فیلم کوتاه نشان می دهد آنچه در آن می تواند شبیه به سیاه و سفید در ژاپن

born with it

Screencap از “متولد شده با آن” از امانوئل Osei-Kuffour جونیور عمومی Vimeo حساب.

“متولد شده با آن” یک فیلم کوتاه توسط کارگردان آمریکایی امانوئل Osei-Kuffour جونیور, داستان Keisuke Fujii یک پسر جوان که اتحادش را تغییر مدارس پس از مادر خود نقل مکان کرد از توکیو را به یک کار جدید در حومه شهر. پسر چه کسی است و باید تحمل و به نوعی یادگیری خود, خود را, چگونه به مقابله با آپارتاید به طعنه از همکلاسی های جدید خود را.

Osei-Kuffour فیلم کوتاه در اصل منتشر شده در سال 2015 اما به تازگی دیده می شود یک تجدید حیات علاقه پس از یک ماه ژوئن 2020 مشترک غربالگری برگزار شده توسط شهر نیویورک ژاپن جامعه و ژاپن-جامعه آمریکا از هوستون.

Osei-Kuffour کار کرده است به عنوان یک فیلمساز در سنگاپور و ژاپن است و در حال حاضر مستقر در ایالات متحده است. فیلم سرب است که توسط ژاپنی بومی Dadie Takagasugi که مادر و پدر است و غنا. در مصاحبه Osei-Kuffour گفته او ایده خود را به صورت “متولد شده با آن” پس از تجربه نژادپرستی به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در, سنگاپور, اما او می گوید که او نیز بر اساس شخصیت Keisuke در مکالمات او با دوستان ژاپنی با سیاه میراث و تجربیات خود را در حال رشد در ژاپن است.

“من امیدوارم که فیلم من را کمک به کسانی که متفاوت هستند کمتر احساس جدا شده و اعتماد به نفس بیشتری در خود منحصر به فرد” گفت: Osei-Kuffour در مصاحبه ای در مدت کوتاهی پس از انتشار این فیلم.

دیگر فیلم کوتاه توسط Osei-Kuffour در دسترس هستند برای تماشای آنلاین از جمله “اولین بار” و “هنگامی که درب باز است.” “متولد شده با آن” می تواند در تمامیت خود را در Vimeo.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>