SF Giants’ جانی کوتو هیچ ضربه پیشنهاد شکسته توسط خیره کننده misplay از شکارچی پنس

که می داند چه می توانست اگر شکارچی پنس دیدم یک روال flyball ضربه به سمت چپ میدان در ورزشگاه طفره زن در پایین ششم در شب شنبه.

غول استارت جانی کوتو ممکن است برای همیشه تعجب “چه می شود اگر؟”

بعد از ریختن پنج no-hit نوبت به باز کردن بازی روز شنبه در برابر داجرز کوتو آمد برای پایین ششم و ناشی از آسان flyball به چپ درست کردن خفاش از داجرز دوم baseman Kiké هرناندز.

به عنوان توپ پرواز به سمت خود, پنس گرفت و چند قدم از موضع خود را قبل از بالا بردن اسلحه خود را. او از دست داده بود flyball در ورزشگاه طفره زن چراغ و در کوتو از دست داده و شانس خود را در تاریخ است.

غول وارد بازی روز شنبه با یک لیگ برتر-پیشرو 18 خطاهای اما پنس را misplay را در ورق آمار برای هرناندز به عنوان یک سه گانه به دلیل flyballs از دست رفته در عناصر هستند نه حکومت به عنوان خطا است.

چه آغاز شده به عنوان یک شب به یاد داشته باشید برای کوتو و غول های پایین ششم زمین باز یافته تبدیل کاملا فراموش شدنی.

داجرز خود را به ثمر رساند اولین اجرا در RBI groundout اما اضافه شدن سه نفر دیگر در یک خانه اجرا به سمت چپ رشته از سوم baseman جاستین ترنر که تحت سلطه کوتو برای بسیاری از کار خود را.

آن را تعجب آور بود کوتو بود و هنوز هم در این بازی در همه زمان ترنر به صفحه به عنوان او راه می رفت قبلی دو hitters و همچنین دریافت بازدید از غول های, مدیر ارشد, ورزشی, مربی, دیو Groeschner که به نظر می رسد بررسی پتانسیل آسیب های پا برای جانبازان right-hander.

کوتو متقاعد Groeschner و غول مدیر گیب Kapler او سالم به اندازه کافی برای ادامه تبادل, اما پس از پرتاب بیش از 25 رزین در پایین ششم او به وضوح در حال اجرا از گاز است.

ترنر ساخته شده کوتو و Kapler پرداخت با هیچ مسرف به چپ میشه و در یک لحظه یک 5-0 منجر شد ناگهان باریک 5-4 مزیت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account