SF Giants: Gabe Kapler را تبادل استراتژی مقدار زیادی از منتقدان اما طرفداران جدید شروع به ظهور

با بازگشت به عقب فوران چاه نفت ضرر و زیان در ورزشگاه طفره زن اول دو بازی از گیب Kapler دوران چیزی کمتر از یک فاجعه کامل برای San Francisco Giants و مدیر جدید.

Kapler شاغل غیر متعارف تبادل استراتژی با استفاده از دو از چهار صفحه استارت, Kevin Gausman و جلب Smyly از اغل گاو یا حشم نیز در حالی که با کشیدن باز شب استارت جانی کوتو و تنها پس از چهار نوبت و 63 زمین.

Kapler و کارکنان مربیگری خود اصرار دارند محتاط رویکرد در آغاز فصل خود را نگه دارید کوزه سالم اما کوزه کهنه عادت کرده اند به کار بر عمیق تر به بازی.

“من امیدوارم که دفعه بعد من می آیند و زمین گذشته پنج نوبت آن است که برای رفتن به یک تصمیم گیری برای مدیر” کوتو گفت: از طریق زبان اسپانیایی مترجم اروین Higueros.

کوتو نبود تنها پارچ برای ابراز ناامیدی با غول’ تاکتیک های Gausman که امضا یک سال $9.5 میلیون معامله برای پیوستن به این تیم را به چرخش در offseason نشان داد او هیجان زده به ساخت اولین خود را در امداد.

“من احساس می کنم بیشتر از یک مدرسه قدیمی که در آن ذهنیت من فکر می کنم باید وجود داشته باشد استارت وجود دارد و باید بین برنده های” Gausman گفت شنبه. “من فکر می کنم کل بازکن چیزی که می شود یک کمی روی حیله و تزویر. آن را فقط به نوع پیچیده چیزهایی بیشتر از من فکر می کنم به آن نیاز دارد برای من. اما من تا به حال هیچ مشکلی انجام آن است. من فکر می کنم این امر می تواند چیزی است که ما می خواهم انجام هر یک بار در چندی در برابر یک تیم بود.”

کوتو و Gausman گفت Kapler ابلاغ برنامه های خود را جلوتر از زمان به طوری که آنها می دانستند چه در انتظار روشن است یک جفت غیر رقابتی زیان ساخته استراتژی سخت تر به قبول.

“ما می خواهیم کوزه و بازیکنان خود را بیان و به اشتراک گذاشتن آنچه که در ذهن خود” Kapler گفت. “این نمی آید به عنوان یک شگفتی به من که Gausman ترجیح می دهید برای شروع بازی است و من حمایت کند. چند بار در این فصل Gausman خواهد گذاشت و توپ او را شروع به بازی و ما او را به بازی و من فکر می کنم او برای رفتن به راضی است.”

به عنوان نقد شروع به ساخت این غول در پاسخ با پیروزی 5-4 بیش از داجرز به امن اولین پیروزی خود در این فصل روز شنبه. Rookies های لوگان Webb و کالیب Baragar ترکیب برای شش نوبت از یک اجرای توپ و پس از آن هر دو جوان کوزه اعتبار خود مدیر برای تخمگذاری انتظارات روشن و جلوتر از ظاهر خود.

“رفتن به آن من می دانستم که آنچه که امروز قرار بود به مانند نگاه” Webb گفت. “این یک مقدار مشخصی از رزین های رسیدن به پنجمین زمین باز یافته سعی کنید به پایان پنجمین دور, من می دانستم که رفتن به آن را. بنابراین کسانی که پنج من که قرار بود برای رفتن وجود دارد و فراموش کار من. هر زمان که شما می خواهید به زمین شما در حال تلاش برای ایجاد یک نام برای خود و برنده شدن در یک کار است.”

روزنامه به طول انجامید چهار نوبت اما اذعان بالا تعداد زمین صدمه دیده است تلاش های خود را برای پایان پنجم. که حق-hander صدر 60 رزین در برابر داجرز چپ دست Baragar شروع به گرم در پیش بینی از روبرو بالای لس آنجلس صف.

Baragar ساخته شده خود را MLB اولین بازی در روز شنبه و در مواجهه امثال حداکثر Muncy, Louie بتی و کودی Bellinger از سمت راست دروازه اما او گفت که او به سختی fazed داجرز “توهین آمیز” قدرت شلیک چرا که او تا به حال زمان به منظور توسعه یک طرح حمله.

“امروز برای مطمئن شوید که من تا به حال یک ایده که در آن من خواهد بود در آینده” Baragar گفت. “من نمیفهمد من می خواهم پس از عملیات رفت و از طریق ترکیب دو بار به نظر می رسید که الگوی بنابراین من تا به حال احساس من که قرار بود به صورت Muncy منجر به آن را خاموش کنید و قلب صف بنابراین چیزی که برای من امروز من واقعا سعی کردم نه به تمرکز بر روی که در جعبه من سعی کردم به تمرکز بر گیر.”

دو rookies و توضیح داد که چگونه به خوبی آماده شده آنها احساس به صورت یک vaunted داجرز صف تا به حال به Kapler حس اعتماد به نفس در روش های خود را پس از برخورد با خارجی و داخلی آمریکا استراتژی خود را.

بخشی از دلیل Kapler مواجه خشم داجرز مدیر دیو رابرتز که او را متهم کرد از “بازی ماهرانه” روز شنبه این واقعیت بود او منتظر تا ساعت قبل از زمین برای اولین بار در روز جمعه و شنبه به آشکار خود را شروع کوزه. انتظار بازی به نظر می رسد بیش از حد پیچیده در روز جمعه به ویژه به دلیل آن به نظر می رسید غول جانبازان احساس آن را غیر ضروری برای حفظ متعادل داجرز تیم حدس زدن در مورد کسی که می خواهد زمین که.

رابرتز’ ترکیب تیم در برابر راست و چپ دست تنگ نیست که همه های مختلف به طوری که غول نیست به نفع ایستاده از تقسیم دوم تبادل گیری. انتقاد می تواند به رشد بلندتر در شنبه اما Webb and Baragar ابراز قدردانی خود را از مدیر ارتباطات و اعتماد به نفس آنها همچنان باقی می ماند به خوبی مطلع در مورد نقش خود است.

Kapler های غیر متعارف به روش پارچ استفاده باقی خواهد ماند و در انظار اما برنده این قدرت را به طور ناگهانی را در مسائل مربوط به ناپدید می شوند. روز شنبه Giants’ مدیر جدید قادر به تجربه یک لحظه کوتاه از سعادت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر