SF Giants از دست دادن کنترل در یک اشتباه پر seventh inning زباله فرصتی برای رفت و برگشت رنجرز

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

SAN FRANCISCO — San Francisco Giants آمد از سه چهار اجرا کسری بودجه در شش بازی homestand که در آن پارچ پسند اوراکل پارک بازی مانند یک hitter وظیفه را پناهگاه.

یک چهارم چهار-اجرای کسری در نهایت ثابت بیش از حد دشوار است برای انعطاف پذیر صف برای غلبه بر.

پس از سقوط 5-1 در روز یکشنبه, سری آخر برابر رنجرز غول سوم baseman اوان Longoria و جالب چادویک Tromp هر لعنتی خانه اجرا می شود در پایین ششم برای مساوی کردن بازی در 5-5.

سی دقیقه بعد اشتباه پر seventh inning چپ غول در یکی دیگر از سوراخ در یک 9-5 شکست کاهش یافته است که این باشگاه به 5-5 از طریق آن برای اولین بار 10 بازی.

رنجرز مشت جوی Gallo تحویل پشت شکستن سه-اجرای خانه اجرا در یک 0-2 fastball کردن غول مسکن تایلر اندرسون که شکست روز یکشنبه بازی باز شد اما سه متوالی پیاده روی برای باز کردن هفتم با right-hander اندرو Triggs است که مجموعه ای از تگزاس تا برای موفقیت است.

تبادل در لیگ برتر بازی پس مارس 17, 2018, Triggs پیوست غول’ اغل گاو یا حشم یکشنبه پس از این باشگاه قرار داده شده شنبه شروع پارچ درو Smyly در 10 روز مجروح لیست سمت چپ انگشت اشاره فشار است.

Triggs وارد بازی در تسکین استارت جف Samardzija در بالای ششم و بازنشسته Isiah Kiner-Falefa اما نمی تواند پیدا کردن strike zone هنگامی که او بازگشت به تپه هفتم. فرمان او مسائل led مدیر گیب Kapler به تماس اندرسون که به یک قربانی پرواز قبل از Gallo راه اندازی یک 422-سه پا-اجرا اجرای خانه فراتر از دیوار در سه کوچه.

قبل از غول های تغییر خود ابعاد به جای جدید bullpens در مرکز میدان این offseason, دیوار, در سه کوچه نشسته 421 پا از صفحه. گالو خانه اجرا به نظر می رسد به سختی خراش بر روی دیوار, اما این تنها صفحه اصلی اجرای ضربه در طول homestand که ممکن است به جای آن شده است یک پایه آمار در دو دهه اول ورزشگاه وجود دارد.

غول از چهار اجرا کسری در چهارشنبه 7-6 برنده شدن بیش از Padres و پنج شنبه را 12-7 دست دادن به سن دیگو و نیز کاهش یافت و در اولین ورود در هر یک از دو بازی اول از سری خود را در برابر رنجرز.

“(ما) به خودمان فرصت و چیزهایی که اتفاق می افتد و هر یک از این بازی ها ما نبوده است و این چیزی است که شما واقعا احساس خوبی در مورد” چپ fielder شکارچی پنس گفت. “و آن را به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده به بخشی از.”

هیچ غول پارچ ثبت شده بود بیش از 10 ناشران در یک بازی تا روز یکشنبه اما Samardzija تلاش در پنجمین دور نمی بهبود تیم شانس برابر رنجرز. با تگزاس leadoff hitter وظیفه شین سو چو در بشقاب Samardzija چپ یک برش در اعتصاب منطقه که چو حفر McCovey یارو.

چو دو اجرا اجرای خانه سمت چپ خفاش در 110.1 مایل در ساعت و با ارسال چند kayakers غواصی به خلیج سان فرانسیسکو برای سوغات.

غول نگه داشته Samardzija از چرخش برای فصل باز چهار سری بازی در لس آنجلس به دلیل آنها می خواستند او را به باز کردن فصل متوالی با گردش در داخل بیشتر پارچ پسند محدوده اوراکل پارک. این تصمیم موفق به پرداخت سود سهام به عنوان Samardzija داد تا پنج اجرا می شود در هر شروع و هر دو بازی غول از دست داد.

Samardzija فرار با هیچ تصمیم با تشکر به یک غول جرم که زنده در وسط نوبت در برابر رنجرز اغل گاو یا حشم. Longoria به انفرادی اجرای خانه به سمت چپ زمینه سفید کردن تگزاس right-hander ایان Gibaut چپ خفاش در 108.8 مایل در ساعت مارک و هفتم سخت ترین ضربه توپ خود را در طول دو به علاوه فصل با غول.

Tromp دو اجرای هومر در مقابل جسی چاوز بود که اولین بار خود حرفه ای جوان به او پیوست زمان Red Sox shortstop Xander Bogaerts و سابق کارگر ماهر outfielder ژن Kingsale به عنوان تنها بازیکن متولد شده در آروبا به هومر در یک لیگ بازی.

برخی دیگر از غول های بازیکنان تشویق آمیز از جمله اجرای دوم baseman داناون سلنو رفت 2–2 با یک جفت از پیاده روی به ادامه بکن بکن سکس با شروع فصل در بشقاب.

پنس شده است به عنوان سرد به عنوان سلنو شده است اما کهنه outfielder در نهایت از طریق شکست در برابر تیم رنجرز که به او کمک کرد احیای زندگی حرفه ای او در فصل گذشته.

پنس شروع تابستان 0-برای-23 در صفحه اما batted در پاکسازی نقطه یکشنبه به عنوان Kapler اصرار او هنوز هم بسیار با اعتماد به نفس در 37 ساله چپ fielder توانایی ضربه چپ دست داد ، در اول خود را در بت برابر رنجرز southpaw Kolby Allard, پنس خرد 401-پا سه گانه به راست مرکز زمینه.

نوسان کمک اعتبار Kapler تصمیم به ترک پنس در قلب نظم در حالی که همچنین حاوی یک غول های تیم که در نظر پنس یکی از حیاتی ترین جانباز رهبران.

“این نبوده است که سخت به ماندن مثبت برای من شخصا” پنس گفت: پس از چند روز بازی. “من به آنچه که روند من چه من آماده سازی و چه تنظیمات نیاز می شود ساخته شده است.”

غول متکی مرکز fielder مایک Yastrzemski به انجام جرم در کنار سلنو در طول یک homestand که در آن تیم به طور متوسط بیش از شش اجرا می شود در هر بازی اما جمعه بود یک بعد از ظهر آرام برای لیگ ملی رهبر در برد بالا تعویض.

Yastrzemski رفت 0-برای-5 با دو strikeouts به پایان خود نه بازی بر پایه خط برای باز کردن فصل.

غول باز خواهد شد خود را طولانی ترین سفر جاده ای از فصل دوشنبه در Coors زمینه در دنور که در آن آنها می خواهید بازی یک بازی در برابر Rockies قبل از سفر به لس آنجلس و هوستون برای سه سری بازی برابر داجرز و Astros.

“من فکر می کنم ما تا به حال برخی از بازی ها است که ما به خصوص خوب” Kapler گفت. “من فکر می کنم ما نشان دادیم توانایی بازگشت از بودن در یک بازی است که بسیار دلگرم کننده است. ما نشان داده ایم برخی از انعطاف پذیری است. ما ساخته شده برخی از تنظیمات که بخشی از خوب بودن تیم بیس بال و من فکر می کنم ما باید مقدار زیادی از چیزهایی برای کار بر روی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر