SF Giants باید دور شو بعد, بلوز, پایان فصل طولانی ترین سفر جاده ای در فراموش شدنی مد

در طول 10 بازی سفر جاده ای ارائه شده است که این غول با چالش های بی امان و باریک حاشیه برای خطا گیب Kapler باشگاه همواره به بیش از حد دور است.

غول منفجر اواخر آگهی در گریز روز در کلرادو و لس آنجلس هدر دادن شانس به تقسیم یک سری با اولین-محل رشته کوه های راکی و سرقت یک سری از علاقه مندی ها در لیگ ملی غرب داجرز.

بنابراین هنگامی که غرش غول از چهار اجرا کسری حتی خود سه بازی در هوستون با 7-6, 10-باز یافته برنده روز سه شنبه در مقابل Astros این مجموعه صحنه را برای یک تیم بی تجربه به اثبات آن می تواند یک گام رو به جلو و رشد از قبل اشتباهات.

در یک 5-1 دست دادن به Astros, غول موفق به رفتن به عقب.

“ما باید به بازی بهتر همه در اطراف نام تجاری بیس بال اگر ما در حال رفتن به رفتن در جاده ها به بازی بازی رشته کوه های راکی داجرز و من می دانم که آنها بدست نمی کردن به بهترین خود را شروع اما واقعا با استعداد و توانمند تیم در Astros” Kapler گفت. “ما باید به بازی واقعا در سطح بالا و بیس بال.”

اغل گاو یا حشم blowups شده اند همه بیش از حد معمول برای یک غول تیم با یک لیست بی پایان از بی تجربه بین برنده و از آن rookie left-hander کالیب Baragar که اجازه Astros به کنترل از سری آخر در روز چهارشنبه.

با بازی 1-1 ورود پایین ششم Baragar تسلیم سه متوالی تک آهنگ اجازه رفتن پیش رو اجرا کنید به نمره در یک زمین و سپس به تماشای یک اجرا خانه اجرا ضربه گیر مارتین مالدونادو بادبان به کرافورد جعبه در سمت چپ میدان در MinuteMaid پارک.

مالدونادو خانه اجرا مشخص شده در 16 بازی متوالی است که در آن یک غول پارچ اجازه داده است یک خانه اجرا طولانی ترین خط در تاریخ حق رای دادن.

خارج از درهم و برهم دفاع و مبارزه در برابر مخالف شروع کوزه خرد کردن روح homers شد یک تم غول’ طولانی ترین سفر جاده ای از فصل. رشته کوه های راکی sluggers دانیل مورفی و چارلی Blackmon در ترکیب قرار داده و پنج بازی خارج از رسیدن به خانه اجرا می شود به سمت راست در زمینه Coors زمینه قبل از داجرز outfielders A. J. پولاک و Mookie بتی هر clubbed سه-اجرای عکس در تضعیف روحیه شکست در ورزشگاه طفره زن در روز یکشنبه.

حتی زمانی که Baragar وارد یک کراوات, بازی Kapler احتمال دارد که outlasting آستروس خواهد بود یک کار دشوار است زیرا شروع پارچ ترور کاهیل تنها ثبت 1 2/3 نوبت خود را در غول اولین.

غول افزود کاهیل به فهرستی از چند ساعت قبل از اولین زمین چهار شنبه بنابراین او می تواند شروع در محل مجروح right-hander جف Samardzija. برای روشن شدن فضا برای سابق اوکلند در این همه ستاره به غول های تعیین شده یکی دیگر از سابق یک righty, اندرو Triggs برای واگذاری.

Kapler گفت pregame غول در واقع می تواند انتظار کاهیل به اطراف پرتاب 45-به-50 رزین شنبه و right-hander در نهایت به پایان رسید و بعد از ظهر با 55 برابر یک بیمار Astros صف است که به طور متوسط نزدیک به شش رزین در هر صفحه ظاهر در برابر کهنه استارت.

کاهیل ندارد به خصوص تیز بیش از 1 2/3 نوبت در برابر هوستون به عنوان او راه می رفت چهار Astros hitters اما او اجازه نمی دهد یک اجرا در سال 2020 اولین و دریافت فوری کمک از مسکن شان اندرسون. پس از کاهیل راه می رفت پایگاه های لود شده در پایین دوم اندرسون وارد ناشی از یک زمین باز یافته-پایان popout از Astros leadoff hitter وظیفه جورج اسپرینگر برای حفظ Giants’ 1-0 شود.

“هدف من در خارج وجود دارد برای رفتن به سه یا چهار امروز و با تعداد زمین آن اتفاق نمی افتد” کاهیل گفت. “آنها یک کار بزرگ انجام داد.”

متناقض غول صف چکش آستروس اغل گاو یا حشم در دو بازی از این سری بود اما بدون دو تا از آن هنرمندان بالا در برابر هوستون در روز چهارشنبه. Infielder داناون سلنو که منجر به باشگاه با .458 طور متوسط پنبه حلاجی شده از دست رفته خود را مستقیم دوم بازی به علت شکم درد. Austin Slater, که در اصل به چاک دار نقطه سوم در صف مقابل Greinke بود اواخر ابتدا با آرنج راست درد.

غول بود که خدمات مرکز fielder مایک Yastrzemski که رفت 3-برای-4 با یک سه گانه و اجرا اما این تیم صف در برابر دست راست شروع کوزه فاقد یک پانچ. هر یک از پایین شش hitters در چهار شنبه شروع صف شروع روز با یک عملیات تحت .600 از جمله سه جانبازان در برندن Crawford, Brandon کمربند و شکارچی پنس که در حال حاضر یک عملیات زیر .500 از طریق یک سوم از این فصل است.

کرافورد کمربند و پنس نمی تواند در فهرست دفعه غول انتظار می رود به رقابت برای عنوان یک بخش اما اجراهای خود در سال 2020 انجام نشده زیادی برای کمک به این باشگاه بماند رقابتی فشرده 60-بازی فصل.

در حالی که کرافورد و پنس بازی نقش محوری در چهارشنبه باز گشت پیروزی سهم خود بودند غیر معمول برای یک تیم است که بازگشت به اوراکل پارک برای سه مجموعه بازی مقابل اوکلند در آخرین محل در لیگ ملی غرب است.

ما نیاز به حمایت شما!چندین غول مقالات رایگان باقی خواهد ماند هر 30 روز – و من راه اندازی یک خبرنامه رایگان و پادکست آمده است که پنج شنبه-جمعه – اما برای دسترسی به همه من پوشش شما نیاز به اشتراک MercuryNews.com یا EastBayTimes.com. اینجا کلیک کنید برای ما آخرین عطارد اخبار ارائه و در اینجا برای آخرین East Bay Times ارائه دهد. با تشکر از شما! کری کراولی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید