کوسه کیسه مراسلات پستی: آیا یک قرارداد منتقل می شود و خواهد شد که مربی این تیم در فصل آینده?

ما نمی دانیم چه زمانی NHL سر فصل آن اگر و یا وقتی که برگشتی آغاز خواهد شد و چه بالقوه حذفی فرمت ممکن است مانند نگاه.

ما همچنین نمی دانیم که اگر کوسه را بازی یکی دیگر از بازی در این فصل اگر چه آن را نگاه نمی کند امیدوار کننده است.

مراکز کنترل بیماری ها خواسته است که همه در شخص رویدادهای مربوط به 50 نفر یا بیشتر شود برای بعد از هشت هفته. مگر اینکه NHL تصمیم می گیرد آن را می خواهد به بازی بازی فصل در ماه مه یا 31-تیم های حذفی و سپس آن را به نظر می رسد این کوسه را بازی کرده اند خود را در آخرین بازی فصل.

با که در ذهن بسیاری از کوسه ها کیسه مراسلات پستی سوالات تا به حال با پتانسیل خارج از فصل حرکت می کند. ما همچنین انجام دیگر کیسه مراسلات پستی تا پایان هفته.

بیایید نگاهی به آنچه که ما در حال حاضر.

شانس بزرگ قرارداد منتقل می شود در این تابستان ؟ (@PirainoVincenzo).

مدیر کل داگ ویلسون گفته است او دوست دارد هسته اصلی تیم و احساس می کند که آن دسته از بازیکنان کلیدی خواهد بود برای آنچه کوسه امید خواهد بود یک چرخش فصل آینده است. اما پس از مهلت تجارت ویلسون اشاره کرد که می تواند وجود داشته باشد معامله شده این offseason. “شما گوش دادن به مکالمات است که از امروز شروع و حمل بیش از طریق تابستان و از طریق پیش نویس” ویلسون گفت: Feb. 24. “در بسیاری از معاملات است که آغاز شده در حال حاضر. شما بحث را یادداشت و من فکر می کنم ما می تواند در بسیاری از مسائل مختلف بین در حال حاضر و پس از آن.”

البته آنچه که شناخته شده نیست در حال حاضر و چه خواهد شد به احتمال زیاد نمی توان شناخته شده برای برخی از زمان است که چگونه به شدت بحران بهداشت و درمان را تحت تاثیر قرار NHL هاکی مربوط به درآمد. ما می دانیم که خط پایین برای لیگ و تیم های فردی را یک ضربه بزرگ به خصوص اگر postseason است که به صورت مختصر و یا لغو در دسترس نباشد. بنابراین آن را بی خطر به فرض حقوق و دستمزد کلاه محدود شده اند انتظار می رود به رشد از $81.5 میلیون آن را برای این فصل را نیز تحت تاثیر قرار. که می تواند مانع هر گونه بالقوه کوسه معاملات با تیم های دیگر شاید کمتر مایل را در یک قرارداد مگر در مواردی است که وجود دارد “پول — در پول-out’ نوع معامله.

برای اینکه یک جواب حتی دیگر من فکر می کنم کوسه ها’ شانس حرکت یک قرارداد در offseason در حال کاهش است مگر اینکه آنها به توافق برسند به حفظ حقوق و دستمزد و یا یک قرارداد مشابه اندازه در بازگشت.

خواهد شد که کوسه’ سر مربی برای فصل آینده? که (برای شما) بزرگترین شگفتی و ناامیدی در این سال ؟ (@JakubWgner2)

این همه می تواند حدس و گمان خالص, البته, اما, اگر کوسه ها انتخاب نمی به نگه داشتن باب Boughner من فکر می کنم ویلسون را واقعا نگاه پیتر Laviolette. اگر ما با استفاده از پیت Condoleo را استخدام به عنوان یک الگو ما می توانیم استنباط آنچه ویلسون ممکن است به دنبال در یک سر مربی — تجربه و سابقه موفقیت است. Laviolette مقدار زیادی از هر دو داشتن برنده جام استنلی با Carolina در سال 2006 و قهرمانی کنفرانس با فیلادلفیا در سال 2010 و نشویل در سال 2017.

