کلانتر تکنسین به اتهام قاچاق مواد مخدر و تلفن همراه به زندان

دوبلین — یک گردشگاه عمومی شهرستان کلانتر تکنسین متهم شده است با 10 جنایات به اتهام قاچاق مواد مخدر و تلفن همراه به سانتا ریتا زندان در دوبلین.

آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه متهم شده است. شانون تیلور, 51, چهار شنبه 10 جنایات از جمله آوردن مواد مخدر به یک زندان در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش و فروش مواد مخدر از حوادث رخ داده است که از دسامبر 2019 تا ماه ژوئن این سال است.

پس از دو ماه بررسی توسط آملدا آنها دریافتند که یک زندانی لئونارد جونز, 37, حال دوست یک کارمند زندان تیلور و تا به حال او را در متامفتامین در حداقل دو نوبت با توجه به اسناد دادگاه. جونز سپس به فروش می رسد مت در زندان و به اتهام مشترک حاصل با تیلور.

در ژوئن 17, جونز داشت در اختیار مت در زندان است. جونز انتظار محاکمه قبلی اتهام قتل.

معلوم نیست چگونه تیلور قاچاق در مواد مخدر و یا تلفن همراه. تیلور در ماه ژوئن دستگیر شد اما از بازداشت و خواهد بود arraigned در اتهامات عنوان شده علیه او در اوت. 14.

“شانون تیلور اقدامات نه تنها نقض قانون بلکه اعتماد اماکن عمومی در آن مشغول به کار در دستگاه قضایی گفت:” دادستان منطقه نانسی o’malley, در بیانیه ای. “من اطمینان خواهد داد که هر دو متهمان برگزار شد به حساب. آنها نه تنها شکست قانون بلکه با قرار دادن سلامت و امنیت زندانیان و کارکنان در زندان در خطر است.”

“این است که عمیقا نگران کننده است که یک کارمند کلانتر, درگیر در این درجه از رفتار جنایی و من ستایش عالی تحقیقات که کشف جرایم,” او گفت:.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر