Shotoku برای راه اندازی مرحله بعدی فنی و عملیاتی تحولات رباتیک برای کنترل دوربین در NAB 2020


Shotoku برای راه اندازی مرحله بعدی فنی و عملیاتی تحولات رباتیک برای کنترل دوربین در NAB 2020

Shotoku برای راه اندازی مرحله بعدی فنی و عملیاتی تحولات رباتیک برای کنترل دوربین در NAB 2020

تظاهرات از SmartPed رباتیک پایه با مطلق گزینه های ناوبری را به پیوستن به خود موجود و قدرتمند پان/شیب سر پیشرفت سیستم های کنترل و بسیار سازگار ارتفاع درایو

Woodcliff Lakes, NJ – فوریه 21, 2020 – Shotoku ایالات متحده آمریکا Shotoku سیستم پخش’ شمالی آمریکا عملیات راه اندازی فاز بعدی فنی و عملیاتی تحولات برای رباتیک سیستم های کنترل در NAB 2020 در غرفه C 9108. بین المللی تولید کننده با کیفیت بالا و آسان برای استفاده و قوی و قابل اعتماد رباتیک و دستی دوربین سیستم های پشتیبانی را نشان می دهد پیشرفت است که ترکیب یک IP رابط به آن گل سرسبد SmartPed رباتیک پایه; خودکفا و آسان برای اتصال pan/tilt head; پیشرفت های متعدد گنجانیده شده این شرکت TR-XT سیستم کنترل و نیز برجسته ارتفاع آن درایو و پان/شیب سر ایده آل برای قانون گذاری برنامه های کاربردی.

SmartPed به طور کامل رباتیک پایه – کاملا درخشان ناوبری

SmartPed با مطلق ناوبری کامل است برای کسانی که برنامه های کاربردی که در آن مرجع کامل رباتیک پایه ناخوشایند است و یا طراحی استودیو برگ دامنه برای یک کاشی کف مرجع و موقعیت. SmartPed در حال حاضر می آید با دو اختیاری شده بسته به محیط زیست – یک-من یک IP رابط در SmartPed قادر می سازد آن را به رابط موجود خارجی سیستم های ردیابی نوری مانند Mosys StarTracker یا Stype RedSpy با استفاده از مطلق ردیابی اطلاعات برای مرجع و تنظیم ستون های داخلی خود سیستم ناوبری. یک-S فراهم می کند راه حل یکپارچه از جمله نوری سیستم ردیابی برای موقعیت های که در آن مشتریان نیست و در حال حاضر نصب شده اند ردیابی نوری.

TG-18i یکپارچه پان/شیب سر خود شامل بالا حمل بار اتصال ساده

TG-18i آخرین نسخه بسیار موفق TG-18 استودیو پان/شیب سر را فراهم می کند به طور کامل یکپارچه سر با بالا حمل بار و اتصال ساده. همه ویژگی های کلیدی که ساخته اند TG-18 تا موفق باقی می ماند – مانند حرکت کامل و full manual override با مایع میرایی – همه در یک جدید خود شامل بسته است.

TR-XT کنترل سیستم – دریافت این تصویر!

TR-XT کنترل سیستم نشان داده خواهد شد با پیشرفت های متعدد است که بیشتر گسترش قابلیت های این در حال حاضر سیستم کنترل قدرتمند و بصری.

LiveView

TR-XT, گل سرسبد سیستم کنترل از Shotoku پلت فرم نشان خواهد با جدید LiveView گزینه ای است که با استفاده از یک ثانویه IP دوربین به ارائه یک زاویه صحنه نمایش برای هر دوربین. LiveView را قادر می سازد اپراتورها به فرمان سر به موقعیت های جدید به سادگی با لمس کردن بر روی طیف گسترده ای زاویه دار تصویری زنده از دیدگاه, استودیو هموار تغییر سر نسبت به انتخاب مجری, مهمان و یا دیگر منطقه مورد علاقه.

