او از مادر و دو برادر و یک خواهر به کروناویروس در عرض یک هفته

توسط ایمان کریمی و اوان اسماعیل-Bednarski | ایسنا

الیزابت Fusco هنوز عزادار او قدیمی ترین مرگ خواهر وقتی که او دیگر این هفته است. او قدیمی ترین برادر مرده بود بیش از حد.

در حالی که او بر روی گوشی با بیمارستان روز شنبه او شنیده ام او را مادر برنامه نویسی در پس زمینه و پزشکان فعالیت کوره در رفته به او را نجات دهد او با سی ان ان گفت. مادر او انجام آن را ندارد.

یک روز بعد در روز پنج شنبه برادر دیگر درگذشت ترک شوکه نیوجرسی خانواده ماتم از دست دادن یک مادر و دو برادر در عرض یک هفته و یک خواهر که فوت شش روز قبل — همه قربانیان از کروناویروس که کشته 195 نفر در ایالات متحده.

مادر او و خانواده مادر, فضل Fusco, 73, موروثی, New Jersey, درگذشت جمعه این هفته پس از اینکه تشخیص داده coronavirus.

برادر Carmine Fusco مرده بود فقط قبل از اینکه مادر خود را در همان روز با توجه به نیویورک تایمز. یک روز بعد در روز پنج شنبه یکی دیگر از برادر وینسنت Fusco جونیور, درگذشت یک عضو خانواده گفت.

او قدیمی ترین خواهر ریتا Fusco-جکسون مرده بود در مارس 13, بار گزارش شده است. همه کودکان در 50s خود را و این معلوم نیست که آیا آنها تا به حال در زمینه مسائل مربوط به سلامت.

“این کاملا سورئال” الیزابت Fusco گفته سی ان ان Chris Cuomo on پنج شنبه شب. “آنها ریشه از زندگی ما است … آن را مانند دوم ما شروع به سرند در مورد یک تلفن زنگ میزند و انگار شخص دیگری رفته از ما گرفته شده برای همیشه.”

او را هرگز فراموش نکنید شنیدن مادر او را در آخرین لحظات او گفت:.

“من گوش به آن دسته از پزشکان و کسانی که ماشین آلات کد مادر من بر روی گوشی هنگامی که او در گذشت. من هرگز بیش از آن.”

سه نفر دیگر از بستگان در بیمارستان بستری هستند

در علاوه بر این به مرگ سه نفر دیگر از بستگان در بیمارستان بستری هستند و در نیوجرسی و 19 سایر اعضای خانواده شده اند تست شده برای این ویروس هستند و نگرانی در انتظار نتایج گفت Roseann پارادیزو Fodera مادر پسر عموی. آنها عبارتند از: فرزندان و پدر و مادر و نوه و قرنطینه می شوند با هم.

“این یک تراژدی غیر قابل تحمل برای خانواده” پارادیزو Fodera گفت. “خانواده بزرگترین نگرانی این است که ما چهار نفر از اعضای یک خانواده که گذشت دو در حمایت از زندگی و یکی از با ثبات” پارادیزو Fodera گفت.

عفونت به نظر می رسد که نشات گرفته از یک شام خانوادگی در این ماه با توجه به زمان که برای اولین بار گزارش شده داستان. آن گفت: اولین کسی که به مرگ از coronavirus در نیوجرسی حضور داشتند که جمع آوری.

ما مرگ و میر بالا می رود

به عنوان ما مرگ و میر رشد می کند متحده سفارش بیشتر خاموش شدن ناگهانی. توسط پنجشنبه شب نیوجرسی بود و نه مرگ و میر ناشی از این ویروس و حداقل 742 افراد آلوده.

تعداد گزارش coronavirus موارد در ایالات متحده شروع به پریدن کرد روزانه هل دادن مراقبت های بهداشتی مقامات و رهبران سیاسی را گام به نگه داشتن همه گیر از قریب به اتفاق سیستم.

در کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت کشور است سفارش خود را نزدیک به 40 میلیون نفر به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom منظور مارکس اولین ایالتی محدودیت های اجباری در ایالات متحده برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است. آن را به اثر رفت پنج شنبه در نیمه شب و شامل معافیت برای خدمات ضروری از قبیل امنیت عمومی و مراقبت های پزشکی.

کارشناسان اصرار هر کس — حتی کسانی که اصلا احساس بیمار به اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>