بزرگترین سورپرایز برای من بود راه هارون Dell تبدیل به اطراف خود فصل شد و کوسه’ شماره 1 دروازه بان. دل 3-4-0 با .890 صرفه جویی در صد در هشت بازی در پایان ماه نوامبر. در 25 بازی پس Dec. 1 دل است 9-11-3 با .911 صرفه جویی در صد. برخی از اعتباری است که برای رفتن به اوگنی Nabokov که من احساس می کنم باید به خواسته بازگشت به عنوان کوسه’ مربی دروازه بان فصل آینده حتی اگر یک سر مربیگری تغییر ساخته شده است.

بزرگترین ناامیدی برای اولین بار چگونه سازمان overestimated NHL-آمادگی بازیکنان جوان در این سیستم در شروع این فصل است. دوم کوسه ها نمی شد و تقریبا به اندازه کافی محکم در پایان دفاعی در شروع سال, حتی اگر آنها می دانستند که آنها نمی تواند outscore مشکلات خود را مانند آنها در 2018-19.

خواهد کوسه ها انتخاب کنید تا برخی از مجریان? ما شده اند تا از تمام فصل و در حال حاضر با (Brenden) دیلون رفته هیچ کس از چپ به دفاع از جوان ما بچه ها کمی. (Evander) کین می تواند اما او به حالت تعلیق می شود برای آن است. کوسه نیاز به برخی از بازیکنان مانند بلوز که بازی بدن و آن را به خوبی کار می کنند با Boughner. (@CibottiJoey).

واقعی, پیر مدرسه نوع مجری? هیچ. اما اگر کوسه ها می توانید پیدا کردن کسی که می تواند به پر کردن آن نقش اما همچنین می توانید اسکیت و مسئول در هر دو به پایان می رسد از یخ من فکر می کنم آنها می خواهم نگاه. مشکل این است که کسانی که ویژگی های سخت برای پیدا کردن هستند. شاید اگر یک تکیه برگمان را می توانید در انتساب است که در زمان. خود را از ششم یا هفتم defenseman ممکن است فصل آینده نیز می تواند که سابقه بازی در این نوع نقش است.

که از کوسه ها چشم انداز آیا شما احساس می کنید (هستند) بیشتر تحت تاثیر قرار توسط این فصل تعطیل نظر خود را توسعه و یا وارد شدن به یک بازی یا دو در سطح NHL? (@prairiebilbo).

بیشتر بازیکنان جوان مانند نوح گرگور (21), برگمان (21), اسکندر واقعی (22), Dylan Gambrell (23). در گرگور مورد او شروع به بازی در برخی بزرگتر دقیقه با لوگان مدل ، تمام وقت Barracuda بازیکنان نیز منفی تحت تاثیر قرار. شاید شما را دیده اند ماکسیم Letunov یا یواخیم Blichfeld بازگشت تا در برخی از نقطه در این ماه است.

آیا شما فکر می کنم (Wilson) سعی خواهد کرد به استعفا Brenden دیلون و شاید (پاتریک Marleau) در خارج از فصل? (@xDAYMANx)

من نمی بینم دیلون در آینده بعد از کوسه ها امضا Radim Simek به یک قرارداد چهار ساله. کوسه ها در حال حاضر از سه سمت چپ شات defensemen در Simek Marc-ادوارد آزاده نامداری و ماریو فرارو و دیلون بعدی قرارداد خواهد شد به احتمال زیاد از کوسه’ محدوده قیمت. نشانه های اولیه هستند پاتریک Marleau خواهد بود با کوسه فصل آینده است.

ما بازگشت با یکی دیگر از کیسه مراسلات پستی در اواخر این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>