کلانتر: دختر نوجوان در اقدامی تلافی جویانه برای پول تقلبی در معامله مواد مخدر

روستایی BRAINERD, Minn. — 16-year-old برینرد دختر دچار زخم گلوله در آشکار drug deal gone bad پنج شنبه شب 5 مارس.

The Crow Wing County, کلانتر, دریافت گزارش از یک دختر نوجوان با زخم گلوله در 10:36 p. m. از اورژانس Essentia سلامت-St. joseph’s مرکز پزشکی در برینرد. یک گزارش اولیه حاکی از تیراندازی رخ داده در شهر برینرد اما محققان بعد متوجه شدند این حادثه صورت گرفت در یک خانه در 15000 بلوک از اغاسی, لین در بلوط چمن شهرستان.

با توجه به کلانتر, محققان بر این باورند یک گروه از نوجوانان خریداری ماری جوانا از خانه با استفاده از پول تقلبی. زمانی که دو مظنون درگیر در فروش کشف آنها داده شد پول تقلبی آنها اخراج چندین بار در این خودرو آن را به عنوان فرار از اموال قابل توجه آن دو بار و در نهایت ضربه زدن به دختر.

معاونین کلانتر در پاسخ به این اغاسی, خط خانه و اقدام به تماس با متهمان بدون موفقیت های فوری. The Crow Wing County پاسخ تاکتیکی تیم کمک محققان و قادر به دستگیری یکی از متهمان — 18-سال-پیرمرد — بدون حادثه است. دیگر مشکوک — یک پسر نوجوان از باکستر — در حال حاضر در سمت چپ صفحه اصلی و هنوز هم در حال پی توسط محققان برای بازجویی.

در طول یک جستجو در حکم اقامت محققان از منطقه دریاچه های مواد مخدر بخش تحقیقاتی واقع بیش از 2 پوند ماری جوانا مقدار زیادی از ماری جوانا, موم, چند سلاح گرم و مقدار زیادی از پول.

“این حادثه بسیار نگران کننده به دلیل استفاده از سلاح گرم در یک معامله مواد مخدر” اعلام کلانتر اسکات گودارد در انتشار اخبار. “من خدا را شکر که قربانی تنها جراحات جزئی دریافت, اما این می توانست بسیار بدتر است. من محققان به انجام یک کار بزرگ ردیابی کردن کسانی که مسئول این بی معنی عمل و به طور فعال مشغول به کار در محل دیگر شک دارم. این حادثه را تقویت میکند این واقعیت است که ما نیاز به یک تقویت پاسخ به توزیع مواد مخدر در این شهرستان و من متعهد به افزایش ما در حال حاضر موفق LADID حضور در این شهرستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>