SF Giants: Brandon کمربند جدید هدف ؟ رانندگی توپ به پایین’

لیگ اصلی بیس بال اخیر home-run افزایش لقب گرفته است پرواز-توپ انقلاب است. اما به عنوان ورزش گرداند از آن غیر منتظره COVID-19 وقفه غول اول baseman براندون کمربند هدف در برابر ورزشی’ دانه های جدید.

“هدف اصلی من این است که فقط به گرفتن توپ به پایین و ضربه زدن به خط درایوهای” کمربند که در حال آمدن است و او دو بدترین ضربه سال به عنوان یک بزرگ-لیگ hitter وظیفه گفت: در زوم تماس با رسانه ها در روز یکشنبه ،

این چیزی است که او گفت: او در اولین فصل از سال فصل بهار, آموزش — و ادامه کار در تگزاس در طول شکستن. به طور کلی این تلاش به دو-در آنچه او را به خوبی در ضربه زدن — دو برابر و سه برابر و جلوگیری از خطرات در خانه خود ورزشگاه اوراکل پارک.

“از آنجا که این ورزشگاه مقایسه آن را به یک متفاوت شاید جایی در سواحل شرق [که در آن] توپ سفر کمی بهتر شما نمی خواهید برای دریافت توپ بیش از حد بالا در هوا به دلیل آن است که مخل به آمار خود را و چه اهداف خود هستند” کمربند گفت. “هدف من این است به ماندن شکاف به شکاف و به درایو توپ. که همیشه نمی برابر به خانه اجرا می شود اما…من خیلی نگران تمام صفحه اجرا چیز است.”

بازی نیمی از بازی های خود را در یک پارک دشوار برای چپ دست hitters به نام نمی بری اوراق قرضه کمربند است و در عین حال به آمار 20 homers در یک فصل خود را نه سال غول های حرفه ای. اگر رویکرد جدید طول می کشد, این کوتاه فصل نمی خواهد شکست که رگه.

که گفت: با وجود ضخامت لایه دریایی اغلب در هوا در حال حاضر در طول شب بازی ها, Oracle پارک ابعاد جدید انتظار می رود به افزایش صفحه اصلی-اجرای رای دادن آمار در این فصل است. جدید bullpens آورده اند مرکز-زمینه حصار بین شش و هشت پا و نزدیک به صفحه اصلی.

کمربند گفت که او نیست متوجه ابعاد جدید در پارک — عهد به کیفیت غول’ مقاوم سازی — اما مدیر گیب Kapler انجام داد.

Kapler که دو فصل به عنوان فیلیز مدیر شامل هفت بازی در Oracle پارک. گفت: ورزشگاه پنج شنبه بود “بازی نوع مانند یک نرمال hitters پارک… وسط جاده پارک…. من متوجه برخی از توپ بیرون رفتن به مرکز و راست مرکز که در غیر این صورت ممکن شده است فرود در مسیر.”

سلامت عامل دیگری است که می تواند کمک به کمربند در این فصل است. او تا به حال عمل جراحی زانو پس از 2018 فصل اما که نمی جلوگیری از زانو از گرفتن ملتهب فصل گذشته.

کمربند می گوید زانو احساس خوب در حال حاضر و بازی 60 بازی به جای 162 تنها می تواند کمک کند.

“من به این بهار آموزش احساس واقعا خوب” کمربند گفت. “من احساس سالم برای اولین بار در سال. و رویکرد عاقلانه ذهنی من احساس می کنم در یک محل بزرگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>