کوسه’ لوگان مدل طول می کشد یک گام به سوی بازگشت

سن خوزه — San Jose Sharks کاپیتان لوگان مدل در زمان یک گام به سوی بازگشت از یک استخوان شکسته در سمت چپ مچ پا.

طراحی لباس و همکار centerman Joel tanya warren هر دو skated بعد از ظهر شنبه پس از کوسه ها از طریق رفت و حدود 40 دقیقه تمرین, اولین بار هر کدام از آنها تا به حال شده است در یخ پس از مربوطه خود را آسیب.

مدل صدمه دیده بود Jan. 7 در بازی مقابل St. Louis Blues و در یک پیاده روی بوت به تازگی به عنوان روز شنبه گذشته هنگامی که بر روی یخ برای کوسه’ pregame مراسم شناخت Marc-ادوارد آزاده نامداری 1000 بازی NHL.

کوسه مربی موقت باب Boughner نیست باید یک جدول زمانی در زمانی که مدل ممکن است قادر به بازگشت اگر چه به نظر می رسد وجود داشته است هر گونه موانع. زمانی که مدل بود که برای اولین بار مجروح کوسه تخمین زده است که او را از دست appoximately شش هفته.

Tanya warren دچار کاهش بدن آسیب Feb. 1. Boughner گفت: این احتمال وجود دارد tanya warren می تواند بازگشت به تمرین در چند روز آینده. کوسه بازی در خانه در برابر شعله کلگری قبل از مسافرت به بازی وینیپگ و مینه سوتا در فوریه. 14 و 15 بود.

کوسه ها هستند 5-5-0 بدون مدل و 2-1-0 بدون توماس نمایی از پارچه که دچار پاره متقاطع قدامی و داخلی وثیقه رباط در زانو چپ خود را در یک Feb. 29 بازی در برابر ونکوور کناکز.

لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر