SF Giants بالا چشم انداز Heliot راموس رنج می برد مورب آسیب در کاکتوس بازی لیگ در مقابل رشته کوه های راکی

PEORIA, Ariz. — شاید Heliot راموس باید فقط آمار قطع ،

در موشک خود را پرتاب به صفحه اصلی جمعه شب برابر رشته کوه های راکی غول’ شماره 2 چشم انداز رنج می برد خفیف مورب فشار این تیم تایید یکشنبه. او را دوباره ارزیابی توسط تیم پزشکان پس از دریافت درمان در این هفته و یک جدول زمانی برای بازگشت تعیین خواهد شد و سپس.

[ مرتبط: Heliot راموس نشان می دهد که چرا او را به ارزش گرفتن هیجان زده در مورد در بهار دوم آموزش بازی ]

رشته کوه های راکی اول baseman دانیل مورفی بود گرد سوم و راموس اخراج صفحه اصلی به زور او را به کیسه. اما او به نظر می رسد که صدمه دیده خود را در روند.

که به بازی آمد و در چهارم زمین باز یافته اما راموس در بازی باقی مانده. دو نوبت بعد او حتی استفاده از گشتاور کامل برای راه اندازی یک صفحه اصلی اجرای بیش از 400 پا بر روی berm در سمت چپ-مرکز زمینه.

که می تواند نشان می دهد آسیب نیست به خصوص جدی داخلی شناخته شده اند به ناگ بازیکنان پس از درد و رنج آسیب اولیه.

مدیر گیب Kapler raved در مورد راموس پس از عملکرد او در شب جمعه.

“این بسیار جامد تمام اطراف ابزار بسته” Kapler گفت. “بزرگ و قوی بچه بازو با حمل قدرت. … جوی (بارت) بود در واقع raving در مورد ورزشکاری او را و در مورد فرد است که او به عنوان یک هم تیمی و همچنین.”

راموس, 20 بود Giants’ در دور اول انتخاب و در سال 2017, MLB پیش نویس است. اگر چه او در عمده-لیگ اردوگاه غول را به نام او برای دو کاکتوس بازی های لیگ.

راموس نقل مکان کرد تا به سرعت از طریق سان فرانسیسکو جزئی-لیگ سیستم کسب درآمد تماس بگیرید-تا به دو-یک ریچموند میدوی را از طریق فصل گذشته زمانی که او هنوز 19 سال.

تنها بارت صفوف جلوتر از او در MLB.com’s list of Giants چشم انداز بالا.

این است که آخرین اخبار و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>