SFPD: مسافران اتوبوس ضرب و شتم راننده با خفاش بیش ماسک منظور

آسوشیتد پرس

SAN FRANCISCO — San Francisco راننده اتوبوس شد حمله با خفاش های چوبی پس از درخواست سه مسافر به پوشیدن ماسک در همراهی با بهداشت شهرستان سفارشات برای مبارزه با کروناویروس.

سه مرد سوار اتوبوس در این شهر در جنوب محله بازار بعد از ظهر چهارشنبه گفت: سان فرانسیسکو, اداره پلیس, افسر رابرت Rueca یک ایمیل به جمعه. راننده پرسید که مسافران چندین بار به پوشیدن ماسک, اما آنها حاضر به طوری که راننده کشیده به اجازه دهید آنها را خاموش Rueca در بیانیه ای گفت.

“به عنوان قربانی شد, اسکورت مرد از اتوبوس یکی از مردان از جیبش یک بت چوبی زده و قربانی چند بار که ناشی از قربانی به مجروح شود,” او گفت:.

مسافران فرار کرد ،

تا چه حد از راننده صدمات نشده بود ساخته شده است. یک ایمیل به دفتر شهردار و سان فرانسیسکو شهری, حمل و نقل, آژانس شد و بلافاصله بازگشت.

San Francisco نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در حمل و نقل عمومی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی از — به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود — از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>