که آیا او می تواند ارائه راهنمایی به خانواده فکر کردن در مورد آوردن عزیزان خود به خانه سوار کردن بیماری همه گیر. “من می خواهم به اشاره است که به خصوصی خانواده تصمیم گیری و ارائه دهنده مراقبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>