یک شنبه آغاز شده است که با خبری که اریک Karlsson خواهد از دست بقیه فصل را با انگشت شست و انگشت شکسته NHL تا به حال تعلیق Evander کین برای سه بازی به پایان رسید — شاید قابل ملاحظه ای با یک کوسه پیروزی.

دیلن Gambrell شکست بدون گل کراوات در 3:08 علامت از دوره سوم و دروازه بان مارتین جونز ساخته شده 39 موجب صرفه جویی برای اولین shutout فصل منجر به کوسه ها به یک 2-0 برنده بیش از مینه سوتا وحشی در اکسل انرژی مرکز در خیابان, Minn.

برنت سوختگی در زمان عبور از Antti Suomela و تغذیه یک شوت به سمت خالص است که منعکس کردن Gambrell و گذشته وحشی دروازه بان الکس Stalock برای سومین هدف از این فصل است.

Melker Karlsson گل خالی-شبکه هدف با 15 ثانیه به سمت چپ به مهر و موم پیروزی چهارمین مستقیم برای کوسه ها دور از مرکز شیره. کوسه به خانه بازگشت به بازی بازی های Florida Panthers روز دوشنبه بعد از ظهر.

جونز فقط چهارم خود را شروع و در 17 بازی از آنجا شروع ماه ژانویه متوقف شده تمام 24 عکس او را دیدم در دو دوره به عنوان کوسه کشته شدن مجازات به ماریو فرارو و کوین Labanc. جونز نیز تا به حال 15 صرفه جویی در دوره سوم به عنوان او را برداشت تا برای اولین بار shutout از مارس 11 از فصل گذشته در برابر وحشی.

کوسه ها (26-28-4) نیز به کشته شدن یک تاخیر بازی مجازات در Suomela با 7:02 چپ در زمان تنظیم.

بدون Karlsson و کین کوسه موفق فقط 14 عکس در 40 دقیقه و فرصت از دست رفته به برتری اولیه در بازی قدرت.

کوسه ها موفق به پول نقد در در هر دو مزیت برای 1:52 در دوره اول و پس از مارکوس فولینو در زمان بالا چسبیده مجازات در 16:28 علامت اول.

کوسه ها اعلام کرد صبح روز شنبه که Karlsson خواهد نیاز به عمل جراحی برای تعمیر شکسته سمت چپ انگشت شست است که او دچار شب قبل از. در دوره سوم از بازی روز جمعه با Winnipeg Jets, Karlsson, 29, به نظر می رسد می شود صدمه زیر یک بی دست و پا برخورد با مرکز جو تورنتون.

کوسه ها انتظار Karlsson که منجر تیم با 40 امتیاز در 56 بازی ها به خوبی در پیش از اردوگاه های آموزشی در پاییز. Karlsson نیز منجر کوسه با 34 کمک و دوم در میان تمام اسکیت بازان در میانگین زمان بر روی یخ در 24:31.

Karlsson در اولین فصل از هشت سال 92 دلار میلیون تمدید قرارداد او امضا شده در ماه ژوئن برگزار 19:26 روز جمعه قبل از او مجروح شد.

Tim توجه به لباس پوشیدن و در محل Karlsson و شروع به بازی در کنار مارک ادوارد آزاده نامداری به عنوان شریک زندگی خود را. کوسه ها به یاد می آورد یعقوب میدلتون از کوترماهیان را کارلسون نقطه در فهرست.

مدت کوتاهی پس از اعلام NHL تعلیق بعد شنبه کین را به رسانه های اجتماعی برای تبدیل به NHL وزارت بازیکن ایمنی و رهبر آن جورج Parros برای آنچه که او احساس شده است عدم ثبات در احکام آن.

کین را تعلیق ناشی از مجازات او برای elbowing جت defenseman نیل Pionk در دوره سوم از بازی روز جمعه. اما کین با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: مشابه نقش رفته اند مجازات توسط لیگ.

“این واقعیت NHL وزارت بازیکن ایمنی به رهبری جورج Parros ادامه را انتخاب کنید و را انتخاب کنید چه کسانی و چه آنها تعلیق مسخره است!,” کین نوشت. “شده اند وجود دارد بی شماری حوادث از همان طبیعت از طریق این فصل و فصل گذشته که رفته اند unsuspended برای جریمه شد. هیچ شخص می تواند به شما بگویم چه چیزی است و یا نیست تعلیق در بازی امروز آن را تبدیل به یک کامل حدس می زنم.

“عمده وجود دارد عدم سازگاری با NHL وزارت بازیکن ایمنی. کاملا ناقص سیستم در بسیاری از راه های. از تعلیق به درخواست تجدید نظر حقوق آن را گیج کننده به من چه ما به عنوان بازیکن به این توافق رسیدند.

“شما نمی توانید ادامه به برخی از بازیکنان پاس و پرتاب کتاب در دیگران است. وجود دارد به خارج از شخص ثالث این تصمیمات برای حذف تعصب میباشیم که در این گروه به رهبری جورج Parros. هیچ یک از آن را می سازد هیچ حس.”

کین است چهارم در کوسه ها در این فصل با 37 امتیاز در 54 بازی. او یک تیم بالا 110 پنالتی دقیقه این سال و همه به جلو در زمان متوسط بر روی یخ با 19 دقیقه و 40 ثانیه در هر بازی.

کوسه ها در حال حاضر بدون مراکز لوگان مدل (شکسته چپ مچ پا) و توماس نمایی از پارچه (پاره شده رباط زانو) و defenseman دالتون Prout (تصادم). اگر چه مدل مجروح Jan. 7 می تواند بازگشت در چند هفته نمایی از پارچه است که برای فصل بعد از او صدمه دیده Jan. 29 و Prout بازی کرده است و در سه ماه.

Suomela به خود جلب کرد و به صف برای بازی روز شنبه در محل کین که تا به حال شده است بازی بر روی کوسه’ خط بالا با بارکلی Goodrow و پاتریک Marleau. Stefan Noesen شروع به بازی روز شنبه در kane’s نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im