استودیو مناطق

استودیو مناطق به راحتی تعریف مناطق در یک استودیو که به دوربین ممکن است یا ممکن است نه سفر. مناطق باید پویا درک تجهیزات استودیو برای جلوگیری از no-go مناطق و بالقوه برخورد. در علاوه بر این به هر SmartPed منحصر به فرد در هیئت مدیره شنود سیستم استودیو مناطق ارائه می دهد سطح بالاتری از کنترل اپراتور برای اطمینان از صاف و بهره برداری ایمن در محیط زیست است.

اتوماسیون کامل

Shotoku خواهد شد نشان آن افزایش اتوماسیون رابط اجازه می دهد نه تنها از پیش تنظیم شات به یاد بیاورید اما کامل دوربین تنظیم در پرواز از سیستم های خارجی حتی از جمله چهره-تشخیص و ردیابی سیستم های. این فن آوری های پیشرفته به ارمغان می آورد مفهوم اپراتور-کنترل کمتر به واقعیت!

TG-27/MicroPDU – قدرت, قدرتمند,

TG-27/MicroPDU پان/شیب سر و منبع تغذیه استاندارد بالفعل برای قانونی تلویزیون سیستم فراهم می کند یک high-end در سراسر راه حل برای هر اندازه قوه مقننه و یا سیستم کنفرانس استفاده می شود که در رابطه با Shotoku را TR-S کنترل پنل و خود را به طور کامل خودکار ارکستر سیستم کنترل. در استفاده از هر روز در بسیاری از جهان بالاترین مشخصات ملی و منطقه ای قانونگذاران خانه ها و شرکت های بزرگ جهانی و سازمان.

TI-12 آسانسور واحد – رفتن ؟

Shotoku است TI-12 آسانسور واحد با ظرفیت تقریبا هر استودیو پایه. TI-12 ارتفاع رانندگی در جهان است تنها واقعا سازگار ارتفاع درایو قادر به ضمیمه کردن و بالا بردن ستون در یک طیف گسترده ای از پایه از تولید کنندگان دیگر و از سنین مختلف و طرح های در علاوه بر این به Shotoku خود TP-200. اضافه کردن کنترل ارتفاع به جدید و یا موجود پایه به ارمغان می آورد ارزش افزوده به مشتریان که تقاضا نه تنها فوق العاده صاف رباتیک عملیات اما نیاز به حفظ کتابچه راهنمای پایه عملیات در لمس یک دکمه.

“Shotoku موقعیت به عنوان یکی از نوآورانه ترین دوربین روباتیک توسعه دهندگان سیستم است که در نتیجه هسته رباتیک سیستم های توسعه یافته بیش از چند سال و همچنین بهبود مستمر گسترش و سازگاری ما را به محصولات خود را به اطمینان حاصل شود آنها در ادامه به ارائه بالاترین سطح از عملکرد و قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری برای ما بسیاری از مشتریان در سراسر جهان است.” توضیح می دهد که جیمز Eddershaw مدیر عامل شرکت Shotoku ایالات متحده آمریکا است. “در این سال در میان متعدد دیگر پیشرفت ما هیجان زده به ما نشان می دهد بسیار محبوب SmartPed پایه با انعطاف پذیر مطلق گزینه های ناوبری و همچنین به عنوان یک میزبان از دیگر پیشرفت های توسعه یافته برای حفظ مشتریان رقابتی و موفق است.”

در مورد Shotoku:

Shotoku پخش سیستم های بین المللی پیشرو در ساخت و بازاریابی طیف گسترده ای از دوربین پشتیبانی محصولات با تاکید بر دستی و رباتیک پایه و پان/شیب سر برای تلویزیون و مقننه صنعت پخش.

Shotoku ایالات متحده آمریکا به فروش می رساند, نصب و خدمات طیف گسترده ای از Shotoku رباتیک سیستم های دوربین طراحی شده و توسعه یافته در انگلستان توسط Shotoku کلمه گسترده رباتیک HQ مبتنی بر نزدیکی لندن, انگلستان.

برای کسب اطلاعات بیشتر: http://www.shotoku.tv

Shotoku تماس:

جیمز Eddershaw

T: +44 (0) 1784 224650

info@shotoku.co.uk

مطبوعات تماس با ما:

ماه کویر ارتباطات

هریت Diener

T: 845-512-8283

E: Harriet@DesertMoon.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید