کلانتر: ‘Glee’ ستاره Naya Rivera او را نجات داد 4 ساله و پسر قبل از غرق شدن

“Glee” ستاره Naya Rivera ‘s 4-year-old son محققان گفت که مادر خود را که در بدن داشت در شهرستان ونتورا دریاچه Piru روز دوشنبه افزایش داد او را به عرشه خود را اجاره قایق قبل از او به عقب نگاه کرد و او را دیدم ناپدید شدن در زیر آب, مقامات گفت.

والنسیا مادری “باید محشور انرژی کافی برای رسیدن پسرش پشت در قایق, اما نه به اندازه کافی برای نجات خودش” Ventura County Sheriff لایحه ایوب گفت: در یک کنفرانس خبری.

پسر Josey Hollis دورسی پیدا شد در خواب و به تنهایی در یک جلیقه نجات در شناور پل موقت نظامی زدن قایق حدود سه ساعت پس از راه اندازی در دریاچه Piru شمال غربی لس آنجلس تنظیم کردن یک پنج روز جستجو به پایان رسید که با کشف بدن 33 ساله شناور در نزدیکی سطح اولیه دوشنبه, مقامات گفت.

مادر و پسر رفته بود شنا که اجازه داده شد که در بخشی از دریاچه ایوب گفت. او با پوشیدن یک جلیقه نجات.

مقامات بر این باورند که ریورا غرق به طور تصادفی و بدن او به احتمال زیاد به دام افتاده در پوشش گیاهی تحت دریاچه برای چند روز قبل از شناور به بالا ایوب گفت.

غواصان در حال حاضر به طور کامل جستجو از منطقه که در آن او در نهایت در بر داشت اما بوته زار بود که رشد شدید در منطقه بود که به تازگی خشک باید نگه داشته او را در آب تیره.

اعضای خانواده در گفتگو با ریورا از طریق FaceTime زمانی که او در قایق و جستجوی خدمه به تماشای آن فیلم برای سرنخ به جایی که او ممکن است رفته اند, ایوب گفت.

“از آن شده است یک زمان بسیار دشوار برای خانواده اش در طول این مصیبت” ایوب گفت: “ما سهم خود را در غم و اندوه است.”

بدن پرواز 40 مایل به پزشکی قانونی در شهرستان ونتورا که در آن یک کالبد شکافی خواهد بود انجام کلانتر سروان. اریک Buschow گفت. ریورا خانواده ابلاغ شده است کشف.

دریاچه درایو یک ساعت از لس آنجلس شد جستجو توسط ده ها تن از غواصان مشغول به کار در آب با کمی دید با کمک از سونار و رباتیک دستگاه های ترکیب پایین و هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین جستجو بالا.

“من نمی توانم تصور کنید آنچه در آن مانند برای او پدر و مادر او و خانواده” Buschow گفت. “در آن طول می کشد عوارض عاطفی در جستجوی تیم های بیش از حد.”

ریورا برگزار آواز پریمیر سانتانا لوپز برای شش فصل در فاکس موزیکال-کمدی “Glee.”

او سومین عمده بازیگران عضو از نشان دادن به مرگ در 30s خود را.

تایید مرگ او می آید از هفت سال به بعد و پس از شرکت ستاره Cory Monteith, درگذشت 31 از سمی مخلوط الکل و هروئین با این سری از دست دادن یکی از آن منجر در حالی که آن هنوز در هوا است.

یکی دیگر از شرکت ستاره علامت Salling که ریورا مورخ در یک نقطه به کشته شدن خود را در سال 2018 در سن 35 سالگی پس از اقامه دعوا به جرم پورنوگرافی کودکان اتهامات عنوان شده علیه.

ریورا متولد والنسیا و بزرگ شده در شهر, فارغ التحصیل از والنسیا بالا در سال 2005.

او نشان می دهد-شروع کسب و کار در سن جوانی ظاهر می شود در تبلیغات برای Kmart به عنوان یک کودک. در سن 4, او به نظر می رسد در مجموعه تلویزیونی “خانواده سلطنتی” بازیگران کمدین Redd فاکس.

پدر و مادر او هستند Yolanda یک مدل سابق و سابق معاون اجرایی در لس آنجلس, اخبار روزانه و جورج ریورا.

او اولین فیلم در فیلم ترسناک “شیطان درب” در سال 2014. او همچنین تفننی در موسیقی, انتشار تک در سال 2013 “ببخشید” با رپ بزرگ شان در کمپانی کلمبیا. او نیز تا به حال تکرار نقش در طول عمر سری “Devious Maids.”

اما آن را در روباه “Glee” که او ساخته شده او را علامت ظاهر می شود در قسمت 113 سریال.

ریورا به حال تجربه قایقرانی در دریاچه در لس پادرس جنگل ملی, مقامات گفت.

نظارت تصویری نشان می دهد ریورا و پسرش Josey Hollis دورسی ترک در اجاره قایق.

هنگامی که قایق موفق به بازگشت آن فروشنده پیدا رگ های دست خوش پیشامد میشه در انتهای شمالی دریاچه اواخر بعد از ظهر چهارشنبه با پسر بچه خواب در هیئت مدیره در حدود سه ساعت پس از آن گرفته شده است. پسر محققان گفت که او و مادرش شده بود شنا و او پشت کردم به قایق اما او با توجه به یک کلانتر در بیانیه دفتر.

پسر با پوشیدن جلیقه نجات و یکی دیگر از ژاکت زندگی داشت در قایق همراه با ریورا کیف پول و کارت شناسایی است.

پسر ریورا پسر از ازدواج خود را به بازیگر Ryan دورسی بود امن و سالم و به سرعت پیوست با اعضای خانواده پس از او پیدا شد, مقامات گفت.

پدر و مادر او طلاق در سال 2018 پس از نزدیک به چهار سال از ازدواج.

تازه ترین توییت در ریورا حساب از روز قبل از مرگ او به عنوان خوانده شده “فقط دو نفر از ما” همراه با یک عکس از او و پسرش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>