کمبود نیروهای Essentia به منظور بالا بردن معیارهای coronavirus تست

واضح تر تمرکز در حساس ترین مردم از جمله بیماران بستری و کارکنان مراقبت های بهداشتی و اورژانس ارائه دهندگان. کسانی که در جمع زندگی تنظیمات مانند تسهیلات مراقبت دراز مدت نیز اولویت داده می شود.

Essentia بهداشت گفت: در انتشار اخبار آن است که دستورالعمل های زیر ایجاد شده توسط مینه سوتا و داکوتای شمالی و ویسکانسین بخش بهداشت و درمان در مورد چه کسی واجد شرایط برای COVID-19 تست.

“ما به بیماران توصیه برنامه های الکترونیکی مراجعه و یا تماس با ما شماره تلفن رایگان اگر آنها نگران COVID-19 علائم” Essentia بهداشت و درمان بیماری های عفونی پزشک راجش Prabhu گفت: در انتشار اخبار.

E-بازديد و خواستار اجازه می دهد schedulers به صفحه کلید علائم تنگی نفس و تب و سرفه همراه با شناخته شده قرار گرفتن در معرض COVID-19 و سفر به منطقه آسیب دیده.

Essentia تاکید کرد که برای افرادی که علائم شدید هستند و که باید به دکتر مراجعه کنید برای تماس و “ما به شما برای مراقبت از” بیمارستان گفت.

بیماران با تشخیص تب و/یا علائم حاد تنفسی (سرفه و تنگی نفس) خود باید قرنطینه به مدت هفت روز پس از شروع بیماری و یا 72 ساعت بعد از یک تب از بین رفته است بدون در نظر گرفتن تب-کاهش داروها و بهبود علائم تنفسی هر کدام که طولانی تر Essentia گفت.

بیماران با علائم که قادر به آزمایش می شود باید خود را جدا از خانواده و ارتباط صمیمی به عنوان آنجا که ممکن است و محدود کردن فعالیت های خود را در مدت 14 روز.

افرادی که مشکوک یا شناخته شده موارد COVID-19 اما که به شدت بیمار باید در خانه بمانند در حالی که آنها بهبود می یابند. افراد مسن و همچنین بیماران با شرایط بهداشتی اساسی باید از تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای هدایت اضافی. کسی که با علائم شدید باید شروع به یک e-بازدید قبل از آمدن به یک مرکز.

مردم تنها با یک پزشکی جهت ادامه خواهد داد به آزمایش می شود در مکان های تلفن همراه و همچنین Essentia را تایید کرد.

اطلاعات به روز در دسترس است EssentiaHealth.org و یا با تماس با Essentia را COVID-19 تدریس خصوصی در 833-494-0836. E-بازدیدکننده داشته است می تواند برنامه ریزی شده با مراجعه به EssentiaHealth.org.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>