کوسه’ homestand به پایان می رسد با از دست دادن و آسیب دیگر

سن خوزه — یک کوسه homestand آغاز شده است که با برخی از نتایج دلگرم کننده به پایان رسید و در ناامیدی و با یکی دیگر از آسیب های پس از لوگان مدل مجبور به ترک روز یکشنبه بازی با Colorado Avalanche میدوی را از طریق دوره اول.

مدل زده بود در کنار سر جن و بازگشت نیست در چه شد 4-3 از دست دادن به بهمن در مرکز شیره.

جو تورنتون Melker Karlsson و نوح گرگور همه گل برای کوسه ها. Karlsson هدف در آمد یک جدایی طلب در 3:41 علامت دوم و بازی 2-2.

اما ولادیسلاو Namestnikov به بهمن بازگشت سرب در 8:41 علامت دوم به عنوان کوسه پیچیده خود را در شش بازی homestand با 3-2-1 رکورد. کوسه ضرب و شتم نیوجرسی پیتسبورگ و تورنتو قبل از شروع یک هدف ضرر و زیان به مینه سوتا و اتاوا. کوسه ها از دست 2-1 به سناتورها در روز شنبه.

ناتان MacKinnon, گابریل Landeskog و Joonas Donskoi نیز به ثمر رساند برای بهمن به عنوان کوسه دروازه بان مارتین جونز به پایان رسید و با 20 موجب صرفه جویی در. گرگور به ثمر رساند با 43.6 ثانیه به سمت چپ در دوره سوم به قطع بهمن منجر به یک, اما کوسه می تواند هیچ نزدیک تر است.

کوسه’ اعلام کرد که 14,694 بلیط حال توزیع شده برای بازی دوم-کمترین تعداد فصل پس از 14,517 بلیط توزیع شد برای روز شنبه را به بازی با.

کوسه ها شروع چهار بازی سفر جاده ای روز شنبه در شیکاگو در برابر Blackhawks.

کوسه شد در یک بازی قدرت هنگامی که یک منحرف جن زده Couture که ایستاده بود به سمت چپ بهمن net. تیمو مایر در داخل بود بهمن خط آبی زمانی که او جن است که تغییر جهت به آن رفت و چوب J. T. Compher قبل از آن ضربه دوخته شده است.

Couture رفت یخ با 9:20 در سمت چپ در دوره اول. کوسه ها اعلام کرد در اوایل دوره دوم یکشنبه که دوخته بود و در حال ارزیابی و که او نمی خواهد بازگشت.

“من فکر می کنم آن را فقط احتیاطی که ما نمی خواهید به پرتاب او را در وجود دارد و من فکر نمی کنم آن را هر چیزی جدی” کوسه مربی موقت باب Boughner گفت: در مورد طراحی لباس. “من فکر می کنم او خوب میشه. اما قطعا در سمت چپ یک سوراخ در صف در حال حاضر در حال نازک صف جلو. من فکر می کنم که MacKinnon خط دشوار است که مسئولیت رسیدگی به آن است و بدون (Couture). آنها بهترین خط بر روی یخ.”

در حالی که کوسه ها هنوز در بازی قدرت Thornton به ثمر رساند خود را هدف هفتم از فصل سوم در آخرین پنج بازی به کوسه 1-0 شود با 8:44 در اولین دوره است.

پس از آسیب جوئل tanya warren در زمان طراحی لباس نقطه بر روی کوسه’ خط بالا با Evander کین و گرگور.

Tanya warren را به سادگی در اوایل دوره دوم منجر به Landeskog هدف که به کلرادو 2-1 منجر شود. Tanya warren به پایان رسید و با 14:50 از یخ زمان.

“سخت شروع در دوره دوم اما ما رو بهتر” tanya warren گفت. “آنها رو خوب خط اول با تعداد زیادی از مهارت است.”

دوخته بود و در هفتمین بازی برگشت با کوسه پس از او از دست رفته 17 بازی از Jan. 9 Feb. 23. مدل دچار یک شکستگی در مچ پا خود را در یک Jan. 7 بازی در برابر St. Louis Blues.

دوخته بود و به اهداف و کمک به او در شش بازی که در آن کوسه ها رفته اند 3-2-1. زمانی که مدل بود با او مچ پا آسیب کوسه رفت 7-10-0.

آینده در یکشنبه, طراحی لباس بود 16 گل و 23 پاس گل در 51 بازی.

کوسه ها بودند که 29-34-5 آینده در پنج شنبه, در حال حاضر چند بازیکن مصدوم.

Defenseman ماریو فرارو نیست بازی شنبه در برابر سناتورهای اتاوا و همچنین از دست رفته روز یکشنبه بازی با پایین بدن آسیب است. او در نظر گرفته شده است روز به روز. همکار defenseman یعقوب میدلتون نیز پایین تر بدن آسیب در نظر گرفته شده است اما هفته به هفته و ممکن است بازگشت برای بقیه فصل.

مرکز توماس نمایی از پارچه (زانو) و defenseman اریک Karlsson (انگشت شست) هر دو برای فصل با آسیب و دالتون Prout تنها دو بازی به عنوان او با برخورد ضربه مغزی علائم برای بسیاری از این فصل است.

“این قطعا دشوار است. ما شده ایم از طریق مبارزه با بسیاری از صدمات در این سال” کوسه جناح کوین Labanc گفت. “اما آن را هاکی. آن را به اتفاق می افتد در این سال آن را به اتفاق می افتد در سال آینده این اتفاق خواهد افتاد سال بعد از آن. بنابراین ما باید برای پیدا کردن برای پیدا کردن راه هایی را به پسر بعدی و آماده را در این مسئولیت به انجام (طراحی لباس) یا (نمایی از پارچه است) یا اریک کارلسون در کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر