SF Giants خانه, درب بازکن, فاقد, درام, صف فاقد یک جرقه در از دست دادن به Padres

سان فرانسیسکو — پس از در آوردن در مرکز میدان نرده در offseason و بسته کردن زمینه حق مشاهده پورتال زیر بازی های آنلاین کرسی در ابتدا از coronavirus همه گیر غول شروع به اطلاع می روند.

در طول تابستان تمرینات در Oracle پارک flyballs سفر دورتر و بیشتر توپ در هوا فرود آمد فراتر از میدان بازی است. در اولین بازدید خود را به سان فرانسیسکو پس از غول reimagined بیرون از محیط های San Diego Padres متوجه آن بیش از حد.

پادرس آمار یک جفت homers کردن غول استارت جف Samardzija و برخورد وطن باشگاه 5-3 شکست در خانه را باز کن که فاقد درام و توهین آمیز قدرت شلیک برای نارنجی و سیاه و سفید.

“Ballpark نگاه بزرگ آن را به خوبی تنظیم و به طور کلی آن را به حال جو است که ما قطعا نیاز” سال اول مدیر گیب Kapler گفت.

غول انرژی به نظر نمی رسد برای مطابقت با هیجان سنتی خانه, درب بازکن, به خصوص در ninth inning زمانی که Padres چپ دست کشید Pomeranz بیرون زده طرف.

Kapler بود با احتیاط از اجازه دادن به Samardzija صورت یک داجرز صف لود شده با دست چپ sluggers پس او تعجب آور تصمیم به نگه داشتن جانباز استارت از چرخش برای فصل باز سری در لس آنجلس.

غول فکر می کردم یک راست دست سنگین Padres صف بهتر بود matchup برای Samardzija بنابراین او منتظر به فصل اغاز تا روز سه شنبه خانه را باز کن.

نتایج نیست دقیقا چه غول امیدوار بودند.

Samardzija به طول انجامید چهار نوبت دادن تا پنج اجرا می شود که همه را به ثمر رساند در یک جفت از پشت شکستن homers.

“دو بد زمین است که در نتیجه” Samardzija گفت. “گفت: من آن را قبل از شما نگه داشتن آن به تکنوازی ما پیروزی 3-2.”

انفجار اول در آمد بالا از زمانی که Samardzija انداخت موبایل و کامپیوتر را در منطقه به Padres phenom فرناندو Tatis جونیور دوم-سال shortstop فرستاده زمین در هوا به سمت راست میدان, اما آن را به حال به اندازه کافی گیم لافت است که برای اولین بار baseman پابلو Sandoval در ابتدا شروع به تعقیب توپ فکر او ممکن است یک بازی.

در خیره کننده, مد, Tatis’ flyball فرود آمد بالای دیوار آجری در سمت راست میدان caroming به بازی های آنلاین کرسی بعید سه-اجرای هومر. غول های تلویزیون پخش Duane Kuiper و مایک Krukow گفت: بسته کردن مشاهده پورتال زیر حصار تغییر ممکن است باد الگوهای داخل پارک و بر اساس راه توپ های انجام شده به سمت راست میدان در هفته گذشته نمایشگاه بازی در برابر یک سازمان ممکن است بخواهید به کمیسیون یک مطالعه علمی.

“Tatis یکی از پویا جوان hitters قدرت در بازی” Kapler گفت. “ما او را دیده ام در حال حاضر اگر شما توجه نزدیک مانند همه ما او واقعا می توانید در زیر توپ و رانندگی آن است.”

در بالای چهارم زمین باز یافته Padres حق صحرا نورد به آرامی مایرز چکش زمین سمت چپ میدان مرکز شکاف است که به احتمال زیاد هنوز هم پاک خود دیوار در طول دو دهه اول ورزشگاه وجود دارد. در سال 2020 غول مرکز fielder مایک Yastrzemski تماشا مایرز’ flyball اوج به خانه اغل گاو یا حشم منتقل شده بود از خاک ناپاک در سمت چپ میدان به منطقه فراتر از چپ میدان مرکز حصار.

“من فکر می کنم (س) را رفته بود در یک طوفان” Samardzija گفت. “اجازه دهید او را به این اعتبار که یکی. او خرد است که توپ.”

پارک ابعاد نیست به طور چشمگیری متفاوت است, اما هیچ سوال چند flyballs که قابل پخش در گذشته را در خانه اجرا می شود در آینده. مایرز’ دو-اجرای شات در روز سه شنبه برای اولین بار بود که می توانست فرود بر روی فلز bleacher صندلی و به جای آن یافت می شود شرکت در میان غول های ضد.

آن را از دست داد در غول طرفداران که Samardzija اولین بار برای مقابله با چالش های جدید اوراکل پارک ارائه شده است به کوزه. راست دست است و در آخر فصل یک تا پنج-سال 90 میلیون دلار قرارداد با این باشگاه و در حالی که او در آینده چشمگیر 2019 که در آن او به پایان رسید با یک 119 عصر+ او همیشه تلاش می کرد با دادن homers.

در 54 بازی های حرفه ای در Oracle پارک Samardzija در حال حاضر تسلیم 31 صفحه اصلی اجرا می شود, نهم-بیشتر از هر پارچ در دو دهه سابقه ورزشگاه.

غول’ بهترین فرصت برای کوه گشت در آمد پایین ششم زمانی که Kapler صف در نهایت تعقیب Padres right-hander ژاک دیویس از بازی. سوم baseman Wilmer فلرس و جالب تایلر Heineman هر سوار در یک اجرا برای محدود کردن کسری بودجه از 5-1 به 5-3 اما خرج کردن hitter وظیفه شکارچی پنس فرصت از دست رفته را به مسکن مت Strahm پرداخت 84 مایل در هر ساعت اشتباه است.

پنس چرخش در زمین برای اولین بار از Strahm یک changeup از سمت چپ بیش از قلب از بشقاب و ظهور آن را در پشت صفحه اصلی به Padres گیر فرانسیسکو Mejia.

غول به حال فرصت دیگری برای تجمع در هشتم پس از مایک Yastrzemski چراغ خاموش به زمین باز یافته با یک پیاده روی اما Wilmer فلرس ضربه به 5-4-3 دو بازی به پایان یک تهدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر