SF Giants: چرا داناون سلنو را ‘دانی بشکه’ نام مستعار چیزی است که هیچ کس را دیدم آینده

سان فرانسیسکو — چگونه یک 5-پا-8 infielder با 14 حرفه ای صفحه اصلی اجرا می شود و یک عمر OPS+ 84 کسب لقب “دانی بشکه?”

پشت داناون سلنو بیس کارت ممکن است منجر به طرفداران بر این باورند که نام مورد طعنه آمیز است اما غول هم تیمی می خواهیم شما را به می دانم که آن را آه-تا-اتصالات.

“من نمی دانم که در آن (نام مستعار) آمد, از, اما من می دانم که آن را از Giants’ اتاق قفل جایی” outfielder مایک Yastrzemski گفت. “کسی آن را گفته و همه ما متوجه شد که در واقع فقط درست است. که همه او می کند این است که آمار بشکه است.”

پس از شروع سلنو تصدی با غول سان فرانسیسکو در مه 2019 در کلمبیا بومی شده است و این تیم سازگار ترین خفاش در زمین زیر کشت. سلنو نیست سنتی قدرت تهدید –او مجموعه خود را حرفه ای-بالا با چهار خانه اجرا می شود در سال گذشته– اما او یک استعداد برای حفاری درایوهای خط و قرار دادن توپ در بازی است.

با توجه به فوق العاده بالا .409 BABIP (طور متوسط پنبه حلاجی شده به توپ در بازی) در فصل گذشته که رتبه دوم را در بیس بال در میان hitters با حداقل 200 صفحه ظاهر آن را عادلانه به فرض Solano, 32, خواهد عقب به ميانگين در سال 2020 است. قبل از 2019 فصل سلنو گذشته در این رشته در سال 2016 و متعلق به یک حرفه ای .257 متوسط و .331 ضربه زنی در صد بیش از 370 بازی های لیگ.

در سال 2020 حجم نمونه که در حال حاضر شامل شش بازی ها, Solano را BABIP است .415 به عنوان او در ادامه به بشکه رزین در یک رای هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند در اوایل در حرفه خود.

“من نمی دانم اگر من تا کنون شنیده ام صحت نام مستعار” Yastrzemksi گفت. “او فقط همیشه می یابد یک راه برای قرار دادن بشکه در توپ و تاثیر این بازی است.”

پس از 2–4 عملکرد جمعه که شامل یک RBI تنها در ورود دوم خاموش Padres آس کریس Paddack, Solano در حال حاضر 77 بازدید با غول. هیچ شده اند بیشتر کلاچ و یا بیشتر قابل توجه از خود هشتم-دور خانه اجرا Padres right-hander کریگ Stammen که در خدمت یک بازی به تساوی سه-اجرای هومر به سلنو در پایین هشتم باز یافته در Giants’ 7-6 آمده از پشت سر برنده در روز چهارشنبه.

Stammen باز در خفاش با سه متوالی زمین خارج قسمت خارج از صفحه قبل از پرتاب یک changeup که از دست رفته و محل آن خاموش گوشه در داخل. سلنو چرخش در changeup به هر حال barreling زمین و رانندگی آن را به سمت چپ زمینه سفید خیره کننده خانه اجرا مشخص شده است که اولین کار خود را در Oracle پارک.

“من به دنبال یک زمین من می تواند درایو و من قادر به واکنش نشان می دهند به یک زمین” سلنو گفت: از طریق اسپانیایی-مترجم زبان اروین Higueros. “خوشبختانه من کوتاه نوسان و من قادر به انجام برخی از آسیب. تنها چیزی که من در تلاش بود به انجام بود را محکم بگیرید و حداقل یک درایو اجرا شود.”

با 7 RBIs در اولین هفته از فصل سلنو مسیرهای پیاده روی تنها قرمز outfielder نیک Castellanos (8) و بریوز shortstop Dansby سوانسون (8) در لیگ ملی رهبران.

به عنوان شروع سوم baseman اوان Longoria آماده برای بازگشت از مجروح لیست سلنو است به احتمال زیاد به بازگشت به پاره وقت نقش او پر شده در طول سال 2019 فصل است. غول عشق سلنو توانایی ضربه چپ دست و فکر می کنم او بهترین راه حل مناسب برای کسب درآمد شروع می شود زمانی که آنها چهره southpaws اما در خانه خود اجرا Stammen و دو اجرا دو در ورزشگاه طفره زن کردن righty دنیس سانتانا در شنبه 5-4 برنده بیش از داجرز نشان می دهد او قادر به بیش از یک جوخه بازیکن.

با سلنو ارائه دو تیم مهم ترین بازدید در هفته اول فصل مدیر گیب Kapler مارس باید برای تنظیم این برنامه.

“واقعا آهسته ضربان قلب در بشقاب او واقعا معتقد است در خود با استفاده از تمام زمینه او فقط یک حرفه ای واقعی hitter,” Kapler گفت. “بدیهی است که نام مستعار ‘دانی بشکه’ نمی آمد از من آن را از هم تیمی های خود و افرادی که در اینجا با او قبل از من, اما من قطعا فکر می کنم آن را اعمال می شود.”

SF Giants Gameday: گوش دادن به اخبار منطقه خلیج گروه روزانه, San Francisco Giants, پادکست, میزبانی شده توسط ما ضرب و شتم خبرنگار کری کراولی. ما به شما یک دسترسی به همه نگاه 2020 فصل به طور منظم با soundbites از مدیر گیب Kapler و مورد علاقه خود را غول بازیکنان به همراه آخرین تجزیه و تحلیل در هر حرکت در طول یک بی سابقه ای شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر